Ljubitelji strategija sa temom 2.svetskog rata

Serijski_Ubica:
[offtopic] a, pa potrebno je da izgradiš barake na određeni lvl, i akademiju, i onda u akademiji da researchuješ praetoriance.
Imaš s leve strane Instructions. Klikni tu, onda malo pogledaj... Za praetoriane ti treba Academy lvl1 i Armoury lvl1. A za Armoury ti treba Main building level 3, Academy level 1.
Praetoriani su inače najisplativiji defanzivni vojnici, a među najisplativijim ofanzivnim su Imperiani (isto ih imaju samo Romani). [/offtopic]

a mene smorio Rome Total Relism, suvise je lako ... Igra mi se neka WW2 strategija, a imam samo HOI2DD i Blitzkrieg: Burning Horizon :(
razmišljam se da kupim neki Joistic od 1400 kinti i da krenem sa IL2
a jel igrao neko Silent Hunter ?
ooc/ ma znam kako, nego odakle tebi? ili je drugi nalog
 
pa ovo ono....po nechemu jeste nije.....nema bagova puno....ja nisam nijedan primetio.....ak osi video blitzu tenkovi i pesadija treba im poal sata da se mimoidju....ovde su pametni......a bogami i neprijatelj pametan....naprimer ja sad igram na najlaksem....i tesko je....i da ne mozes bas tenk da rasturis iz prve kao u blitzu....onda nema tu jedinica....vec vojnik po vojnik....to su namerno stavil ida bi ti mogao da ih ukrstas naprimer dva sa mitraljezom i jedan sa bazukom....ali ti mozes naravno da pravis divizije.....i fala bogu ima medica.......
 
bufla:
pa jedino preko neta
nema ni jedne igraonice u gradu koja ima SS

instaliracemo ;)
ja sam ok za SS2, mada sam jos vise za ideju igranja SS sa jednim dodatkom koji se zove Real Warfare...
Osim za nijansu drugacije grafike, uvodi se veci stepen realnosti...npr, jedan T70 nema sanse da unisti Tigra, zbog slabog topa. U klasicnom SS je ovo moguce ukoliko T70 puca jedno 10 puta na tigra...
ok, ovo nije neophodno, ali eto, cisto kao ideja stoji....
 

Back
Top