Da li država treba da mi obezbedi partnerku?

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Zašto država u sklopu borbe protiv bele kuge ne osnuje agenciju koja bi posredovala i spajala samce i samice?
Kako vam se čini ova ideja?
Da li podržavate da se formira neki fond za dejtove i slično, kako bi se pomagalo sve otuđenijim ljudima da formiraju porodice?


I na primer, samac si a želiš formirati porodicu, jednostavno okreneš telefon te državne službe i automat krene - ako želite plavušu pritisnite jedan, itd

Mislim da bi ovakav državni projekat, koji bi bio i snažno medijski podržan, mnogo poboljšao situaciju u zemlji, te bi uskoro i druge države krenule da slede srpski model. Da li ispravno razmišljam ili mi nešto promiče i negde grešim?
 
Zašto država u sklopu borbe protiv bele kuge ne osnuje agenciju koja bi posredovala i spajala samce i samice?
Kako vam se čini ova ideja?
Da li podržavate da se formira neki fond za dejtove i slično, kako bi se pomagalo sve otuđenijim ljudima da formiraju porodice?


I na primer, samac si a želiš formirati porodicu, jednostavno okreneš telefon te državne službe i automat krene - ako želite plavušu pritisnite jedan, itd

Mislim da bi ovakav državni projekat, koji bi bio i snažno medijski podržan, mnogo poboljšao situaciju u zemlji, te bi uskoro i druge države krenule da slede srpski model. Da li ispravno razmišljam ili mi nešto promiče i negde grešim?

:lol:
 
Zašto država u sklopu borbe protiv bele kuge ne osnuje agenciju koja bi posredovala i spajala samce i samice?
Kako vam se čini ova ideja?
Da li podržavate da se formira neki fond za dejtove i slično, kako bi se pomagalo sve otuđenijim ljudima da formiraju porodice?

I na primer, samac si a želiš formirati porodicu, jednostavno okreneš telefon te državne službe i automat krene - ako želite plavušu pritisnite jedan, itd

Mislim da bi ovakav državni projekat, koji bi bio i snažno medijski podržan, mnogo poboljšao situaciju u zemlji, te bi uskoro i druge države krenule da slede srpski model. Da li ispravno razmišljam ili mi nešto promiče i negde grešim?
Промакло ти је да држава направи и дете!
Притиснеш 01- женско, 02- мушко, 11- близанци, ...........
 
uveo bih da država posle 35. godine života daje niz beneficija samcima u pogledu pospešivanja njihovog ljubavnog života baš kao što daje dečje dodatke i ostalo porodičnim ljudima.
možeš i ne moraš to koristiti, ali država je tu da ti pomogne, samče.

ako se pomaže socijalnim slučajevima kako bi zadovoljili svoje osnovne organske potrebe, zašto ne ponuditi pomoć i onima koji imaju nezadovoljene emotivne potrebe?
 
Ako uzmes u obzir da drzava daje, kako kazes - socijalnim slucajevima za zadovoljenje osnovnih organskih potreba- oko 6 hiljada dinara mesecno, a deciji dodatak je oko 2, mozda 3 hiljade dinara mesecno i to pod uslovom da nemas druga primanja veca od 13 hiljada dinara po clanu domacinstva... nemas kucu/ stan u vlasnistvu... i ima tu jos da se dokazuje...

Mislim da je bolje da ti takva drzava ne pomaze oko ljubavi :D
 
Ako uzmes u obzir da drzava daje, kako kazes - socijalnim slucajevima za zadovoljenje osnovnih organskih potreba- oko 6 hiljada dinara mesecno, a deciji dodatak je oko 2, mozda 3 hiljade dinara mesecno i to pod uslovom da nemas druga primanja veca od 13 hiljada dinara po clanu domacinstva... nemas kucu/ stan u vlasnistvu... i ima tu jos da se dokazuje...

Mislim da je bolje da ti takva drzava ne pomaze oko ljubavi :D

Ако ће да помаже око љубави као што ће ти помоћи да са бироа нађеш посао - боље и не покушавај. :lol:
 
Zašto država u sklopu borbe protiv bele kuge ne osnuje agenciju koja bi posredovala i spajala samce i samice?
Kako vam se čini ova ideja?
Da li podržavate da se formira neki fond za dejtove i slično, kako bi se pomagalo sve otuđenijim ljudima da formiraju porodice?


I na primer, samac si a želiš formirati porodicu, jednostavno okreneš telefon te državne službe i automat krene - ako želite plavušu pritisnite jedan, itd

Mislim da bi ovakav državni projekat, koji bi bio i snažno medijski podržan, mnogo poboljšao situaciju u zemlji, te bi uskoro i druge države krenule da slede srpski model. Da li ispravno razmišljam ili mi nešto promiče i negde grešim?

brate realno si toliko prso bez djane kad od raspale drzave trazis ribu,ona ti ne bi ni trandzu sa stajge nabacila
 
Zašto država u sklopu borbe protiv bele kuge ne osnuje agenciju koja bi posredovala i spajala samce i samice?
Kako vam se čini ova ideja?
Da li podržavate da se formira neki fond za dejtove i slično, kako bi se pomagalo sve otuđenijim ljudima da formiraju porodice?


I na primer, samac si a želiš formirati porodicu, jednostavno okreneš telefon te državne službe i automat krene - ako želite plavušu pritisnite jedan, itd

Mislim da bi ovakav državni projekat, koji bi bio i snažno medijski podržan, mnogo poboljšao situaciju u zemlji, te bi uskoro i druge države krenule da slede srpski model. Da li ispravno razmišljam ili mi nešto promiče i negde grešim?

Ma kakvi... Odma' bismo dobili proteste onih koji smatraju da im država time uskraćuje pravo da budu sami, proteste onih koji smatraju da im država vređa dostojanstvo i "nanosi bol" i proteste onih koji su se regularno "uparili" do 35-e i ne vide zašto bi ovi bili povlašteni od strane države (za razliku od njih - normalnih)....:lol:
 
Zašto država u sklopu borbe protiv bele kuge ne osnuje agenciju koja bi posredovala i spajala samce i samice?
Kako vam se čini ova ideja?
Da li podržavate da se formira neki fond za dejtove i slično, kako bi se pomagalo sve otuđenijim ljudima da formiraju porodice?


I na primer, samac si a želiš formirati porodicu, jednostavno okreneš telefon te državne službe i automat krene - ako želite plavušu pritisnite jedan, itd

Mislim da bi ovakav državni projekat, koji bi bio i snažno medijski podržan, mnogo poboljšao situaciju u zemlji, te bi uskoro i druge države krenule da slede srpski model. Da li ispravno razmišljam ili mi nešto promiče i negde grešim?

i da se za probirace koji ne prihvate ono sto im se nudi odredi neki veliki porez, nek se puni budzet, nek drzava cveta:zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Промакло ти је да држава направи и дете!
Притиснеш 01- женско, 02- мушко, 11- близанци, ...........
uputstvo, garancija :lol:

- - - - - - - - - -

uveo bih da država posle 35. godine života daje niz beneficija samcima u pogledu pospešivanja njihovog ljubavnog života baš kao što daje dečje dodatke i ostalo porodičnim ljudima.
možeš i ne moraš to koristiti, ali država je tu da ti pomogne, samče.

ako se pomaže socijalnim slučajevima kako bi zadovoljili svoje osnovne organske potrebe, zašto ne ponuditi pomoć i onima koji imaju nezadovoljene emotivne potrebe?
ma kakve beneficije, samo kaznjavanje moze da resi problem, nece valjda da ih mole da se sparuju, ima da se zna sta je gradjanska duznost:rtfm:

- - - - - - - - - -

ako mi nagon gladi nije zadovoljen jer nemam primanja, država je tu da pomogne i obezbedi mi veknu hleba
ako mi seksualni nagon nije zadovoljen, kako mi država pomaže? zabranom prostitucije?

ne razumem, gde je tu logika?
pa valjda mozes da nadjes nesto i bez placanja:think:

- - - - - - - - - -

Ne, treba da oporezuje samce..kakvi fondovi za dejtove... zzam se za oba..simpatične ideje imaju ljudi.. :lol:

tako je, drzava treba da puni budzet, a ne da rasipa novac moljakajuci :lol:

- - - - - - - - - -

mekflaj, ja se tebi divim kako te ne mrzi da se ovako dosledno zezas
otkako si zablistao sa onom cuvenom temom blind date, ne prestajes:ortaci2:
 
i da se za probirace koji ne prihvate ono sto im se nudi odredi neki veliki porez, nek se puni budzet, nek drzava cveta:zaljubljena:

- - - - - - - - - -

uputstvo, garancija :lol:

- - - - - - - - - -

ma kakve beneficije, samo kaznjavanje moze da resi problem, nece valjda da ih mole da se sparuju, ima da se zna sta je gradjanska duznost:rtfm:

- - - - - - - - - -

pa valjda mozes da nadjes nesto i bez placanja:think:

- - - - - - - - - -



tako je, drzava treba da puni budzet, a ne da rasipa novac moljakajuci :lol:

- - - - - - - - - -

mekflaj, ja se tebi divim kako te ne mrzi da se ovako dosledno zezas
otkako si zablistao sa onom cuvenom temom blind date, ne prestajes:ortaci2:

Vrlo simpatičan mladi trol, vrlo..i zanimljiv .)
 

Back
Top