Посао у Србији (понуда послова)

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.700
Много грађана је у потрази за послом. Можда би могли у овој теми да помогнемо да се запосле. Чујете неки оглас а некоме треба и то објавите.

Ево ИГБ Аутомотиве из Инђије тражи 100 радника. Конкурс до краја месеца. Ако модератор сматра да је тема непотребна нек је избрише.

IGB AUTOMOTIV raspisuje konkurs za prijem 100 radnika u proizvodnom pogonu u Inđiji. Konkurs je otvoren do 1. juna. Prijave i biografije možete poslati na e-mail adresu prijava@bauerhin.rs ili direktno predati u kompaniji.
 
Много грађана је у потрази за послом. Можда би могли у овој теми да помогнемо да се запосле. Чујете неки оглас а некоме треба и то објавите.

Ево ИГБ Аутомотиве из Инђије тражи 100 радника. Конкурс до краја месеца. Ако модератор сматра да је тема непотребна нек је избрише.

Kakvo, bre, brisanje ?
Izvanredna, retko korisna tema !
Neko može i do 'leba preko nje.
 
FIRMA EUROSTROJ IZ STARE PAZOVE 2017-05-26
POSLOVI
zapošljava trgovca u maloprodajnom objektu Praktiker. Pored rasvete i elektromaterijala, u prodavnici Praktiker u ponudi je širok asortiman šrafovske robe, ručnog, baštenskog i elektro alata, profi i hobi program. Ako ste komunikativni, vredni, imate iskustvo rada kao trgovac, prijavite se ili nam dostavite Vašu radnu biografiju.Poželjno je da kandidati budu elektotehničke struke ili da imaju osnovno znanje u navedenoj oblasti. Zainteresovai kandidati više informacija mogu dobiti na telefon broj: 063/267 032, ili poslati svoju radnu biografiju na e-mail: hr.mng@eurostroj.rs.

POTREBNI RADNICI 2017-05-26
POSLOVI
za rad u perionici veša u Staroj Pazovi.Zainteresovani kandidati više informacija mogu dobiti na telefon broj 069/40-51-500 kao i na broj telefona 063/24-41-76.

FIRMI MOTO-PLAST DOO 2017-05-26
POSLOVI
koja se bavi proizvodnjom folije, potrebni proizvodni operateri sa ili bez radnog iskustva za rad u proizvodnom pogonu u Novoj Pazovi. Rad je organizovan u smenama. Svoju radnu biografiju sa nazivom pozicije za koju konkurišete,zainteresovani kandidati mogu poslati na e-mail adresu: info@motoplast.rs ili doći lično u prostorije firme u ulici Njegoševa 111 u Novoj Pazovi.Za više informacija zvati na telefon broj 022/323-584 kao i na broj 022/323-364 svakog radnog dana od 8 do 16 časova.

POTREBNI RADNICI 2017-05-26
POSLOVI
muškog pola , za rad na presama u proizvodnji bakelitnih toalet dasaka. Zainteresovani kadidati sve informacije mogu dobiti na telefon broj 063/450-426 u periodu od 08 do 14 časova.

MINI KLANICI AGRO PILE SUZANA 2017-05-24
POSLOVI
potrebne dve radnice za rad u obradi pernate živine. Zainteresovane kandidatkinje više informacija mogu dobiti na telefon broj 022/314-212.

PREDSTAVNIŠTVU KANADSKE FIRME INTEGRITY IZ STARE PAZOVE, 2017-05-24
POSLOVI
potrebni radnici u proizvodnji. Prijave na telefone 022/310-147 i 060/508-0844 ili doći lično u sedište firme Golubinački put bb.
 
AGENCIJI EXPRESS PEOPLE HITNO POTREBNI RADNICI: 2017-06-01
POSLOVI
CNC operater prese za savijanje
Mesto rada: Bački Petrovac uz prethodnu obuku u Pribramu, Češka republika.

Opis radnog mesta:
Rad sa potpuno automatizovanim presama za savijanje marke TRUMPF, priprema i ugradnja mašina sa presom za savijanje prema gotovim programima, brušenje i montaža mašina – presa za savijanje – osigurava odgovorni tehničar, kontrola proizvedenih delova.

Šta očekujemo od Vas:
Iskustvo u radu sa CNC mašinom (min. godinu ), srednja stručna sprema tehničkog usmerenja, mogućnost snalaženja sa čitanjem tehničke dokumenta, tehničko poznavanje i rezonovanje u korišćenju instrumenata (alata), tačnost, pouzdanost

Za uzvrat Vam nudimo:
• Satnica 5,9 eur neto
• Mogućnost dodatnog plaćanja za rad u smenama
• Obuka za ponuđenu poziciju rada i podrška kolega
• Stručno usavršavanje u oblasti rada
• Mogućnost dobijanja radne dozvole u Češkoj na dve godine
• Topli obrok u kantini
• Beplatan smeštaj i prevoz do fabrike
Okvirna plata: 1.000,00 EUR
Za sve dodatne informacije pozovite na telefon broj 064/64-55-928.
 
FIRMA MEHANIX DOO 2017-06-13
POSLOVI
sa sedištem u Staroj Pazovi u ulici Panonska 24, raspisuje konkurs za radno mesto prodavac rezervnih delova teretni program za posao u kancelariji i na terenu. Za više informacija pozvati na telefon broj 061/269-90-99.

DELTA TRANSPORTNI SISTEM – D.T.S. 2017-06-12
POSLOVI
je jedna od vodećih logističkih kompanija u Srbiji. Pružamo transportne usluge na domaćem i inostranom tržištu i obezbeđujemo svojim partnerima kompletnu ponudu logističko – transportnih usluga. Zbog širenja poslovnih aktivnosti u oblasti logistike i transporta tražimo nove kolege za radno mesto: magacioner više izvršilaca. Opis posla: Rad u skladištu i manipulacija robom široke potrošnje. Uslovi: Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima. Tražimo nove kolege i za radno mesto: vozač u unutrašnjem transportu (više izvršilaca). Opis posla: Razvoz robe do maloprodajnih i veleprodajnih objekata, utovar i istovar robe. Uslovi: Vozačka dozvola C kategorije. Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima. Prijave sa kratkom biografijom kandidati mogu poslati na adresu: Sektor za ljudske resurse, Prva centralna radna 4, 22330 Nova Pazova ili na e-mail adresu: hr@deltadmd.rs

FIRMI MOTO-PLAST IZ NOVE PAZOVE 2017-06-12
POSLOVI
potrebni mašin-bravari za održavaje mehanike, pneumatike, hidraulike, sa ili bez iskustva. Prijave slati na e-mail: info@motoplast.rs ili doći lično u firmu ul.Njegoševu 111, Nova Pazova. Za više ingormacija zainteresovani modu pozvati na telephone broj 022/ 321-758 ili 022/ 323-364 radnim danom od 8 do 16 časova.
 
04.08.2017.
POSLOVI
Potrebni radnici
za rad na pumpi Pionir Petrol: radno mesto prodavac za kasom i za rad u kafe baru, mogu konkuristi osobe ženskog pola do 30 godina starosti, radno mesto točilac goriva, mogu aplicirati osobe muškog pola do 35 godina starosti. Konkurs je otvoren do 25.08.2017. godine. Zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati na mail pionirpetrol@yahoo.com

Kompanija Bayar u Staroj Pazovi
oglašava potrebu za sledećim kadrom: majstor u proizvodnji. Potrebno je tehničko obrazovanje i iskustvo u radu sa ručnim alatima. Plata je 45.000 dinara. Potreban je i radnik na sečenju i merenju tkanina i zavesa. Potrebno je iskustvo na sličnim poslovima. Plata je 35.000 dinara. Potrebna je i spremačica, a plata je 30.000 dinara. Vašu radnu biografiju možete dostaviti na našu adresu Bayar, Evropska bb (industrijska zona) ili lično doneti do 07.08. u periodu od 16 do 18 časova.
 
A zašto ne postavite neki sajt recimo ponuda radne snage,ali samo za one ko hoće i zna da radi.Išo bi i malo dalje recimo penzioneri,penzionerke,ukoliko su nešto predhodno radili
mogu takođe nešto da ponude tržištu.

Registrujes se kao poslodavac na sajtu za trazenje posla pa ces imati uvid u to.
Problem je sto vecina zeli iskusnog radnika ali ne zeli da obuci mladog coveka koji bi se zadrzao i radio u toj kompaniji.

- - - - - - - - - -

Znate li kolike su plate radnicima u knjižarama?

U mom kraju je minimalac za sve poslove.
Jedino drzavna sluzba ima vise ili ako si rukovodioc.
 
Registrujes se kao poslodavac na sajtu za trazenje posla pa ces imati uvid u to.
Problem je sto vecina zeli iskusnog radnika ali ne zeli da obuci mladog coveka koji bi se zadrzao i radio u toj kompaniji.

- - - - - - - - - -



U mom kraju je minimalac za sve poslove.
Jedino drzavna sluzba ima vise ili ako si rukovodioc.

Da bi se registrovao kao poslodavac poreska uprava traži da sam tamo ili dam nekom ovlašćenje.Na novčanik ne dajem nikom ovlašćenje,ostalo sam hteo da plaćam ali ja sedim ovde dakle mora se tražiti drugo rešenje.
Moguće da mladog čoveka nisu spremni da obučavaju,ali što se mene tiče dečko što je radio neke stvari za mene nisam imao problema i oboje smo bili zadovoljni on sa parama ja sa
poslom.Sada jedna devojka je radila nešto za mene ja joj poslao pare ona me pitala da nisam pogrešio jer ona je očekivala neku uplatu ali nije toliko.Ukoliko sam pogrešio da mi vrati pare.
Ja sam prezadovoljan da je za tako sitne pare radila,ovdi ni slučajno za takvu siću nikog nebi našo.Šteta što omladinske zadruge se ne bace malo i na strano tržište a ni sami nezaposleni više vole da "šilje ovaz" na NSZ
 
Da bi se registrovao kao poslodavac poreska uprava traži da sam tamo ili dam nekom ovlašćenje.Na novčanik ne dajem nikom ovlašćenje,ostalo sam hteo da plaćam ali ja sedim ovde dakle mora se tražiti drugo rešenje.
Moguće da mladog čoveka nisu spremni da obučavaju,ali što se mene tiče dečko što je radio neke stvari za mene nisam imao problema i oboje smo bili zadovoljni on sa parama ja sa
poslom.Sada jedna devojka je radila nešto za mene ja joj poslao pare ona me pitala da nisam pogrešio jer ona je očekivala neku uplatu ali nije toliko.Ukoliko sam pogrešio da mi vrati pare.
Ja sam prezadovoljan da je za tako sitne pare radila,ovdi ni slučajno za takvu siću nikog nebi našo.Šteta što omladinske zadruge se ne bace malo i na strano tržište a ni sami nezaposleni
više vole da "šilje ovaz" na NSZ

Omladinske zadruge su ovde najveci lopovi.
Radi se za minimalac bez ikakvih doprinosa koje imaju zaposlena lica.
 
Recite samo za koliko para radi ta omladina u tim zadrugama ?Da pokušamo nekako da razjasnimo šta je tu pogrešno.Hajde jedno po jedno.

Omladinske zadruge ne zaposljavaju samo omladinu vec i starije, imam par kolega "omladinaca" sa vise godina radnog staza nego sto ja imam godine zivota.
Radi se uglavnom za 130 rsd po sato koliko je zakonski minimum ali se ne placaju zdravstveno osiguranje ni ostali zakonom propisani "troskovi".

Buduci da trenutno radim preko omladinske zadruge za gradjevinsku firmu niko od njih mi daje zastitnu opremu propisanu zakonom, rukavice kupujem sam, cipele nemam, slem su mi dali kada je dolazila inspekcija a sto se tice uniform imam marker koji je propisan za automobile koji ih vadi ukoliko me neko udari na putu.

Greska je sto to sve trpim ali ne vidim drugaciji nacin da dodjem do posla i nekih para za odlazak dalje.
 
Omladinske zadruge ne zaposljavaju samo omladinu vec i starije, imam par kolega "omladinaca" sa vise godina radnog staza nego sto ja imam godine zivota.
Radi se uglavnom za 130 rsd po sato koliko je zakonski minimum ali se ne placaju zdravstveno osiguranje ni ostali zakonom propisani "troskovi".

Buduci da trenutno radim preko omladinske zadruge za gradjevinsku firmu niko od njih mi daje zastitnu opremu propisanu zakonom, rukavice kupujem sam, cipele nemam, slem su mi dali kada je dolazila inspekcija a sto se tice uniform imam marker koji je propisan za automobile koji ih vadi ukoliko me neko udari na putu.

Greska je sto to sve trpim ali ne vidim drugaciji nacin da dodjem do posla i nekih para za odlazak dalje.

E sada je jasnije.Dakle po Vama je to oko 1,30 franaka.Predpostavljam i studenti,studenkinje rade za te pare.Meni nije samo jasno kada je jedan tražio nekog na Niškom
univerzitetu da bi nekog našo kako bi nešto radio za 10 franaka na sat i nikog nije našao.U Srbiji je najveći problem naći radnu snagu ili u najmanju ruku komplikovano to traženje.
 
E sada je jasnije.Dakle po Vama je to oko 1,30 franaka.Predpostavljam i studenti,studenkinje rade za te pare.Meni nije samo jasno kada je jedan tražio nekog na Niškom
univerzitetu da bi nekog našo kako bi nešto radio za 10 franaka na sat i nikog nije našao.U Srbiji je najveći problem naći radnu snagu ili u najmanju ruku komplikovano to traženje.

Zavisi od posla koji za koji je trazio radnika.

Vecina zeli mladog radnika sa iskustvom ali malo ko zeli da omoguci sticanje tog iskustva.
Gradjevinska firma u kojoj radim je odbila da kod njih obavim strucnu praksu ili da volontiram ali nije da me preko posrednika angazuje kao fizickog radnika.
 
Zavisi od posla koji za koji je trazio radnika.

Vecina zeli mladog radnika sa iskustvom ali malo ko zeli da omoguci sticanje tog iskustva.
Gradjevinska firma u kojoj radim je odbila da kod njih obavim strucnu praksu ili da volontiram ali nije da me preko posrednika angazuje kao fizickog radnika.

Mišljenja sam da se na univerzitetu ili fakultetu uvek traži onaj ko to studira.Ukoliko tražite mašinca ili elektroničara nećete ga tražiti na medecinskom ili obrnuto.
Što se tiče građevine nisam toliko upućen,jedino nešto što procenim na osnovu zdravog razuma.Tako mi nije bilo jasno zašto u Srbiji instaliraju kuću štalu sa običnim kablima
bez cevi.Ukoliko se nešto desi treba sve porazbijati i promeniti instalaciju.Danas nemam pojma jel su se uzeli u pamet,i jel stavljaju cevi.Kada ste već u građevini recite mi
kako to ide danas jer davno nisam bio u Srbiji.Pozdrav franak
 
Mišljenja sam da se na univerzitetu ili fakultetu uvek traži onaj ko to studira.Ukoliko tražite mašinca ili elektroničara nećete ga tražiti na medecinskom ili obrnuto.
Što se tiče građevine nisam toliko upućen,jedino nešto što procenim na osnovu zdravog razuma.Tako mi nije bilo jasno zašto u Srbiji instaliraju kuću štalu sa običnim kablima
bez cevi.Ukoliko se nešto desi treba sve porazbijati i promeniti instalaciju.Danas nemam pojma jel su se uzeli u pamet,i jel stavljaju cevi.Kada ste već u građevini recite mi
kako to ide danas jer davno nisam bio u Srbiji.Pozdrav franak

Na univerzitetima se u Srbiji uglavnom trazi fizicka radna snaga ili za potrebe promocije.
Jako mali broj dobije priliku da radi u struci posle zavrsenog fakulteta.

Menjali su neke zakone skoro pa je mozda i doslo do nekih promena.
Gradjevinske firme uglavnom rade po vazecim propisima, neke i zaobidju ali ljudi cesto sami zidaju bez plana, znanja i dobrog saveta te moze svasta da se vidi.
 

Back
Top