Otelotvoreni bol

Vidi, kad se desi ovo Jedes zdravo, dajes bezuslovnu ljubav, nemas traumi,..itd i opet...cvrc.
Taj cvrc ukazuje na fantaziju. I korisno bi bilo pronaći uzrok fantazije i onoga ko fantazira.

Možeš naučiti neku tehniku za balansiranje energetskog polja, možeš otići na masažu
ili jednostavno popiti analgetik. Ali će se bol ponovo nekada pojaviti.
Za netraženje uzroka i neodložnu pomoć nekome, slažem se jedino u slučajevima kada
je bol konstantna i nesnosna, odnosno, kada je bolest takva da uzrokuje smrt.

Za sve ostalo bol je učitelj i treba iskoristiti priliku da se nešto nauči o sebi.

Samoposmatranje
samoposmatranje
samoposmatranje


a to ne mozesh znati ukoliko se na vreme ne obratish nekome za pomoc, a ukoliko chekash toliko kako si ti napisala, smrt je uglavnom neminovna stavka
tolerancija na bol je relativna kategorija
mishljenja sam da sve dolazi i reshava se u glavi
medjutim, genetika, habanje,spoljni uzroci na koje ne mozesh da delujesh psihom, to je neshto shto ne mozesh ignorisati ako hocesh da ziviish duze , kvalitetnije, bolje
 
“Čak je i nebo nesklono nekim ljudima.
No tko zna zašto?
To i mudrac smatra teškim pitanjem.“

Lao Ce

jel ima neshto da ti napishesh a da nije citat :lol:
msm ok, svi smo poneshto prochitali, neshto i zabelezili, neshto i zapamtili, neshto i usvojili, ali meni je nekako mnogo bolje kad tresnem ono shto je usadjeno u meni

pogotovo ako googlash , valjda ne wirdzu
 
a to ne mozesh znati ukoliko se na vreme ne obratish nekome za pomoc, a ukoliko chekash toliko kako si ti napisala, smrt je uglavnom neminovna stavka
tolerancija na bol je relativna kategorija
mishljenja sam da sve dolazi i reshava se u glavi
medjutim, genetika, habanje,spoljni uzroci na koje ne mozesh da delujesh psihom, to je neshto shto ne mozesh ignorisati ako hocesh da ziviish duze , kvalitetnije, bolje
Vidi, ne da sam živa, nego sam i zdravija nego ikada.

Ne bih se igrala sa procenama, kada su drugi u pitanju.
Svako neka radi kako misli da će mu najbolje biti.
 
Vidi, ne da sam živa, nego sam i zdravija nego ikada.

Ne bih se igrala sa procenama, kada su drugi u pitanju.
Svako neka radi kako misli da će mu najbolje biti.

drago mi je da jesi , zaista

ne bih se ni ja igrala sa procenama, zato sam i napisala ovo , ne moze niko od nas ovde , i tamo u rl-u, predstavljati stavke kao aksiome, svako mora naci nachin, put , shta da uradi u situaciji u kojoj se nalazi.
 
Postoje boli koje ne liječi nijedna tehnika, medikamenti, vrijeme...
I sve što možeš s takvom boli je naučiti je nositi, kao haljinu, kaput, aksesoar...
I koliko god učio kako da s dostojanstvom poneseš sve to, ima dana pa ne ide.
Kad ne ide, opet učiš kako s tim danima. "Ako pada kiša, pokisni, ona neće prestati padati je smo mi zaboravili kišobran."
I tako u krug...


Ima ljudi koji se sviknu na tugu i bol, Nose ih kao deo svakodnevnice
Mislim da je zbog toga priroda tu mudro usadila ljudima" zaborav !
Da nije toga ljudi bi umirali od tuge !
 
Одговор Вама који јесте - JA KOJI JESAM

Слажем се са тим да је универзални лијек Љубав.
Слажем се и са тим да су и Вјетар и Киша као жива бића с душом.
Али, непоколебљиво стојим иза својих претходних ријечи. Вама не оспоравам Ваше. :kpozdrav:

Sasvim j u redu. Svako ima svoj nivo Svjesnosti. To je jedino mjerilo relativne istine.
 

Back
Top