40+

haha ti bi da nas grupišeš u rezervat ko indijance
ovako je bolje kad se rasporedimo svuda i pomešamo sa mladima pa imamo utisak da smo manje skapani :lol:
 
upadljivo ignorišem išijas i spondilozu menopauzu i valunge
ali ako me neko pita kako sam...
o moj bogo šta sve mogu da nabrojim:lol:

znači, femisan faza..
a išijas i treba ignorisati. To ga posebno nervira.
Kad je mene jednom uvatio, držao me je 6 meseci i meni dopiz..dosadilo pa reko ili on ili ja.
Računam, ne mogu da padnem u nesvest od bolova, ne mogu da spavam..jednino što mogu je da ustanem i da mu j..da mu se suprotstavim.
E tad je popustio i obećao da ćemo se još ćerati, ali tu i tamo uradim dva tri trbušnjaka (da ne kažem bauljam po podu) i to mu je neka magija koja deluje
 
E, mene **** palac.. kad savijem palac, pa ga ispravim, on skoči (kost) umesto da se lagano ispavi.

Msm da je u pitanju okoštavnje. Nekad ide glatko, evo ga gad sad ne pravi probleme..al svakodnevno mi se dešava. Ne boli me.
 
I kad reče lajkovao sliku, sve se to razbežalo po fejsovima i instagramima da prosi lajkove

Pobegli od ovdašnjih moderatora da im ne lupaju klempe za svaku reč (što je okej i razumljivo) i taman misliš sad će na tom fejsu da naprave neke nove forume sa dobrim zezanjem, kad ono..idu tamo da bi živeli od lajkova.
Pozeri matori, nikad im dosta lajkova.
Šta ima neko da mi priča kako sam lep?
Jel to smisao?
Msm..nekad sam lep nekad nisam, ko i svako, šta sad oko toga neka drama i elegija

Da im je da budu najlepši pa su uspeli u životu.
Pa jel sledeći korak da kad izađu naulicu stane saobraćaj zbog njihove lepote?

E pa taj film kanda neće gledati..zato i bulje u fejs ispale im oči dabogda
 
a evo čeko da nakupim malo godina iskustva i mudrosti, pa reko valjda je sad dosta..

Jesi skuplj'o ručno ili mašinski ?
ako je bilo ručno, mrka kapa....


- - - - - - - - - -

uskoro cemo samo mi i ostati ovde

Stara garda !
Jeb'o ove jebivetre...
Oni otvaraju teme da bi pitali kako se jeb'e !
Jedino mi stariji stojimo postojano.
Kano klisurine !
 
Jesi skuplj'o ručno ili mašinski ?
ako je bilo ručno, mrka kapa....

znaš kako, sam sam se primirio i ko gofno čeko da se muve mudrosti same skupe okolo mene..

- - - - - - - - - -

A jel mogu ja, malkice mladji od 40, da dodjem i da vas zayebavam malo ovde? :mrgreen:
Naravno, mislim iskljucivo na dobronamernu, prijateljsku zayebanciju :zelenko2:

da si žensko pa i da ti progledam kroz nožne prste..ovako..
 
znači, femisan faza..
a išijas i treba ignorisati. To ga posebno nervira.
Kad je mene jednom uvatio, držao me je 6 meseci i meni dopiz..dosadilo pa reko ili on ili ja.
Računam, ne mogu da padnem u nesvest od bolova, ne mogu da spavam..jednino što mogu je da ustanem i da mu j..da mu se suprotstavim.
E tad je popustio i obećao da ćemo se još ćerati, ali tu i tamo uradim dva tri trbušnjaka (da ne kažem bauljam po podu) i to mu je neka magija koja deluje

femisan b - bljutava mala doza za očuvanje prisebnosti na javnim mestima
 

Back
Top