Licenca Za Sluzbenika Obezbedjenja

Zar je sad portir preko 30.000 a da nije 1,2, 3 smena pa opet jovo nanovo...?


Koji portir? kako se zove?
Sluzbenik obezbedjeja ne portir, znaci obezbedjenje nije nadlezno da otvara i zatvara vrata svakome to rade portiri a ne sluzbenici obezbedjenja! Portiri!

- - - - - - - - - -

Kafici,banke , klubovi itd....

koliko se plate krecu tuda?
I kako se zaposliti u banci na mesto sluzbenika obezbedjenja kada to ide sve preko agencije koja ti racuna satnicu i nema veze sa bankom?
Ja znam za dve agencije glavne u srbiji za obezbedjenje i to preko njih sve ide, protekta i g4s?
 
Službenik obezbeđenja jeste portir, u stvarnosti otvaraš vrata, zapisuješ ulaze i titraš muda klijentima za manje od 30k dinara mesečno. Verujem da možeš naći bolje plaćen posao koji ne zahteva 'sertifikat', sem ukoliko si retko nesposoban i/ili nezainteresovan za išta bolje. Sve da te je kakva muka naterala da to radiš nemoj se tripovati na 'sekjuriti' fazone, ti si portir.
 
Nemo da se ljutite, to zovemo portir, a misli se na nocni portir, misli se na nocni cuvar, dnevni cuvar, i tako dalje...
Nekad imali 16000 a drndali ih toliko da im srce oslabi i postanu srcani bolesnici....
To su radili samo ljudi kojima lezi dremez, ko ne moze da dremne na pola sata, njemu je to mucenje...
 
Sa tom licencom... Gde sve mogu raditi? a da plata nije plata ispod 30 000? U Srbiji.

taj posao rade samo mamine pizzdice i pemzioneri. pravi muskarac radi tamo gde je akcija i dinar.

- - - - - - - - - -

Službenik obezbeđenja jeste portir, u stvarnosti otvaraš vrata, zapisuješ ulaze i titraš muda klijentima za manje od 30k dinara mesečno. Verujem da možeš naći bolje plaćen posao koji ne zahteva 'sertifikat', sem ukoliko si retko nesposoban i/ili nezainteresovan za išta bolje. Sve da te je kakva muka naterala da to radiš nemoj se tripovati na 'sekjuriti' fazone, ti si portir.

aaa nemoj tako! sada ce svi ti portircici/potrcka da budu buthurt i da vicu:
ja sam sekuriti a ne portiiiir!

ja sam faca a ne neki pajser liftboy...
 
Službenik obezbeđenja jeste portir, u stvarnosti otvaraš vrata, zapisuješ ulaze i titraš muda klijentima za manje od 30k dinara mesečno. Verujem da možeš naći bolje plaćen posao koji ne zahteva 'sertifikat', sem ukoliko si retko nesposoban i/ili nezainteresovan za išta bolje. Sve da te je kakva muka naterala da to radiš nemoj se tripovati na 'sekjuriti' fazone, ti si portir.

Sluzbenik obezbedjenja se ne zove portir, nemoj molim te vise da pricas gluposti, smejace ti se drzavni organi samo nazalost za sada. lol
Nas uce da sluzbenik obezbedjenja ne moze da bude portir i to nikako, nema nikakvog osnova za to.

Nego manimo se kako koga zovu nego za te agencije i te banke klubove, nemos raditi u banci kao "portir" a da ne ide preko neke te dve agencije?
 
Sluzbenik obezbedjenja se ne zove portir, nemoj molim te vise da pricas gluposti, smejace ti se drzavni organi samo nazalost za sada. lol
Nas uce da sluzbenik obezbedjenja ne moze da bude portir i to nikako, nema nikakvog osnova za to.

to je isto kao kada ti dodje covek iz vodovoda i kanalizacije.
uvek ce ti reci da je iz VODOVODA, kanalizaciju nece pominjati... razumes? :zper:
 
Sa tom licencom... Gde sve mogu raditi? a da plata nije plata ispod 30 000? U Srbiji.
Можеш чувати ВИП особе.

Ја сам 3године чувао татине и мамине принцезице

Портир и службеник обезбеђења је исто,ја сам био у агенцији за обезбеђење ВИП особа и објеката од виталног значаја
 
Poslednja izmena:

Back
Top