Mama, kupi mi spiner!

Zuji Zolja

Domaćin
Poruka
3.648
-A šta ti je to?
-To je nesto kao čigra, samo ima tri strane i vrti se. Ima da se kupi i kod Kineza.
...
Nisam kupila, jer sam pomislila da je to cista glupost.
Nekoliko sati kasnije je tata dobio isto pitanje, isto objasnjenje i kupio spiner uz objasnjenje da je on tako voleo klik klak... i da je to nekako slicno.
Danas u školi vidim da svi vrte spinere, pa mi jos rekose da strucnjaci kazu da je to vrlo korisna igracka, podstice paznju i koncentraciju... :eek:
Teško mi je da poverujem da ta igracka moze biti toliko korisna, ali je činjenica da je postala pravi hit.
Pa, jeste li kupili i provrteli spiner? Pomaze li kod smirivanja "pundravaca"?
 
U roku od par dana naletela sam na milion tekstova o toj igrački, ne pamtim da se o nekoj ovoliko pisalo i nemam objašnjenje za taj fenomen.
Sumnjam da čini čudo sa dečijom pažnjom ili čime već, iskreno sumnjam da bilo šta čini. Eto, čekam da mi neko ovde razjasni u čemu je fora. :think:
 
Moja ćerka ima to čudo od igračke dva dana. Koliko ja mogu da primetim, za sada služi samo da se nosi u školu i da pokaže da i ona ima. Pokazala nam je kako se vrti, probala sam i nista :lol:
Možda grešim, videćemo...
 
Моја госпођица није питала да јој купимо, има она свој џепарац и троши га како жели.

И тако купила спинер.

Искрено, допао се и мени, врти га на кажипрсту, на носу, пребацује са прста на прст док се врти, добра ствар за координацију.
 
U naše vreme toga nije bilo...:deda:
a ova omlaTina ...:( ne valja..još od stare Grčke...:deda:

- - - - - - - - - -

šalu na stranu...za igračku smatram da je čista glupost, osim za onog koje prodaje.
Bane traži, nisam htela da mu kupim,...kod nas je skočilam cena sa 350 na 400...
 
U naše vreme toga nije bilo...:deda:
a ova omlaTina ...:( ne valja..još od stare Grčke...:deda:

- - - - - - - - - -

šalu na stranu...za igračku smatram da je čista glupost, osim za onog koje prodaje.
Bane traži, nisam htela da mu kupim,...kod nas je skočilam cena sa 350 na 400...

Ми смо имали клик-клакове који су нам разбијали прсте док не научимо.

Ово бар не боли, а заиста је добро за координацију покрета, сем ако га дете не користи само као чигру.
 
Istina je da ima i boljih i gorih igracaka. Istina je da je vecina nas davala pare i za vece gluposti, ali ono sto mene zbunjuje je toliko velika popularnost odjednom!
Vexy, kupi deteru spiner, ako vec zeli. Takve sitnice deca pamte celog zivota :aha:

- - - - - - - - - -

da, pojavio se vec tutorijal za "napravi sam svoj spiner"... pa eto zanimacije :)
 
-A šta ti je to?
-To je nesto kao čigra, samo ima tri strane i vrti se. Ima da se kupi i kod Kineza.
...
Nisam kupila, jer sam pomislila da je to cista glupost.
Nekoliko sati kasnije je tata dobio isto pitanje, isto objasnjenje i kupio spiner uz objasnjenje da je on tako voleo klik klak... i da je to nekako slicno.
Danas u školi vidim da svi vrte spinere, pa mi jos rekose da strucnjaci kazu da je to vrlo korisna igracka, podstice paznju i koncentraciju... :eek:
Teško mi je da poverujem da ta igracka moze biti toliko korisna, ali je činjenica da je postala pravi hit.
Pa, jeste li kupili i provrteli spiner? Pomaze li kod smirivanja "pundravaca"?


teško...smartphfhonovi su zakon sa sve oni teletabisi što se love po drumu
 

Back
Top