23 Jun , veliki protest protiv sistema u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shto tako ?
Usnitj pokrao izbore .
Najgore je shto je to i priznao a narod se pravi kao da je to normalno . :roll:

Nije pokrao izbore . Pobedio je po pravilima koje su smislili "izabrani" a sproveli žuti posle 2000.

Sad, što je žutima krivo što Vučić više odgovara gazdama je njihov problem. Samo budala može da misli da je izbor između psihopate Vučića i p3deraša Jankovića neki izbor .
 
Skini se prvo sa narkotika, okupaj se i obuci pristojno. Onda kad ti se um malo pročisti dođi da pričaš o politici .

sta je on rekao neistinito?


pick.o jedna usrana potplacena

smrdljiva usta skloni sa portala i ne zagadjuj okolinu gov.no jedno placeno vucicevo

nije za tebe sendvic no govn.o seme ti ****.m

- - - - - - - - - -

eh kad bi narod digo dupe i otiso ko petog oktobra...

ali nece tu je hiljda placenika kojima je dobro kolko tolko uz *******og koji im glupvima obezbedi neku crkavicu i uhlebljenje u drzavnim jaslama...


oni su tu da sire nepoverenje u narodu...

ko ovo govn.o gore koje nekog naziva nrkomanom


da mene nzoves narkomanom u lice, izvadio bih ti dzigericu olosu jedan potkupljivi


ratovo sam za ovu drzavu, epilog su rane... nikad korist od nje nisam trazio niti se slihtao, i da me sad jedna *******a gnjida nazvoe narkomanom samo zato sto kazem istinu...

ma seme li ti ***** da ti *****...
 
sta je on rekao neistinito?


pick.o jedna usrana potplacena

smrdljiva usta skloni sa portala i ne zagadjuj okolinu gov.no jedno placeno vucicevo

Jao žuta 3.14čkice :mrgreen::mrgreen: Zar stvarno misliš da je neko lud da udiše suzavac i da ruši Vučića da bi zaseo Jankelja i ti našao neko uhlebljene :mrgreen::mrgreen:

Za razliku od tebe, ja u životu ne zavisim ni od Vučićevih sendviča ni od Soroševog izmeta :p I ne pada mi napamet da podržavam bilo koju stranu . Slobodno idi pa protestuj , piši kako ti je bilo :mrgreen::mrgreen:
 
887156c35a67e4583cd225bf0ddbda6b.jpg
 
Za razliku od tebe, ja u životu ne zavisim ni od Vučićevih sendviča ni od Soroševog izmeta :p I ne pada mi napamet da podržavam bilo koju stranu . Slobodno idi pa protestuj , piši kako ti je bilo :mrgreen::mrgreen:

Pa shto ako ne zavisish tolik ojedash ta go vna sorosheva ushushkana u specijalne botovske sendviche ? :eek:
Zbog pichaka poput tebe , i zamajenih penzosa ovo se deshava . :neutral:
Shto lepo ne odesh iz Srbije ?
Ako bi protest ispao kakv treba Dzankovic ne bi zaseo .
On je vec i previshe ogrezao u mutne vode . :neutral:
 
samo budale ce izidju..i nek laju jer dzukele laju a ne ljudi..:D

stoka ume da se pobuni u štali ali imamo populaciju goru od stoke - da im stranka nadje poso

rezultate takvih diletanata vidimo... dobili posao za koji nisu...

nama se magistri javljaju birou za zapošljavanje, pušikurka lakše dobije državni ********
jadna si Srbijo kad na sisanje kurtza deliš radne ugovore
 
Jao žuta 3.14čkice :mrgreen::mrgreen: Zar stvarno misliš da je neko lud da udiše suzavac i da ruši Vučića da bi zaseo Jankelja i ti našao neko uhlebljene :mrgreen::mrgreen:

Za razliku od tebe, ja u životu ne zavisim ni od Vučićevih sendviča ni od Soroševog izmeta :p I ne pada mi napamet da podržavam bilo koju stranu . Slobodno idi pa protestuj , piši kako ti je bilo :mrgreen::mrgreen:

**** te i jankelja...

i svaki zuti

ali nemoj ljude da nazivas ovde svakakvim uvredama samo zato jer kazu istinu


idiote, niti me hrani *******i lopov niti bagra zuta...

prestani da lazes i trolujes, jer je providno

to mozes tako tu kukavicki iza kompa a da me javno vredjas ko tog gore jer je reko istinu, pa na nos bi ti *******i izasao


sve su to lopovi i izdajnici , a picuousti je tek posebno *****
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top