Pomoć oko izbora Klima uređaja

N3W

Iskusan
Poruka
6.596
Pozdrav svima.

Potrebni su mi saveti za kupovinu modela klima uređaja koji je moderan i u stanju da održava malu potrošnju e. struje, ali i podjednako kvalitetan.

Gledao sam po silnim sajtovima, postoji puno ponuda, sve deluju relativno OK, ali bih ipak želeo da čujem mišljenje nekoga ko se u to bolje razume.

Cenovni rang je oko 40.000 - 70.000 din

Mora biti ili A++ ili A+++
 
Pozdrav svima.

Potrebni su mi saveti za kupovinu modela klima uređaja koji je moderan i u stanju da održava malu potrošnju e. struje, ali i podjednako kvalitetan.

Gledao sam po silnim sajtovima, postoji puno ponuda, sve deluju relativno OK, ali bih ipak želeo da čujem mišljenje nekoga ko se u to bolje razume.

Cenovni rang je oko 40.000 - 70.000 din

Mora biti ili A++ ili A+++

Predpostavljam da mu treba kvadratura, da bi znao šta da mi kaže, da Ti prenesem
 
  • Podržavam
Reactions: N3W
Predpostavljam da mu treba kvadratura, da bi znao šta da mi kaže, da Ti prenesem

Hvala. U pitanju je prostorija od relativnih 40m², s tim što u prostoriji ima nekoliko kompjutera koji su u konstantnom radu tokom letnjih dana. Prostorija je pri vrhu zgrade, te je i to otežavajući faktor za vrućine tokom leta. Prostorija bi bila zamračena, a takođe ima i unutrašnju izolaciju. Spoljašnja izolacija nije rađena.

Montaža klima uređaja ne bi bio nikakav problem jer je pristup omogućen i zid je uveliko predviđen za to. Električar bi izveo utičnicu sa desne strane.
 

Back
Top