Begunac

mora da se objavi medjunarodna poternica.
ako njega zaustavi pandur u parizu, i u interpolu ne postoji poternica, policajac ce ga pustiti. a ako postoji poternica i za neku kaznu od 3 meseca, bice deportovan.
ako ga uhvate sa pasosem, mogu na brzaka da ga siknu u srbiju, ako je bez pasosa, i jos hoce da se zali na ekstradiciju, onda moze tamo da sedi u zatvoru godinu dana dok oni ne odluce, pa onda sledi deportacija, jer ... ako mu otac nije premijer, bice deportovan.

a godinu i 7 meseci za batine, pa taj je koristio motornu testeru, cekic, lanac, bejzbolku...
 
Ma ja sam pogresno razumela da je osudjen na godinu i 7 meseci. To mu je bila uslovna a ona istice posle Nove Godine. Tako da mu ne mogu nista, inace bi ga vec uhvatili.
 
ma on ima malo. treba da se krije kazna puta dva,ako je kazna do 3 god ako je preko 3godine onda puta 3

mene cheka4 godine teshe robije u mitrovici zbog 2 saksije marihuane. cak nije bila gotova,nema vage,kupca,kesica nema nichega ali neko zgazi devojku i ni rechi o tome asirotinj robija
neka ide,javi se da radi i bice mu ko u vojsi

a ako ce da pali,problem je izaci izzemlje a posle moze gde god sa nashim pasoshom
 

Back
Top