Arena Sport kanali na SBB-u

Ima li neko informaciju ili zna li neko kada će tačno SBB podržavati i komplet Arena Sport paket? Ljubiteljima sporta Sport klub verujem nije dovoljan, kao što je slučaj sa mnom...

Mislim da od toga nema ništa, barem ne u skorije vreme :(
Ovi iz Arene Sport su tražili neku veliku lovu, pa ih je SBB otkačio.
Meni lično ne treba, ali potpuno razumem ljude koji je prate i zato neće da potpisuju za SBB.
 
Menjao bih 5 Arena za 1 SK.

Meni su oba kanala podjednake važnosti SK prenosi Premijeršip i Primeru, a Arena Super ligu, Ligu 1, Kalčo pa na sve to, kao poslastica, idu i Liga Šampiona i Liga Evrope, složićeš se bez nekog preteranog teniskog programa, a košarkaški je sasvim resprektabilan.
Mislim da je SK više teniski ili košarkaški kanal nego što je to fudbalski.

- - - - - - - - - -

Mislim da od toga nema ništa, barem ne u skorije vreme :(
Ovi iz Arene Sport su tražili neku veliku lovu, pa ih je SBB otkačio.
Meni lično ne treba, ali potpuno razumem ljude koji je prate i zato neće da potpisuju za SBB.

Ima li nekog operatera koji podržava sve sportske kanale u Srbiji?
 
Ima li neko informaciju ili zna li neko kada će tačno SBB podržavati i komplet Arena Sport paket? Ljubiteljima sporta Sport klub verujem nije dovoljan, kao što je slučaj sa mnom...

Sigurno je da nece nikada, razlog nije ni komercijalni jer obe strane bi imale poslovnog interesa. Sustina je u tome da Arena je zapravo drzavni projekat i nece nikada dozvoliti SBB-u da u ponudi uvrsti i ove kanale jer bi na tav nacin bio ugrozen Telekom i njegov IPTV .
Drzava generalno favorizuje Telekom na vise nacine, pa tako kada Zvezdu prenose na SK za sta su placena prava, tada obavezno isti mec direktno ide i na RTS a obrnuto kada su prenosi na Areni nema sanse.
Dok god se drzava uplice tu nema poslovne logike. Na drugoj strani imas takodje drzavnu Postu net i tu postoje SK i Arena 1 dok se ostale Arene doplacuju simbolicno samo je pitanje koliko dugo ce imati oba sportska kanala .
U Bosni to nije slucaj npp i Makedoniji tamo isti kablovski operater ima i SBB i Arenu.
 
Ima li nekog operatera koji podržava sve sportske kanale u Srbiji?

Javna je tajna da po manjim gradovima i selima postoje lokalni operateri koji emituju i sk i arene, da li legalno ili ilegalno to vec ne znam...

inace sta odabrati dobro je pitanje, SK ima Premijer Ligu, engleski Cempionship, Primeru, plus ostalu evropsku boraniju, NBA, Evroligu, Formulu 1, a Arena od fudbala Italiju, Francusku, Ligu Sampiona i utorkom i sredom, onda NHL, koledz kosarku itd... ne znam gde je NFL sad, mislim na SK...
 
Meni su oba kanala podjednake važnosti SK prenosi Premijeršip i Primeru, a Arena Super ligu, Ligu 1, Kalčo pa na sve to, kao poslastica, idu i Liga Šampiona i Liga Evrope, složićeš se bez nekog preteranog teniskog programa, a košarkaški je sasvim resprektabilan.
Mislim da je SK više teniski ili košarkaški kanal nego što je to fudbalski.

- - - - - - - - - -



Ima li nekog operatera koji podržava sve sportske kanale u Srbiji?

Kopernikus kablovski operater, trenutno imam 5 arena, 6 sk, dva eurosporta, sos, tv partizan i još neke.

- - - - - - - - - -

U principu gledam i jedne i druge ali bi se lakše odrekao arena paketa.
 

Back
Top