Udaja

kod kuce sama? pa tu su suvremena sredstva prismotre...
sve van toga ne garantujem...
Ako nekome treba neko da ga/je drzi pod prismotrom, i pri tom "objekat" prismotre sasvim svesno pristaje na to, onda super su se nasli, preporucujem kavez, ogrlicu oko vrata, kratak lanac i sve sto ide uz bracne psihopate.

- - - - - - - - - -

...i decu obavezno da rodi sa takvim!
 
Ako nekome treba neko da ga/je drzi pod prismotrom, i pri tom "objekat" prismotre sasvim svesno pristaje na to, onda super su se nasli, preporucujem kavez, ogrlicu oko vrata, kratak lanac i sve sto ide uz bracne psihopate.

- - - - - - - - - -

...i decu obavezno da rodi sa takvim!

jos malo pa cemo se naci na pola puta:hahaha:
 
ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?

To što neko želi da se obrati ljudima, ili da čuje druge ljude, iskonska je potreba čoveka.
Ne bi u starom Rimu forumi, kao trgovi za javno obraćanje ni postojali, da nije bilo potrebe za tim.

Ako je neko imao potrebu za takvim obraćanjem ljudima pre braka, zašto je ne bi imao i po ulasku u brak?
Čak i da smo u braku našli osobu sa kojom imamo živu komunikaciju na svim nivoima, diskusije, pošalice, slaganja i neslaganja, potrebna su da bi se izašlo iz proverenih i predvidljivih tokova razgovora unutar bračnih okvira.

Ima i onih koji će reći da diskusije i šale možemo imati i sa prijateljima iz okruženja, ali internet nam se nametnuo kao novi vid komunikacije, nekad dobar, nekad loš, pa smo tu gde smo.
 
To što neko želi da se obrati ljudima, ili da čuje druge ljude, iskonska je potreba čoveka.
Ne bi u starom Rimu forumi, kao trgovi za javno obraćanje ni postojali, da nije bilo potrebe za tim.

Ako je neko imao potrebu za takvim obraćanjem ljudima pre braka, zašto je ne bi imao i po ulasku u brak?
Čak i da smo u braku našli osobu sa kojom imamo živu komunikaciju na svim nivoima, diskusije, pošalice, slaganja i neslaganja, potrebna su da bi se izašlo iz proverenih i predvidljivih tokova razgovora unutar bračnih okvira.

Ima i onih koji će reći da diskusije i šale možemo imati i sa prijateljima iz okruženja, ali internet nam se nametnuo kao novi vid komunikacije, nekad dobar, nekad loš, pa smo tu gde smo.
Da to je fakat i nemože se pobeći od toga.
Vodim "intezivan " život van foruma i forum mi dodje kao što reče naša prepametna Bogi."Izlazak u kafić, gde ću sresti staru ekipu , sa svim svojom vrlinama i manama.
Meni net odgovara i žao mi što nemam više vremena za njega ! :(

@Tema:
:D:bye:
 
ja volim forume
pola života forumašim :lol:

bez obzira da li imam nekog sama sam..

jel koristi reddit?
to je sad mozda najbolja vrsta forumasenja...

- - - - - - - - - -

na engleskom mislim

- - - - - - - - - -

meni su redddit i google collections, linkedin mozda najbolji nacini pracenja informacija...
samo je linkedin pogubljen pomalo, ali nije los.
 
ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?

Ljudi su uglavnom ispodprosecno inteligentni... Da ne kazem uskraceni :aha:
 
Dobrovoljan ulazak u kavez...kakav je to odnos u braku, ako mi je panika od muza da dodjem na forum?! Svasta...ja vas stalno, upravo sa muzem, komentarisem, :zkez:

Pozdrav smužu...
I ja sam oženjen,ali ja se udvaram ženama i pred vecom-flertujem jer je to lepo i veselo!
Švaleracija preko foruma je smešna stvar...
Ima u realu prilika za to na pretek,baš forum treba...Svašta...
E ali u mene veca ima poverenja...:mrgreen::hahaha:
 
ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?

dobrim delom
 
Isto kao i u pravom zivotu. Imas ljude koji rade neke stvari samo kada su solo. Druze se, zovu, izlaze samo kada su sami. Cim nahvataju nesto, nema ih nigde.
Toj koja gasi profil jer se udala ili nasla decka, je forum sluzio za muvanje, kontakte sa muskarcima, flertovanje, zezanje zato joj vise i nije potreban.
 

Back
Top