Švedska-posao telohranitelja?

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.366
Imajući u vidu tešku bezbednosnu situaciju koja vlada u toj zemlji zanima me kakve su mogućnosti da prevashodno veterani VRS i JNA odu u Švedsku i bave se obezbeđenjem?
Kome se obratiti ili još bolje postoje li sajtovi gde bi mogli ostaviti svoj oglas gde nudimo svoje usluge?
 
Imajući u vidu tešku bezbednosnu situaciju koja vlada u toj zemlji zanima me kakve su mogućnosti da prevashodno veterani VRS i JNA odu u Švedsku i bave se obezbeđenjem?
Kome se obratiti ili još bolje postoje li sajtovi gde bi mogli ostaviti svoj oglas gde nudimo svoje usluge?

Нема шансе нису ово 80тх по Шведској оперишу Шиптари и Турци
 
Imam ja prijatelja Šveđanina koji živi u Malmeu, kaže da uopšte nije takva situacija kakvom se predstavlja u medijima, i da nemaju problema sa muslimanima.

Pa dobro ako on kaže da nije,mi ćemo mu verovati.

Ovo je tema o mogućim varijantama za pronalaženje posla obezbeđenja u Švedskoj za pre svega nas Srbe sa iskustvom.

- - - - - - - - - -

Probaj u Siriji. Tamo im trebaju iskusni borci.

A dobro se placa, kako cujem.

To će možda biti jedna od sledećih tema.Švedska je u svakom slučaju atraktivnija za posao od Sirije.Ne znam koliko i dali uopšte Asad plaća.

- - - - - - - - - -

Izvolite poštovane kolege forumaši.Ima li neko iz Švedske?Da je upućen u traženje posla?Ima li zainteresovanih veterana?
 
Probaj na obezbedjivanju urednosti sanitarnih prostorija na zeljeznickoj stanici u Stokholmu

Deda serac ?

- - - - - - - - - -

Očigledno na forumu niti ima veterana niti ima nekoga iz Švedske a ponajmanje nekoga ko ima ikakve veze sa privatnim obezbeđenjem.
Još jednom po ko zna koji put se potvrđuje da ovde obitava gomila bezveznjaka i besposličara.

Ućlanio si se dan pre mene na Forum.
Fala kur'cu da si najzad shvatio...
Za skoro sedam godina !?
 
Imam ja prijatelja Šveđanina koji živi u Malmeu, kaže da uopšte nije takva situacija kakvom se predstavlja u medijima, i da nemaju problema sa muslimanima.

Brat od strica radi kao šef obezbeđenja u privatnoj kompaniji koja je potpisala ugovor sa vladom Švedske o čuvanju/kontroli azilanata. Dobili su povišice zbog povećanog posla i opasnosti, uopšte nije naivno.
 
I migranti.
Pa baš zato i baš zbog toga.

- - - - - - - - - -

U obzir bi prevashodno dolazile osobe sa ratnim iskustvom jer tamo jeste rat.


Посао је добар а пара лака :)

нису ти крајеви приступачни за наше ветеране , мораш да имаш желудац и радиш прљаво и то за Шиптаре и Турке ..

боље ти је чекај можда се отворе нова радна места у Македонији
 

Back
Top