Kolenovići

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
U Bgd postoje grupice ljudi koji sebe smatraju višom klasom i rasom jerbo su igrom slučaja potomci ljudi koji su u davna vremena bili ili poznati javnosti, pisci, pesnici, naučnici poslanici, bankari, vlasnici javnih kuća, grobalja, ktitori isl..dakle ljudi koji su da tako kažem..među prvima uspeli ili bar pokušali da samouvereno počupaju praziluke iz svojijeh dupeta.

Ti kolenovići se međusobno druže i u svoje krugove ne primaju nikoga, a verujem i da imaju čak neke obrede, inicijacije, gledanja u šolju isl.

Da li ste i vi to primetili ili je ovo samo lokalna pojava samo meni znana?
hvala
 
Mislim da nisu postojali Adam i Eva, ali to nije tema.

pričamo o održavanju čistote neke grupe.
Kraljevske loze se razmnožavaju međusobno i ne mešaju se sa plebsom, zarad očuvanja pedigrea.
Muslimani se takođe međusobno razmnožavaju iz razloga širenja čistote bratstva, porodice, obrni okreni incest je prilično rašiena pojava.

Ali je sve moralo da počne od nekud (tj od A i E) Ne ulazimo u to da li je to tačno ili nije naravno.

Ulazimo u ideju očuvanja čistote loze, porodice, grupe.

U Bg postoje takve grupe.
da li se sad i razmnožavaju međusobno to je pitanje, ali nije daleko od pretpostavke.
Ono što je tačno je da su svesni svog porekla i da se ponašaju kao klasa.

Ti si rekao da misliš kako je to ok, da čujemo druge.
Kako se postaje klasa u Bg?
 
Tih podjela ima u po selima . Selo u blatu do koljena a zna se ko je iz starosjedelačke familije a ko dođoš .
Nema šanse da se domaća udaje za dođoša ma kako izgledala osim ako taj dođoš nije dokazani centarfor
u seoskom fudbalskom klubu .
Seoska elita su one familije koje su imale maksimum zemlje a to je u Titovo vrijeme bilo 10 hektara .
Kada se budući mladoženja vozikao po okolnim selima morao je da ima auto Ladu koji je tada bio statusni simbol .
Elita nad elitama ( krem de la krem )su bili oni koji su od banke dobili zlatan ključ itd itd ...
Sada se sve pobrkalo . Kada vidiš nekog u crnom džipu od 50.000 evra više ne znaš da li je unutra pop , narko diler
kontaverzni biznismen ili seoski mladoženja .
 
Poslednja izmena:
Tih podjela ima u po selima . Selo u blatu do koljena a zna se ko je iz starosjedelačke familije a ko dođoš .
Nema šanse da se domaća udaje za dođoša ma kako izgledala osim ako taj dođoš nije dokazani centarfor
u seoskom fudbalskom klubu .
Seoska elita su one familije koje su imale maksimum zemlje a to je u Titovo vrijeme bilo 10 hektara .
Kada se budući mladoženja vozikao po okolnim selima morao je da ima auto Ladu koji je tada bio statusni simbol .
Elita nad elitama ( krem de la krem )su bili oni koji su od banke dobili zlatan ključ itd itd ...
Sada se sve pobrkalo . Kada vidiš nekog u crnom džipu od 50.000 evra više ne znaš da li je unutra pop , narko diler
kontaverzni biznismen ili seoski mladoženja .

:ok::worth:
 
Tih podjela ima u po selima . Selo u blatu do koljena a zna se ko je iz starosjedelačke familije a ko dođoš .
Nema šanse da se domaća udaje za dođoša ma kako izgledala osim ako taj dođoš nije dokazani centarfor
u seoskom fudbalskom klubu .
Seoska elita su one familije koje su imale maksimum zemlje a to je u Titovo vrijeme bilo 10 hektara .
Kada se budući mladoženja vozikao po okolnim selima morao je da ima auto Ladu koji je tada bio statusni simbol .
Elita nad elitama ( krem de la krem )su bili oni koji su od banke dobili zlatan ključ itd itd ...
Sada se sve pobrkalo . Kada vidiš nekog u crnom džipu od 50.000 evra više ne znaš da li je unutra pop , narko diler
kontaverzni biznismen ili seoski mladoženja .

i sve se vrti oko novca i straha od osiromašenja..

reklo bi se da ih je sve pravio gladan kerec..
 
U Bgd postoje grupice ljudi koji sebe smatraju višom klasom i rasom jerbo su igrom slučaja potomci ljudi koji su u davna vremena bili ili poznati javnosti, pisci, pesnici, naučnici poslanici, bankari, vlasnici javnih kuća, grobalja, ktitori isl..dakle ljudi koji su da tako kažem..među prvima uspeli ili bar pokušali da samouvereno počupaju praziluke iz svojijeh dupeta.

Ti kolenovići se međusobno druže i u svoje krugove ne primaju nikoga, a verujem i da imaju čak neke obrede, inicijacije, gledanja u šolju isl.

Da li ste i vi to primetili ili je ovo samo lokalna pojava samo meni znana?
hvala
Hahaahahh, ma de te briga za te budale....
 
Ja imam celu svoju familiju 7 generacija u nazad.

Znam ko sam i odakle dolazim.

To je veoma bitno da covek ne bude drvo bez korena koje nista o sebi ne zna.

Ovde se svi busaju sa tim da "nisu drvo vez korena", a ni ime svog pradede ne znaju.......
 

Back
Top