40+

a ako baš ono hoćeš da mu ga daš po šizenju onda onaj obični..?
nova sam u gradu :lol:
ne znam da postoje obični i neobični...
ovaj mi utrapiše u apoteci kao najbolji preparat za delikatan problem zvani iznenadna uznemirenost ničim izazvana :lol:

- - - - - - - - - -

ne a sad ozbiljno pitanje
Prolaze li muškarci kroz taj period kao i žene i kako se zove muška menopauza ?
 
prolaze aha,, samo kod nas to traje od puberteta do smrti i zove se tandoprc

- - - - - - - - - -

neki kažu kriza srednjih godina

nisam čuo da se KSG odnosi na žene, nego uvek tako kada neki lik pošizi kažu kako prolazi kroz KSG

e sad, šta su srednje godine..Ja sam napunio pedeset i liči mi na to, ali ako mi je sada KSG onda bi trebalo da živim 100

Čudno je to..glavni simptom mi je "što mi nešto nije ništa"
 
ne mogu da uvažim tandoprc ni ksg....
imam utisak da je to period vrlo stabilan u hormonskom smislu osim što se potreba da se aktivira tandoprc javlja u situacijama kada postoji vizuelni nadražaj.
u svim ostalim situacijama ne postoje ničim izazvani napadi vrućine znojenje lupanje srca i razne anksioznosti ko da se ne daj bože smak sveta obrušio svom razornom snagom na nas jadne ženice:lol:
tek to dolazi i nema ama baš nikakve veze sa bilo kakvim nedostatkom aktivnosti u životu kao što se pogrešno veruje naročito u muškom svetu
 
ne mogu da uvažim tandoprc ni ksg....
imam utisak da je to period vrlo stabilan u hormonskom smislu osim što se potreba da se aktivira tandoprc javlja u situacijama kada postoji vizuelni nadražaj.
u svim ostalim situacijama ne postoje ničim izazvani napadi vrućine znojenje lupanje srca i razne anksioznosti ko da se ne daj bože smak sveta obrušio svom razornom snagom na nas jadne ženice:lol:
tek to dolazi i nema ama baš nikakve veze sa bilo kakvim nedostatkom aktivnosti u životu kao što se pogrešno veruje naročito u muškom svetu

sve je to tako ko što kažeš, kada su ženice u pitanju

al ja ti reko za muškarce.

Kaže se da KSG prolazi kada konačno prihvatiš sebe onakvog kakav si.
To kod muškaraca dakle ide više mentalno
Kod vas izgleda kao da vam je u hemijsku laboratoriju upao zalutali turista koji ima 9 godina i koga strašno zanima šta sve ima u bočicama i epruvetama i šta se dešava kada se pomešaju..
 
Hahaha e taj mali što voli epruvete on je univerzalni lik i ima ga u telu svake žene bar godinu dana ako ne i duže.


a u vezi ksg sam i ja pisala imajući muškarce u vidu kao i njihov hormonski status koji liči na bonacu u odnosu na ovo što se desi jednoj ženi u menopauzi.
možda ksg dođe sa prvim sedim kosama,
a prođe sa bolovima u prostati kad moraš da ga moliš dvaes minuta da pusti tri kapi :lol:

i da li je istina da muškarci u fazi ksg žele da zavedu što veći broj žena iz nekog samo njima poznatog osećaja prolaznosti?:lol:
 
Hahaha e taj mali što voli epruvete on je univerzalni lik i ima ga u telu svake žene bar godinu dana ako ne i duže.


a u vezi ksg sam i ja pisala imajući muškarce u vidu kao i njihov hormonski status koji liči na bonacu u odnosu na ovo što se desi jednoj ženi u menopauzi.
možda ksg dođe sa prvim sedim kosama,
a prođe sa bolovima u prostati kad moraš da ga moliš dvaes minuta da pusti tri kapi :lol:

i da li je istina da muškarci u fazi ksg žele da zavedu što veći broj žena iz nekog samo njima poznatog osećaja prolaznosti?:lol:

to za dvajs minuta je tačno. (ako si mislila na mastrubaciu..?)
to za zavođenje što većeg broja žena misim da nije tačno.
Pre će biti da i sa jednom jedva izađu na kraj i mole boga da se ova ne raspomami i traži prtzanje više od dvaput mesečno pupudalekobilo
 
sve su to rešivi problemi ako čovek ljubi život i sebe u njemu...
i 40+ ima svojih prednosti kod oba pola....
nije samo bol i neprijatnost. ima mnogo lepih stvari koje čovek u tim godinama može da radi
suvereno jer zna da se naučio na svim svojim greškama pa sada vuče prave poteze i samo uživa.
 
sve su to rešivi problemi ako čovek ljubi život i sebe u njemu...
i 40+ ima svojih prednosti kod oba pola....
nije samo bol i neprijatnost. ima mnogo lepih stvari koje čovek u tim godinama može da radi
suvereno jer zna da se naučio na svim svojim greškama pa sada vuče prave poteze i samo uživa.

tako bi trebalo da bude..

ašto znači ako još uvek ne uživamo da smo još uvek mladi ? :mrgreen:
 

Back
Top