40+

njusis pogresne stvari
znas da su vec patentirali pivo od pitcjke...nemo te ja ucim nie red od toliko sniferskih stvari...
a i mani se tog cula mirisa,perverzija na usta ulazi...afrodizaci matori...

pivo od pićke? Ma zezaš me..

uh od piva mi se nadue stomak pa imam gasove

možda bolje da zamolim neku ženu da popije piva dok se ne upiša u gaće pa da mi ih onda pozajmi za snif..
 
pivo od pićke? Ma zezaš me..

uh od piva mi se nadue stomak pa imam gasove

možda bolje da zamolim neku ženu da popije piva dok se ne upiša u gaće pa da mi ih onda pozajmi za snif..

ima se kupe rabljene cega prodaje jedna dovitljiva zenska
i ne samo cega nego i nailonke,sve su to feromoni moj ti...
al nisu rabljene ovako obicno papanski,nego ih ovlazi namenski,just for you
e al ja pito,ako oces da se uvereis u istinitost tog procesa,nije ista cena...
 
pa vidi, otvoren sam za nova znanja savete i opcije.
Ako ti znaš neku oblast bolje od mene, pa ko sam ja da se drčim i krutim..? Izvoli reci i biću ti čak zahvalan.
Znanje je da se deli i to je ono što nas čini humanima, ali negde i životinjama, jer..ko se ne razgali kada vidi mačku kako uči malo mače da se penje na drvo ..

Oš da se jbeeš..? :)

Tebi treba nesto da rastera negativnu energiju i misli u cije si se klupko upleo - sandalovina :rtfm:

Necu :mafijas:
 
ima se kupe rabljene cega prodaje jedna dovitljiva zenska
i ne samo cega nego i nailonke,sve su to feromoni moj ti...
al nisu rabljene ovako obicno papanski,nego ih ovlazi namenski,just for you
e al ja pito,ako oces da se uvereis u istinitost tog procesa, nije ista cena...

u kakav b.i.z.a.r ti uranjaš nesrećo :lol:
ideš na dipveb, m?
boles

- - - - - - - - - -

Tebi treba nesto da rastera negativnu energiju i misli u cije si se klupko upleo - sandalovina :rtfm:

Necu :mafijas:

Šta se bre ljutiš on svaku koja dođe na njegovu temu isto pita...
to ti je kao članarina za godišnju pretplatu na njegov blog :lol:
 
Poslednja izmena:
sa puškom u rukama je uvek najbolje zauzeti stav:lol:
a ja sam pre za onu okreni na igru ali dobro nismo svi isti.
nego zašto je reč b i z a r cenzurisana
 
ajde bre vi i vaši drugari iz osnovne škole sa fejsbuka....
:


Aman ste bagovani... pa sklapate neke sex i ostalale drugarije sa nepoznatim ljudima...Ja tj mi, družimo se u životu preko 30 godina...

naravno, fejs je soooper... sve najlepše... hvala Zuckiju što je studentima Harvrda oteo projaket inače bi ostao intranet maltene..

- - - - - - - - - -

Instagram je sranje..to stvarno ne kapiram čemu služi,a stariji si od 20god ili tviter. ...
 
Ne ljutim se, ja zauzimam stav :lol:

dobro a da se vačarimo preko farmerkama?

vidi, moje je da pokušam..valjda bi i ti da si muško

I naravno, ako kažeš da, nije garancija da se u međuvremenu nisam predomislio jer ja sam genija i stalno me neke munje udaraju u glavu i to kad ne prolazim ispod drveta..moje muke niko ne zna. Osim možda perfektna..
 
Aman ste bagovani... pa sklapate neke sex i ostalale drugarije sa nepoznatim ljudima...Ja tj mi, družimo se u životu preko 30 godina...

naravno, fejs je soooper... sve najlepše... hvala Zuckiju što je studentima Harvrda oteo projaket inače bi ostao intranet maltene..

- - - - - - - - - -

Instagram je sranje..to stvarno ne kapiram čemu služi,a stariji si od 20god ili tviter. ...

tviter je odlcan za novitete na svim poljima...zaebes prichu stavish da pratish sve sto te zanima kao inovacija od npr softvera preko haka pa do umetnosti ili high techa... i prvi si u toku jer najveci deo infoa dolazi prvo kao tweet
 
sta ti e bre neka zemska prodaje na sex oglasima,mene samo zanimalo kako se uveriti u istinstost njenih tvrdnji
ocu reci dal se podudaraju mirisi

a jel s penom?

- - - - - - - - - -

tviter je odlcan za novitete na svim poljima...zaebes prichu stavish da pratish sve sto te zanima kao inovacija od npr softvera preko haka pa do umetnosti ili high techa... i prvi si u toku jer najveci deo infoa dolazi prvo kao tweet

lepo..još samo da počne nešto da me zanima i eto me
 
do kolko reči može da se piše tamo?

nekako mi se čini da je tviter neprijateljski nastrojen prema mojoj skribomaniji..

ne mnogo ko stari sms valjda do 250... kad su bile ove nazovi demonstracije osuo drvlje i kamenje po svima al taman se raspusem a ono q zvoni... onda dobijem tvitove od nekih riba ti bi trebao da pises vise :hahaha:
 
dobro a da se vačarimo preko farmerkama?

vidi, moje je da pokušam..valjda bi i ti da si muško

I naravno, ako kažeš da, nije garancija da se u međuvremenu nisam predomislio jer ja sam genija i stalno me neke munje udaraju u glavu i to kad ne prolazim ispod drveta..moje muke niko ne zna. Osim možda perfektna..

Dogovoricemo se nesto, pa nasi smo :mrgreen:
 
Nemam muza ali imam decka, ljubafnika i komsiju, jel se to vazi :zkez:


i pozdrav za tebe, drago mi je da te vidim na forumu
valjda smo te tibi i ja dozvali nekako..:lol:
https://forum.krstarica.com/showthr...-nedostaju?p=33131022&viewfull=1#post33131022

naravno da se važi
eto taman ti sa svojim autoriteom pomozi da ovu rastuću zajednicu pretvorimo u posebno ćoše, sa mnoštvom tema i pitanja koja interesuju nas, koje više malo šta interesuje..
Dobro došla i skini se

- - - - - - - - - -

msm..raskomoti se..da ti bude komotno i to..:D
 
skinula sam se odmah jos na vratima, pre nego sam zakucala...za svaki slucaj..:lol:
inace , ovde niko ne hebe autoritete, tako da od mene nemas vajde
tema ti je inace hit trenutno...
 
Red_2014_new_Logo.jpg
 

Back
Top