Bosanka koja se udala za 32 godine starijeg milijardera

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Nadira Hasandedić (39), koja je poreklom iz Bosne i Hercegovine, udala se za 32 godine starijeg multimilionera iz Sidneja Nevila Kričtona. Venčanje je bilo najavljeno kao događaj godine u Australiji jer su o njemu pisali svi svetski mediji nakon što je otkriveno da će se na njega potrošiti čak milion dolara. Nadira je za Avaz dala ekskluzivni intervju u kom je otkrila detalje iz svog privatnog života.

Mnogi su ih prozivali radi njihove razlike u godinama ali ona kaže da se savršeno dopunjuju. „Nevil voli moju realnost i što imam, kako kaže, starinsku dušu koja je taman kao njegova, jer je on mladog duha i pogleda na život, tako da se nađemo negde na pola. Moj suprug voli brz život, voli da radi i da se zabavlja, a ja sam suprotno od njega, više na zemlji“, izjavila je.

Otkrila je i kako su se upoznali. „Upoznali smo se preko nekih prijatelja, slučajno na ručku jednog Božića. Nismo mislili da će se između nas dogoditi nešto više od prijateljstva, pogotovo zbog razlike u godinama, ali, eto, dogodilo se, jer shvatila sam da su njegov izgled i godine nebitni“, kaže Nadi.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Kada se radi o PRAVOJ LJUBAVI, takodje sam uveren da godine i imovinsko stanje nisu presudni.
 
pa da...sve to biva spontano...njegovo bogatstvo nema veze s tim što je ona duplo mlađa od njega

Nema veze....

Samo ljudi u siromasnim drzavama i sredinama misle da sve zene trce za novcem i prodaju svoju buducnost za saku dolara...

Ne funkcionise to tako u svetu, iako i toga ima...

- - - - - - - - - -

:hahaha: Blajbi drugacije gleda na to... jbt taj matorac ipak placa tu ljubav :D a ona profitira, dakle to nije ljubav nego biznis model.

Ne Deki....

Ja cam isto matorac, nisam milioner, ali sam im ao zenu koja je 25 godina mladja od mene (ona je imala 30, a ja 55).

To se uopste ne primeti u vezi, veruj mi....
 
Nema veze....

Samo ljudi u siromasnim drzavama i sredinama misle da sve zene trce za novcem i prodaju svoju buducnost za saku dolara...

Ne funkcionise to tako u svetu, iako i toga ima...

- - - - - - - - - -



Ne Deki....

Ja cam isto matorac, nisam milioner, ali sam im ao zenu koja je 25 godina mladja od mene (ona je imala 30, a ja 55).

To se uopste ne primeti u vezi, veruj mi....

aha...a kad vidim neku američku cicu kako izlazi iz limuzine na crvenom tepihu prilikom nekog prijema, a za njom i dekica, to je verovatno slučajno

- - - - - - - - - -

Nema veze....

Samo ljudi u siromasnim drzavama i sredinama misle da sve zene trce za novcem i prodaju svoju buducnost za saku dolara...

Ne funkcionise to tako u svetu, iako i toga ima...

- - - - - - - - - -



Ne Deki....

Ja cam isto matorac, nisam milioner, ali sam im ao zenu koja je 25 godina mladja od mene (ona je imala 30, a ja 55).

To se uopste ne primeti u vezi, veruj mi
....

jel i ti aludiraš na ono da žene brže ostare od muškarca ? :lol:
 
hbg sto ne napisase njegove godine nego moram da racunam ovde :roll:
71, masala, momcic u punoj snazi, zategnutog dupeta :lol:

ima ona scena u seks i gradu kad se samanta spandja sa nekim matorim milionerom, i sve kao ajde sto da ne ima para zabavan je, sve sve al kad se skinuo go da je krese i kad je videla dedino sparuskano dupe ustala i pobegla, jjebes dijamante

meni ovde jedino nije jasan on, sta ce mu ova "matorka" mogo je neku jedru od 19 :per:

- - - - - - - - - -

Nije sve u parama.

Koliko puta se zana zaljubi u muskarca koji ima manje para od nje?

jes pogotovo u drtavog dedu jednom nogom u grobu od 71 god koji bez plave pilule ne moze nista, a i to ako popije cekas da odapne od srcke na tebi
kak' je to romanticno :zaljubljena: sva sam se raznezila
 
hbg to ne napisase njegove godine nego moram da racunam ovde :roll:
71, masala, momcic u punoj snazi, zategnutog dupeta :lol:

ima ona scena u seks i gradu kad se samanta spandja sa nekim matorim milionerom, i sve kao ajde sto da ne ima para zabavan je, sve sve al kad se skinuo go da je krese i kad je videla dedino sparuskano dupe ustala i pobegla, jjebes dijamante

meni ovde jedino nije jasan on, sta ce u ova "matorka" mogo je neku jedru od 19 :per:

Samanta ruleZ :smeker:

Realno, sve su objasnili :lol:

Ima slucajeva da je muskarac dosta stariji od zene i bez nekih sega-mega primanja pa sve funkcionise, ali to je vise izuzetak nego pravilo....
 
Nadira Hasandedić (39), koja je poreklom iz Bosne i Hercegovine, udala se za 32 godine starijeg multimilionera iz Sidneja Nevila Kričtona. Venčanje je bilo najavljeno kao događaj godine u Australiji jer su o njemu pisali svi svetski mediji nakon što je otkriveno da će se na njega potrošiti čak milion dolara. Nadira je za Avaz dala ekskluzivni intervju u kom je otkrila detalje iz svog privatnog života.

Mnogi su ih prozivali radi njihove razlike u godinama ali ona kaže da se savršeno dopunjuju. „Nevil voli moju realnost i što imam, kako kaže, starinsku dušu koja je taman kao njegova, jer je on mladog duha i pogleda na život, tako da se nađemo negde na pola. Moj suprug voli brz život, voli da radi i da se zabavlja, a ja sam suprotno od njega, više na zemlji“, izjavila je.

Otkrila je i kako su se upoznali. „Upoznali smo se preko nekih prijatelja, slučajno na ručku jednog Božića. Nismo mislili da će se između nas dogoditi nešto više od prijateljstva, pogotovo zbog razlike u godinama, ali, eto, dogodilo se, jer shvatila sam da su njegov izgled i godine nebitni“, kaže Nadi.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Kada se radi o PRAVOJ LJUBAVI, takodje sam uveren da godine i imovinsko stanje nisu presudni.

sponzoruša ihh
 
Samanta ruleZ :smeker:

Realno, sve su objasnili :lol:

Ima slucajeva da je muskarac dosta stariji od zene i bez nekih sega-mega primanja pa sve funkcionise, ali to je vise izuzetak nego pravilo....
da ta scena je kratka ali jjebitacna, cela poenta je tu


ima al tipa on 50 ona 25
sta ces sa ovim od 71 hebo te mis, da ga setam parkom?

ja mogu da razumem da te sarmira, da imas dedi problemcic pa padas na te toliko starije od sebe, sve ja to kontam, ima psihologa pa nek resava problem ....al jedno je sarmiro me a drugo je udajem se za njega i svadba miloncic dolarcic
sto ne trazi skromno vencanje u krugu porodice? nego udri u novine laj :lol:
 
muž i žena

7634_pagesize.jpg
 

Prilozi

  • young-women-prefer-rich-men.jpg
    young-women-prefer-rich-men.jpg
    54,6 KB · Pregleda: 7

Back
Top