Beogradjani koji su ne bas veliki ljubitelji Beograda

Da li ima ovde nekih rodjenih Beogradjana, mama i tata su mi rodjeni Beogradjani, baba i deda su dosli kao mladi, a NE VOLE nista posebno Beograd? Licno, mnogo volim Uzice. Volim Prijepolje. Ma volim sve krajeve Srbije. A Beograd mi je jednostavno nista posebno. Previse je urban za moj ukus. Volim Firencu, uske italijanske ulice, ima i Beograd takvih, ali...previse mi je urban. nema mi dusu. Hajde, lincujte me sada. Jel ima neka moja srodna dusa tu koja misli isto? Mada volim ga

iz zapadne srbije sam, deo zivela na istoku, sad sam u bg.....i ni jedan deo srbije poaebno ne volim...ali, postujem i iznad svega cenim jedino Bg:heart:, zato sto sam u njega dosla polumrtva, tragajuci za nekim poslom da prezivim jer mi ni jedan drugi grad/mesto gde probah ne dadose sansu....
ne razumem one koji tu ostaju a pljuju po tome na ovaj ili onaj nacin...covek treba da ide tamo gde moze da zivi
bg je jedan i jedini u srbiji, koji nama koji se trudimo, (a nemamo sansu zbog usra.og srpskog pasosa da se iselimo u drugu zemlju) dao sansu, da ako zaista zelimo, mozemo i da uspemo

p.s.uzice je negde i moj kraj...nevidjena rupa. i stvarno je kao u rupi a i ovako, metaforicki
 

Back
Top