Gašić u utorak preuzima BIA

ako je ovo najbolje od kadrova što imaju za ovako odgovorno mesto, a računam da se u tako važnoj za državu i stranku ustanovi stavljaju ovakvi ljudi, onda mogu da zamislim kakav je ološ ovo ostalo

- - - - - - - - - -

još jedan mali doprinos tvrdnji da oni narod smatraju za običnu stoku
svi pre njih takođe, al oni pogotovo

- - - - - - - - - -

ljudi idite odavde ako možete
 
Poslednja izmena:
pa jeste tako, ali ako znamo kakve je skandale pravio ovaj polulik, prvo helikopter pa posle kleanje novinarki, ovo je šamar u lice svakom koliko toliko pametnom čoveku u ovoj zemlji
ja mislio imaju imalo obraza pa će da iskopaju nekog drugog
 
ako je ovo najbolje od kadrova što imaju za ovako odgovorno mesto, a računam da se u tako važnoj za državu i stranku ustanovi stavljaju ovakvi ljudi, onda mogu da zamislim kakav je ološ ovo ostalo

- - - - - - - - - -

još jedan mali doprinos tvrdnji da oni narod smatraju za običnu stoku
svi pre njih takođe, al oni pogotovo

- - - - - - - - - -

ljudi idite odavde ako možete

Nema sta da nas smatraju za stoku, mi to i jesmo. Inace ne bismo bili tu gde jesmo i glasali kako glasamo.
 
U suštini, potpuno je svejedno ko će zauzimati ovu ili onu poziciju u državi, kad Njonja ionako sve kontroliše i o svemu odlučuje. Ostali su marionete.

Тако некако.

Зато му и не требају интелигентни људи за кључне функције, већ изразито глупи без моћи размишљања, по могућству са неким грехом на души како би били лакши за манипулисање.
 
pa jeste tako, ali ako znamo kakve je skandale pravio ovaj polulik, prvo helikopter pa posle kleanje novinarki, ovo je šamar u lice svakom koliko toliko pametnom čoveku u ovoj zemlji

To je jedan u nizu šamara, odnosno demonstracija moći. Ni manji ni veći od postavljanja Sline na mesto ministra policije, ili dovođenja Šredera i Blera u Srbiju. Ono što pristalice SNS ne kapiraju je da je taj šamar namenjen i njima, samo su im obrazi debeli kao đonovi, pa ih to zaboli koliko i ujed komarca...
 
To je jedan u nizu šamara, odnosno demonstracija moći. Ni manji ni veći od postavljanja Sline na mesto ministra policije, ili dovođenja Šredera i Blera u Srbiju. Ono što pristalice SNS ne kapiraju je da je taj šamar namenjen i njima, samo su im obrazi debeli kao đonovi, pa ih to zaboli koliko i ujed komarca...

Нису њима образи дебели као ђонови толико ,колико им је лопта која држи образе празна :)
 
Тако некако.

Зато му и не требају интелигентни људи за кључне функције, већ изразито глупи без моћи размишљања, по могућству са неким грехом на души како би били лакши за манипулисање.

Naravno, taj za živu glavu ne bi dozvolio kritičko mišljenje u momentu dok drži još jednu "hvalite me usta moja" tiradu...
 
To je jedan u nizu šamara, odnosno demonstracija moći. Ni manji ni veći od postavljanja Sline na mesto ministra policije, ili dovođenja Šredera i Blera u Srbiju. Ono što pristalice SNS ne kapiraju je da je taj šamar namenjen i njima, samo su im obrazi debeli kao đonovi, pa ih to zaboli koliko i ujed komarca...

Pristalice SNS kapiraju sve. Nisu oni nimalo glupi. Jednostavno, nemaju obraza. Nemaju trunku morala.
I to je glavni uzrok stanja u Srbiji - nemoral. Ne samo kod politicara, vec kod naroda, sto tolerise taj politicki nemoral, i ponasa se identicno.
Mracak ti je tipican primer.
 
Bole ga uvo.Zauzeće simpatičnu protokolarnu funkciju i neće biti odgovoran ni za šta,niti će se preterano medijski eksponirati.Već dugo unazad su politički uhlebljeni direktori bezbedonosnih službi samo fikusi koji nemaju nikakav uvid u rad službe na čijem čelu su.Smešno-tužna država.
 
To je jedan u nizu šamara, odnosno demonstracija moći. Ni manji ni veći od postavljanja Sline na mesto ministra policije, ili dovođenja Šredera i Blera u Srbiju. Ono što pristalice SNS ne kapiraju je da je taj šamar namenjen i njima, samo su im obrazi debeli kao đonovi, pa ih to zaboli koliko i ujed komarca...

slažem se skroz

- - - - - - - - - -

Pristalice SNS kapiraju sve. Nisu oni nimalo glupi. Jednostavno, nemaju obraza. Nemaju trunku morala.
I to je glavni uzrok stanja u Srbiji - nemoral. Ne samo kod politicara, vec kod naroda, sto tolerise taj politicki nemoral, i ponasa se identicno.
Mracak ti je tipican primer.

kapiraju moj ******...što su onda glasali za njega ako kapiraju
gomila ispranih mozgova
 
Pristalice SNS kapiraju sve. Nisu oni nimalo glupi. Jednostavno, nemaju obraza. Nemaju trunku morala.
I to je glavni uzrok stanja u Srbiji - nemoral. Ne samo kod politicara, vec kod naroda, sto tolerise taj politicki nemoral, i ponasa se identicno.
Mracak ti je tipican primer.


nisu ni drugi bolji i u tom je problem . Svaki put kada se potegne lopovluk dolazi do kontraodgovora da su krali i oni drugi . Ono malo poštenog sveta što ima je jedina žrtva .

U Srbiji nije izgleda kralo ili krade VEOMA MALI BROJ LJUDI
 
Pristalice SNS kapiraju sve. Nisu oni nimalo glupi. Jednostavno, nemaju obraza. Nemaju trunku morala.
I to je glavni uzrok stanja u Srbiji - nemoral. Ne samo kod politicara, vec kod naroda, sto tolerise taj politicki nemoral, i ponasa se identicno.
Mracak ti je tipican primer.

Ti ne znas ni pravilnik da procitas i da ustanovis da je zabranjeno da se komentarisu drugi korisnici, nego tema.

Ali dobro, ima vremena da naucis. Do kraja drugog mandata.
 
"Mi ne možemo da budemo normalna zemlja ako se tako ponašamo prema ženama. Gaša je uputio izvinjenje i rekao da se kaje, ali to nije dovoljno za ovakav postupak", istakao je Vučić.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...oze-da-ostane-ministar-odbrane-clanak-2048795

Gore od vlasti ne moze. Gore od opozicije ne moze.

Ako je ikad bilo povoljno vreme da Srbin zivi u inostranstvu....

Da, ja sam libtarde jako besan... a od ovih idiota sada na vlasti i ne moze da se ocekuje bolje ipak je to desni sektor sa nacistickim pogledima na demokratiju.

- - - - - - - - - -

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:666469-Gasic-u-utorak-preuzima-BIA

Честитке Господину Гашићу.

Помаже Вожд.

Вожд ти помого.

Gospodin, opet lupas?
 

Back
Top