Ajnstajn i Mileva

Ovo je bio monstrum.Ja takvom ne bi rodila nijedno dijete.
Bas grozno.Nasa jadna Mileva mu je bila sluzavka i ljubavnica.....
A teorija je mozda i njena.
Pa Tesla ga je nazivao neznalicom....
A atom je pocijepao bezpotrebno......

Novčani deo Nobelove nagrade je pripao Milevi ( takav je bio dogovor i ugovor pri razvodu,.. jer je ona radila proračune za teoriju relativnosti. .. za koju je i dodeljena Nobelova nagrada )
,To je dogovoreno pri razvodu, uslovno,.. jer se nije znalo da će je biti.
A. Ajnštajn je ostavio dva stana Milevi u Beču,.. koje je ona kasnije prodala.. najpre manji, pa zatim veći u kojem je živela,.. bio joj je prevelik za održavanje,..

I Kakav je to atom pocepao,.. KO ?
 
Novčani deo Nobelove nagrade je pripao Milevi ( takav je bio dogovor i ugovor pri razvodu,.. jer je ona radila proračune za teoriju relativnosti. .. za koju je i dodeljena Nobelova nagrada )
,To je dogovoreno pri razvodu, uslovno,.. jer se nije znalo da će je biti.
A. Ajnštajn je ostavio dva stana Milevi u Beču,.. koje je ona kasnije prodala.. najpre manji, pa zatim veći u kojem je živela,.. bio joj je prevelik za održavanje,..

I Kakav je to atom pocepao,.. KO ?

Pa tvoj zetika.....Citaj malo knjige o Tesli.nasem srpskom humanom geniju.......
On je toliko volio zene da nije gubio vrijeme na njih......
Moram i ja da se bacim na nauku,al stvarno......:D
 
:lol: i kod genijalaca su isti medjuljudski odnosi
iritantno je to sto time hoce da snize njihovu genijalnost u ocima obicnih ljudi

Ne može genijalnost da se snizi ukoliko je ona dala rezultate.
To što se prati i privatan život genijalnih ljudi, stvar je radoznalosti običnog čoveka.
Bolje je i to nego da se prati privatan život nekih anonimusa iz rijaliti šoa.
 
Napisala si da je KO pocepao atom ??

- - - - - - - - - -

Niti se Tesla, a ni Ajnštajn bavili atomima,..

Jesi li ti čula za Fisiju i Fusiju ??,.. i koje je godine to urađeno ?

Hajte onda vi gos"n Plante opovrgnite Albertovo ucesce u cijepanju atoma?
Strucno i naucno.....
Voljna sam da znam
Al citala sam nekad neke clanke i naucne komentare......
Opste je poznato da ga Nikola Tesla nije volio,a i licno mislim da je njegov naucno dostignuce i suvise napuhano......
Pa gdje su ruski naucnici i knjizevnici kao i srpski na listi Nobelovaca?
Prpoaganda je sigurno britanska rijec ali porijeko joj je iz USA.......
 
Cinjenica je da Ajnstajn nije voleo Milevu Maric i da je imao ljubavnicu,i da su se posle vise od deset godina braka razveli,
da bi se Ajnstajn odmah potom ozenio svojom rodjakom,To su cinjenice iz njegove biografije, a iz ovog teksta se vidi da je
Ajnstajn Milevu tretirao kao sluzavku a ne zenu i majku njihove dece, i nikada nije priznao Milevin doprinos njegovom naucnom radu

pa mnogi su u to vreme tretirali svoje zene kao sluzavke

- - - - - - - - - -

Ovo je bio monstrum.Ja takvom ne bi rodila nijedno dijete.
Bas grozno.Nasa jadna Mileva mu je bila sluzavka i ljubavnica.....
A teorija je mozda i njena.
Pa Tesla ga je nazivao neznalicom....
A atom je pocijepao bezpotrebno......

eeeh monstrum
 
Hajte onda vi gos"n Plante opovrgnite Albertovo ucesce u cijepanju atoma?
Strucno i naucno.....
Voljna sam da znam
Al citala sam nekad neke clanke i naucne komentare......
Opste je poznato da ga Nikola Tesla nije volio,a i licno mislim da je njegov naucno dostignuce i suvise napuhano......
Pa gdje su ruski naucnici i knjizevnici kao i srpski na listi Nobelovaca?
Prpoaganda je sigurno britanska rijec ali porijeko joj je iz USA.......

Originalno mu je otkrice ali nije vrhovno
 
da se ne bi razveli, ajnstajn je napravio spisak od 9 pravila koje je ona morala da postuje



da li bi ovo proslo sad u modernom svetu? :)
sama cinjenica da jedna strana postavlja pravila/uslove kakvi god da su, govori o neravnopravnosti i to ne moze da bude zdrav supruznicki odnos

- - - - - - - - - -

Cinjenica je da Ajnstajn nije voleo Milevu Maric i da je imao ljubavnicu,i da su se posle vise od deset godina braka razveli,
da bi se Ajnstajn odmah potom ozenio svojom rodjakom,To su cinjenice iz njegove biografije, a iz ovog teksta se vidi da je
Ajnstajn Milevu tretirao kao sluzavku
a ne zenu i majku njihove dece, i nikada nije priznao Milevin doprinos njegovom naucnom radu
i da je ona sebe takodje tako tretirala, kao sluzavku

- - - - - - - - - -

Muski sovinizam ne poznaje granice..
sovinizam generalno ne poznaje granice, ali ovo je licna stvar, a ne muski sovinizam, ima i zena ovakvih

- - - - - - - - - -

viš a oni važe za vanredno pametne ljude
pa se sad zapitaš jel su to oni blesavi što se nisu ženili a ostali su ne baš pametni kad se žene, ili o čemu se tu radi
radi se o razlicitim tipovima inteligencija, to sto neko ima sjajnu logicnu inteligenciju ne mora da znaci da nije potpuno zakinut na drugi nacin
 
@Mileru, nije to daleko od istine.
Ajnštajn je bio siromašan student i imao je (jednom u školovanju) dvojku iz matematike,..
a Milevini su bili imućni,.. i ona je bila jako dobra u matematici.
Ona je radila (skoro) sve proračune za teoriju relativnosti, zato joj je Albert i obećao (i ispoštovao) novčani deo Nobelove nagrade.
 
@Mileru, nije to daleko od istine.
Ajnštajn je bio siromašan student i imao je (jednom u školovanju) dvojku iz matematike,..
a Milevini su bili imućni,.. i ona je bila jako dobra u matematici.
Ona je radila (skoro) sve proračune za teoriju relativnosti, zato joj je Albert i obećao (i ispoštovao) novčani deo Nobelove nagrade.

u pravu si.unisti zena svoj zivot zbog ljubavi prema muskarcu koji je nije bio vredan ni mrvicu
 

Back
Top