SCG PRVENSTVO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bojan86:
Vozdovac je mnogo oslabljen...tj. Zvezda ga je oslabila...tako da ne bi trebalo da bude puno problema..jedino me brine kvalitet terena... i koliko sam cuo ne igra se u Zelezniku nego...jebg ne znam gde..
Ma Zvezda je sada jaka,tako da se ne brinemza nju,ali ne znam kako ce uskoro igrati bez Zigica.
 
Kad ode Zigic, docice nam neki drugi, a verovatno da se Pantelic na leto vraca u Zvezdu tj..vraca se sa poznajmice posto Herta nece da otkupi njegov transfer... A tu su i Djokic, Purovic, Raskovic pa i polus spic Suzuki..mozda dodje i neki stranac..tako da ne brinem puno...ali kako ce sada Zigic igrati, dok misli na inostranstvo..ne znam...ali me tesi to, sto mora da se dokazuje da bi igrao na svetskom prvenstvu...

Saznao sam da se sutra tekma Vozdovac - Zvezda igra na Dusanovcu...
 
Жига је само пола Звездин...што значи да добија само 5 М од 10 колико је сада његова цена...што је ништа. Па мишеви су продали оног Сатурну за 4. Малтене исто.

Жига и није неки играч...али играча са таквим предиспозицијама физичким нема на тржишту. Кладим се да би у пару са неким брзим и екстра играчем (типа Роналдо кад јее био млађи) тим био јачи него када би играла 2 екстра играча.
 
Nije on pola Zvezdin, bar ja tako mislim! Ima on sad drugachiji ugowor nego pre! Predhodni ugovor je bio takav da je Zvezda ukoliko proda Zigica morala i njemu da da pola sume od transfera, ali kada je Pixy doshao u Zwezdu on je odmah ponudio Zigicu novi ugowor i koliko znam on ga je prihvatio!

pozzzzz
 
Bojane crnci ti ometaju misaone procese,izbaci ih iz glave...:mrgreen:

Potpisao je ugovor sa Ćalasanom(menadžerom) još dok je igrao za Mornar...inače to je onaj isti koji ga je vodio na probu Sent-Etjen...po ugovoru Ćalasan dobija 50% od svakog narednog Žigićevog transfera...
 
Први пут чујем за ту клаузулу...и ако је тачно...радујем се томе...пошто је такав уговор релативно лако оборити... Могућа је варијанта да га чак Звезда подмити са неком сићом...

Оно чега се плашим је оно што сам слушао неког из Звезде пре пар месеци кад је говорио да је Жига Звездин само пола (знам пример да је у Италији неки играч власништво Јувентуса и Фиорентине (ако се не варам)...и игра у овом другом клубу, а кад дође до трансфера оба тима добијају пола...ткз co-ownership...с тим што у Звездином случају други власник није клуб него него неко друго лице).

...један је Гуровић Милан...:lol: 8-)
 
Djordje83:
Partizan ub'o 6 pogodka. Dobar pocetak. A tih 3 boda zaostatka cemo nadoknaditi vec u sledecih nekoliko kola, kada ocekujem da Zvezda napravi prvi kix.
Samo ti ocekuj...samo da ti se ocekivanje malo ne oduzi. Mozda do sledece sezone ili vec...
Znaju svi da su Bejkovic,Zecevic i Curkovic kupili sve bodove do kraja sezone,pa se sad nadate. Mogu da ti kazem da ih je i Pixi kupio. :lol: Dali mu Japanci pare! :lol:
Znas kako...ljudski je nadati se! :lol:
 
Tesko da ce Zvezda da napravi neki kiks...a ko ti kaze da Partizan nece kiksnuti neku tekmu???


A sto se tice toga da je Zigic pola Zvezdin, to su samo price... taj menadzer je potpisao ugovor sa Zigicem, a ne sa Zvezdom...a ugovor Zigica je Zvezdin i onda dobija kes kad ga prosledi u drugi klub! Sve je jasno!
 
Djordje83:
Partizan ub'o 6 pogodka. Dobar pocetak. A tih 3 boda zaostatka cemo nadoknaditi vec u sledecih nekoliko kola, kada ocekujem da Zvezda napravi prvi kix.

Па знаш како...кад 13 играча (позајмили сте 2 овима) игра против 9...то је једини могући резултат. Да се кладимо да до краја и Партизан и Звезда освајају све бодове (осим дербија)? :lol: Па није ни Пикси мутав више...:lol:
 
Evo parova:
sub 13:00 OFK Beograd : Partizan
sub 13:00 Vojvodina : Obilic
sub 13:00 Zeta : Rad
sub 13:00 Zemun : Buducnost P
sub 13:00 Hajduk K. : Buducnost BD
sub 13:00 C. Zvezda : Borac
sub 13:00 Habitfarm : Smederevo
 
Evo rezultata:
Habitfarm 1 - 0 Sartid Smederevo
Hajduk Kula 1 - 0 Buducnost BD
OFK 0 - 1 Partizan
C.Zvezda 1 - 0 Borac C.
Vojvodina 1 - 0 Obilic
Vozdovac 3 - 1 Jedinstvo BP
Zemun 3 - 1 Buducnost P
Zeta Golubovci 1 - 0 Rad
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top