Odvojen godisnji odmor

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Na Zapadu je sve cesca pojava da zena i muz ne idu zajednicki na godisnji vec svako za sebe.

To se pokazalo mnogo bolje i zdravije, da se i jedno i drugo malo odmore jedno od drugog.

Obicno nemaju identicne zelje sto se tice toga gde bi proveli godisnji i jedno uvek mora da popusta drugom.

Jedino ako je jedno (ili oboje) bolesno ljubomorno, tada je to nemoguce.

Meni se cini sasvim ok.
 
Da su zajedno kada rintaju a odvojeni kad je vreme za odmor? Ne, nije mi to normalno.

Ako su odvojeni to moze biti zbog posla jer rad sluzi da se poboljsa kvalitet zivota, ali kada se dobije jedan od aspekata tog rada, odmor, onda ga trebaju provesti zajedno.
 
Poslednja izmena:
Da su zajedno kada rintaju a odvojeni kad je vreme za odmor? Ne, nije mi to normalno.

Ako su odvojeni to moze biti zbog posla jer rad sluzi da se poboljsa kvalitet zivota, ali kada se dobije jedan od aspekata tog rada, odmor, onda ga trebaju provesti zajedno.

Ljudi se zamore jedno od drugog kada su stalno zajedno i treba im malo samoce...
 
Naravno da je poremećeno, posebno kod mlađih, radno sposobnih ljudi.

Ljudi tokom cele godine rade i jedva čekaju vikend da budu zajedno, a tek uživaju u zajedničkim putovanjima i odmorima...

Jedniko ako si ženio neku kojoj si platio da ti bude žena, pa joj daš free... das malo odmoriš...što me ne bi čudilo uopšte u tvom slučaju.
 
Naravno da je poremećeno, posebno kod mlađih, radno sposobnih ljudi.

Ljudi tokom cele godine rade i jedva čekaju vikend da budu zajedno, a tek uživaju u zajedničkim putovanjima i odmorima...

Jedniko ako si ženio neku kojoj si platio da ti bude žena, pa joj daš free... das malo odmoriš...što me ne bi čudilo uopšte u tvom slučaju.

Pa svaki dan i noc su zajedno, jos samo im fali da i za godisnji budu zajedno...:bljak:
 
Pa tebi je sve uvrnuto mejnstrim...

Što si se ženio uopšte, da šetaš ponekad mladu mičku i da se time pohvališ onako ko ljuštura bez sadržaja?


Čemu brak, onda...jasno mi je da ljudi imaju slobodne veze, al u brakove onda ne ulaze, šta će im.

Covek moze da bude u barku, ali ne mora da uvek trci za zeninom suknjom.

Moze nekada da bude sam svoj.

Da se odmori i osvezi.

Meni je strasno kada vise dana budem samo uz zenu.
 
Covek moze da bude u barku, ali ne mora da uvek trci za zeninom suknjom.

Moze nekada da bude sam svoj.

Da se odmori i osvezi.

Meni je strasno kada vise dana budem samo uz zenu.

Pa kako stalno uz ženu..ebote..odeš na ronjenje, levo-desno.. ja idem da fotkam sam kad smo na odmoru.. gledamo ženske i komentarišemo zajedno..ša znam, ja sam se iz ljubavi oženio...


E, vidi, tokom godine, može jedno da bude npr. strašno zauzeto poslom, a drugo slobodno i okej je da ode sa drugaricama ili ja sa prijateljima na neku utakmicu npr. evropski šamponat u basketu par dana, pecanje, gluvarenje i okupljanje...

Ali ODMOR 2 nedelje minimun, mi je potpuno nezamisliv bez mž.
 
Pa kako stalno uz ženu..ebote..odeš na ronjenje, levo-desno.. ja idem da fotkam sam kad smo na odmoru.. gledamo ženske i komentarišemo zajedno..ša znam, ja sam se iz ljubavi oženio...


E, vidi, tokom godine, može jedno da bude npr. strašno zauzeto poslom, a drugo slobodno i okej je da ode sa drugaricama ili ja sa prijateljima na neku utakmicu npr. evropski šamponat u basketu par dana, pecanje, gluvarenje i okupljanje...

Ali ODMOR 2 nedelje minimun, mi je potpuno nezamisliv bez mž.

A uvece opet u krevetu sa njom....

Sve znas UNAPRED sta ce da se desi....

To UBIJA....
 
Na Zapadu je sve cesca pojava da zena i muz ne idu zajednicki na godisnji vec svako za sebe.

To se pokazalo mnogo bolje i zdravije, da se i jedno i drugo malo odmore jedno od drugog.

Obicno nemaju identicne zelje sto se tice toga gde bi proveli godisnji i jedno uvek mora da popusta drugom.

Jedino ako je jedno (ili oboje) bolesno ljubomorno, tada je to nemoguce.

Meni se cini sasvim ok.

od cega se odmore kad se ne vidjaju po ceo dan zbog posla
kakvo je to prezasicenje hbt
gluposti
 
A šta će ti inače? Logično pitanje.

Da ti kuva, pa to platiš ko gospodin čovek..za seks, pa i to platiš.....mislim, već sam te pitao..a šta će ti tokom godine? Da imaš sa kim da čekaš Božić, dobro, nema veze šta čekaš..npr. to što slaviš, 25. maj...

Ne treba ti uopšte žena koja te smara.
 
od cega se odmore kad se ne vidjaju po ceo dan zbog posla
kakvo je to prezasicenje hbt
gluposti

Ma zajedno su svaku noc i dobar deo dana....dan ima 24 casa, a radi se samo 7 sati dnevno.

17 sati su zajedno.

- - - - - - - - - -

A šta će ti inače? Logično pitanje.

Da ti kuva, pa to platiš ko gospodin čovek..za seks, pa i to platiš.....mislim, već sam te pitao..a šta će ti tokom godine? Da imaš sa kim da čekaš Božić, dobro, nema veze šta čekaš..npr. to što slaviš, 25. maj...

Ne treba ti uopšte žena koja te smara.

I zena dosadi muskarcu i muskarac dosadi zeni kroz 5-6 godina braka.

To je NORMALNO....

Nemojete biti hipokrite.:rtfm:
 

Back
Top