Nadoknada novca nakon neuspelog dejta?

Za 200 jura šta sve možeš dobiti i to od vip hostesa...i da pretekne za pljesku i pivo....valja razmotriti investicionu politiku u budućnosti. Vidi se da je mladac.

Nego lik vodi cupi na totalni geek film, mislim baš čudo što se smorila :lol:

ma ne pitaj
mene su dve izradile kao ajmo da putujemo da se zezamo
ja reko dace djanu u hotelu to je laganica
kad one zapalile u grad i posle digle nos
a za te pare,tamo se cupi nudile mnogo bolje
samo put a ostatak je mogo otici na to a ne na ove dve guske
 
Brezobrazna djevojka......
Sto je nije pozvao na turu pica i posle zbris"o
Kad je covjek ljubitelj kina.....Pokvarila mu ugođaj
Lapo-lapo.......E onda bi skontala.....
I mene vala nerviraju ljudi koji dosadu ubijaju kuckanjem po mobilnom,osim kad se nesto ceka ili u javnom prevozu......
 
http://rs.n1info.com/a249571/Lifestyle/Lifestyle/Muskarac-tuzio-devojku-jer-se-dopisivala-u-bioskopu.html

mislim da mu nije naglasila da je ovisnik o dopisivanju dal ona je u pravu sto insistira na povracaju novca jer da mu je tor rekla verovatno ne bi kupovao karte,a plus i izgubljeno vreme

Ovo dvoje su oboje retardi,al sta kaze ekonomija o nesupelim ulaganjima,msm da je povracaj nemoguc,i zato se pre investiranja treba dobro obrazovati o izvodjacima:zper: i podizvodjacima radova:mrgreen: i daljim poslovima u koje se upustas..Msm postoji osiguranje u slucaju nesrece tipa brakoloma i sl,al i ti ugovori su zeznuti ako ne citas sitna slova:lol:
 
Ovo dvoje su oboje retardi,al sta kaze ekonomija o nesupelim ulaganjima,msm da je povracaj nemoguc,i zato se pre investiranja treba dobro obrazovati o izvodjacima:zper: i podizvodjacima radova:mrgreen: i daljim poslovima u koje se upustas..Msm postoji osiguranje u slucaju nesrece tipa brakoloma i sl,al i ti ugovori su zeznuti ako ne citas sitna slova:lol:

ybg ranije je bilo redara po bioskopima,ko krsi pravila biva opomenut a ako nastavi mora se udaljiti
dobro,to je malo teze bilo sprovesti u bioskopu PArtizan,al tamo ni nisam uspeo odvesti neku iako sam im predlagao
 
ybg ranije je bilo redara po bioskopima,ko krsi pravila biva opomenut a ako nastavi mora se udaljiti
dobro,to je malo teze bilo sprovesti u bioskopu PArtizan,al tamo ni nisam uspeo odvesti neku iako sam im predlagao

Ma ovaj se žali što ga dekocentrisala da gleda superheroje...meni to najtužnije u celoj priči...

P.S. lik ladno 37 godina...ej živote....bioskop i superheroji :udriglavu:

P.P.S. u partizanu se davao i brus li :mrgreen:
 
Ma ovaj se žali što ga dekocentrisala da gleda superheroje...meni to najtužnije u celoj priči...

P.S. lik ladno 37 godina...ej živote....bioskop i superheroji :udriglavu:

P.P.S. u partizanu se davao i brus li :mrgreen:

pa i ja gledam filmove o superherojima...samo sto sam ja cuvare galaksije skinula 2 sa torenta. :lol:

ja bih se izgleda sa ovim tipom uklopila sto se tice filmova. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

moram da odgledam i mocne rendzere, a jedva cekam nastavak tora. :mrgreen:
 

Back
Top