softver za TV kartu

legalos

Početnik
Poruka
15
Imam easy TV kartu, radila nakon instalacije par dana i sad je crknula. Koji softver da uzmem za nju i gde da ga skinem... Pomazite ljudi, ja bi da gledam malo TV. Postojeci softver se ne instalira ko svi normalni programi vec milion puta u krug pa onda iz pocetka. Pre cu da rodim mecku nego instaliram taj program...
 
legalos:
Imam easy TV kartu, radila nakon instalacije par dana i sad je crknula. Koji softver da uzmem za nju i gde da ga skinem... Pomazite ljudi, ja bi da gledam malo TV. Postojeci softver se ne instalira ko svi normalni programi vec milion puta u krug pa onda iz pocetka. Pre cu da rodim mecku nego instaliram taj program...


Nisam bas ukapirao sta ti treba ali ako mislis na program za gledanje tv onda svakako chris tv pro googlaj malo i nacices a za crack javi se na pm.pozdrav
 
OK. ajd ovako: Kako da skinem crack za verziju 4.70 chris tv ili verzija 4.20 bilo bi idealno kada bi mi neko poslao tako nesto... Starija verzija je isto tako OK kao i nova, ali kada nadjem Crack za nju ona mi trazi da se update-tuje. i to je jedino sto postignem. A nova vrrzija je ok. ali kada sve namestim i upalim komp sledeci put sve moram iz pocetka... treba mi samo crack kao i za JTV koji je mozda i bolji...
 
Jednostavno:
1.Updatuj najnoviju updatu za antivirus.
2.Isto tako za ad aware(koji koristis nije bitno)najnoviju updatu.
3.Aktiviraj firewal
4.najmanje 2 antispjuvare programa
5.Kod svih real taj protecsan mora biti na maximum.
I idi na google i ukucaj recimo ChrisTV Pro i verziju koju trazis i na kraju serial ili crack.
 

Back
Top