Neki pokazatelji produhovljene osobe

naucices kad budes najebo.

Je li ovo neka pretnja zbog toga što neću da budem hrišćanin? :dash:

Glavudžom u pesnice, kolena i laktove. Jesi mi i stopala naplavio tintarom?

Tako si me rasturio da su te jedva izneli iz ringa.

Mora da si strašna faca u kick-u, kao što si dobar u štancanju novih besmislenih postova.

- - - - - - - - - -

Ko vas je slagao da je čovek kao živo biće vrhunac evolucije i najbitniji živi stvor u univerzumu? Sva živa bića koja nas okružuju, po prirodnmo zakonu, imaju potpuno isto poreklo i ista prava da budu ovde i egzistiraju kao i mi. U fizičkom (da ne kažem telesnom) smislu... svi mi smo otpad od zvezda... zvezdana prašina... i naša životinjska tela kada se izlože vatri daju totalno isti pepeo. Zapalite leš čoveka i leš neke bube i dobićete potpuno isti pepeo. E, sad, ono što nas pokreće, naša neuništiva samosvesna energija, je večna, ali, na žalost, spada u kategoriju palih duhovnih bića, i ne može se do daljnjeg vratiti u duhovni univerzum, odakle potiče. Neki od nas su bili jedan od dvanaest Lučonošinih apostola, i videli su buđenje svesti i stvaranje svetova, nakon buđenja iz sna izazvanog uništenjem prethodne apsolutne celine, a neki su se kasno probudili i ne vide dalje od sopstvenog nosa... zato i postoji velika razlika među nama, tačnije mnogih od nas...
 
Inat babi dusu grabi.

- - - - - - - - - -

S ludom glavom ,svo telo strada.


I jesi za babu. :hahaha:

U drugoj rečenici se ne stavlja zarez između treće i četvrte reči. E, žalosti. :rida: Luda glava nije naučila pravopis. :thumbdown:

- - - - - - - - - -

Dr Herman bio je profesor nuklearne fizike na jednom univerzitetu. I, da skratimo priču, pozvali su ga neki ljudi da ode u Papuu Novu Gvineju, u neku pećinu, koja je puna uranijuma, da ispita kvalitet istog. I on je otišao tamo sa svojom ženom, istražio šta je trebalo, i u povratku bio zarobljen od nekog divljeg ljudožderskog plemena. Oni su ga ubili sa namerom da ga pojedu, prvo njega pa njegovu ženu, i, sasvim slučajno, nabili mu Gajgerov brojač u grudi, u rupu koju su načinili bodežom. Pošto se u pećini jako ozračio, Gajgerov brojač je počeo da radi i nije nikako prestajao. Poglavica, ubeđen da je u pitanju bog, jer kazaljka na brojaču ne prestaje da „kuca“, odnosno da se vrti, stavlja ga na sred sela, a njegovu udovicu proglašava za boginju. Gajgerov brojač radiće nekoliko desetina hiljada godina, a mumificirani leš doktora Hermana ostaće bog za to pleme dokle god bude postojalo i pleme i selo. Bilo ko da dođe kod njih da im kaže da dr. Herman nije bog 100% bi bio ubijen i pojeden. A nije u redu da nekome kažeš kako njegova vera ne valja i ko jeste a ko nije bog. Dakle, da zaključimo. Leš dr. Hermana je za pomenuto pleme bog. Za ostale ljude nije. Za nekoga je krokodil Pakia bog, za nekoga nije. Za nekoga je Isus bog, za nekoga nije. Za nekoga je bog bog, za nekoga nije. Bog je bog, i ja nemam ništa protiv boga, ali se protivim tome da je bilo ko ko ima ili je imao telo bog. I to je to. Je li u pitanju pripadnik bilo koje životinjske vrste (sisar recimo) - automatski nije bog niti ima ikakve veze sa božanstvom. Bog se ne bi ponizio silaskom u životinjska tela. Znači, ja mislim da dr. Herman nije bog, kao ni bilo ko drugi ko je ikada imao životinjsko telo. Šta li misle ovi što veruju u obrezane ljude i njihovu krv?

- - - - - - - - - -

Mislim da bog, čak i kad bi postojao, sigurno ne bi uživao u ulozi koju su mu ljudi namenili. Previše tragikomično, patetično, apatično, iskopirano, inferiorno i matoro, i nimalo realno, a opet ni blizu nadrealno, tako reći nakinđureni, loš barok, neproporcionalan, koga bi svaki kvalitetniji umetnik, pa i bog, prezirao, a ne učestvovao u istom...
 
Da razbuktam diskusiju, ukoliko je to moguće, a vezano za temu.

Znači, Muhamed je za sebe rekao da je prorok nakon što je imao viziju da ga je anđeo Džibril Farišta uhvatio za vrat a on izrecitovao ceo Kuran. Pa onda otišavši kući pitao ženu Fatimu da li je to bilo od boga ili đavola. Da je ona rekla da je od đavola islam ne bi nikada nastao. Pogađate, rekla je da je od boga.

Isus Hrist nigde nije rekao da je bog. Rekao je da je božji sin, ali ne i da je bog. Nije mi jasno zašto iko veruje da je bog. I sam Isus bi se protivio priči da je bog.

Tako i jadni dr. Herman. I on ne bi prihvatio činjenicu da je bog i/ili „bog“. To što ga neko smatra za boga ne znači da i jeste bog...
 
Da razbuktam diskusiju, ukoliko je to moguće, a vezano za temu.

Znači, Muhamed je za sebe rekao da je prorok nakon što je imao viziju da ga je anđeo Džibril Farišta uhvatio za vrat a on izrecitovao ceo Kuran. Pa onda otišavši kući pitao ženu Fatimu da li je to bilo od boga ili đavola. Da je ona rekla da je od đavola islam ne bi nikada nastao. Pogađate, rekla je da je od boga.

Isus Hrist nigde nije rekao da je bog. Rekao je da je božji sin, ali ne i da je bog. Nije mi jasno zašto iko veruje da je bog. I sam Isus bi se protivio priči da je bog.

Tako i jadni dr. Herman. I on ne bi prihvatio činjenicu da je bog i/ili „bog“. To što ga neko smatra za boga ne znači da i jeste bog...

bezi bre ne mlati. Sta ti znas o tome anal-fabeto!
 

ɯıןoƃ ǝʇ ɯıןɐdo

- - - - - - - - - -

bezi bre ne mlati. Sta ti znas o tome anal-fabeto!

Piše se kao jedna reč: "analfabeta". Seljače glupi.

- - - - - - - - - -

Pitali su jednom jednog poglavicu negde u Africi šta je dobro a šta zlo. I on im je ovako odgovorio: “Dobro je kad mi napadnemo i opljačkamo susedno pleme. Zlo je kad oni napadnu i opljačkaju naše pleme.”

Pametnom dosta.
 
Biblijski filmovi za decu...



Počinju ovom nebulozom:






Kako je providna i naivna ova priča, i kako usađuje, podsvesno, mržnju prema bogu u svest maloj deci, jer predstavlja boga kao tiranina i jadnika koji se hrani krvlju Mojsijevih životinja poklanih na oltarima.

I šta se događa na kraju priče. Mala deca dolaze kući plačući, pravo sa veronauke, gde ih je neki zabrađeni crrnomantijaš naplašio pričama o paklu, da će goreti u paklu za neke sitnice, on koji otima novac od vernika, otima tuđe žene i rastura brakove, siluje decu i završava u novinskim člancima, kao vladika Pahomije...
 
ɯıןoƃ ǝʇ ɯıןɐdo

- - - - - - - - - -



Piše se kao jedna reč: "analfabeta". Seljače glupi.

- - - - - - - - - -

Pitali su jednom jednog poglavicu negde u Africi šta je dobro a šta zlo. I on im je ovako odgovorio: “Dobro je kad mi napadnemo i opljačkamo susedno pleme. Zlo je kad oni napadnu i opljačkaju naše pleme.”

Pametnom dosta.

Vidis koliko si glup i bukvalan! :hahaha:
Dzudzo!
 
Kad budes tonuo i za vrelo gvozdje ces da se vatas!
Dzudzo!

Povući ću tebe, zgaziti ti na teme i izvući se. Bez uzvičnika - recidiva histerije (ženske bolesti) i shizofrenije.

Neuspeli abortusu. Bez uzvičnika - recidiva histerije (ženske bolesti) i shizofrenije.

- - - - - - - - - -

Vidis koliko si glup i bukvalan! :hahaha:
Dzudzo!

Videli smo koliko si glup. Ja izdominirao na temi, a ti ne umeš čak ni da izazivaš. :rida:

Neuspeli abortusu. Bez uzvičnika - recidiva histerije (ženske bolesti) i shizofrenije.

- - - - - - - - - -

Kako me ovaj bivši vernik izvređa zato što me nije mogao ubediti u smneće u koje veruje. Baš mi je drago što nismo u istoj crkvi... i što će sve rasterati od nje. Ojha.
 
Dajte ludacima vlast (ili „vlast“) u ruke i imaćete ludnicu. Ne verujem u Bibliju idetinjaste pričice koje su izmislili bogoborno i bogohulno obrezani cionistički krmci, da bi manipulisali još detinjastijim tetoviranim i na mnoge druge druge načine obeleženim robovima, ali ova biblijska je dobra: „Čovjek vlada nad čovjekom na njegovu štetu.“

Fenomenalan film:






No comment... except...

Da li se zaista nalazimo na višoj evolutivnoj lestvici od majmuna?

Samo da dodam nešto jako bitno. Kroz ceo film se kao glavni motiv provlači jedan bitan detalj vezan za ljudski rod u budućnosti: svi akteri filma su tetovirani. Tetovaže, kao produkt ropskih vremena, sve više i više se propagiraju kroz filmove, da bi se što više budućih robova tetoviralo, odnosno obeležilo i bilo obeleženo. Šta će jadni robovi kad ne znaju za bolje. Majmuni su slobodniji od njih...

- - - - - - - - - -


Markiz od Anala. :cepanje: Bez uzvičnika - recidiva histerije (ženske bolesti) i shizofrenije.
 
Koji si ti fabet! :hahaha:
Rodjen si za radnju.
Ovcoooooooooooooo!

- - - - - - - - - -

Koja se ovca iz stada izdvoji, vuci je izjedu.

Koji si ti guzerant. :cepanje:
Rođen si za češanje hevulje o kamen.
Svinjo-o-o-o-o-o-o-o-o-o.

- - - - - - - - - -

Izjedu joj prkno. A svinju opreme kao Zmaj od Šipova svoje krave.

- - - - - - - - - -

Videla baba boga da vampiri piju krv pa i ona nabudžila vilicu, odnosno... to jest... mislim... ugradila očnjak na gornju vilicu...

Videla baba sera jednoslojni toalet papir, pa odlučila da moli klijente za dvoslojni...

- - - - - - - - - -

Stokilan od Svinjuže. :rida:
 
Magarac je magarac...i sa sedlom i bez sedla.

- - - - - - - - - -

Hteo bi jarac za bastovana.

Koliko autobiografije u postovima. :rida:

@
(\_. - .
./\......',

Šta će kad nije za bolje od jarca. Barem da je Mujo. Ali on ide u džamiju...

- - - - - - - - - -

Gde se nalazi pakao?

Hrišćani bi trebalo “da znaju” odgovor na ovo pitanje, budući da oni veruju u boga koji prema njima iskazuje ljubav na veoma čudan način, naime tako što određuje da ovi ili oni ljudi posle smrti idu u nekakav pakao. Veličanstven izliv ljubavi, nema šta. Meni, čoveku koji ne veruje čak ni u reinkarnaciju, jer znam da ona postoji i funkcioniše, neki hrišćani, čak, obećaše da će mi nekakav bog dati novo telo pomoću koga ću okusiti večne muke pakla (a negiraju reinkarnaciju). A je li to onaj bog što je od Mojsija tražio krvne žrtve?

Ja sam studirao arhitekturu, svojevremeno sam fakultativno izučavao fiziku, astronomiju i nebesku mehaniku, dosta dobro poznajem astronomiju, i verujte mi na reč - pouzdano znam da takvo mesto (pakao) ne postoji nigde u univerzumu. Najzad, cela ta priča liči mi na naslađivanje hrišćana i njihovu potajnu želju da oni koji ne misle kao oni večno gore u paklu. Ja ću kada umrem po običajima moje religije biti kremiran, što će reći goreću (moje će telo goreti) negde oko jedan minut, a ne večno. Ako li dobijem novo telo - to će se dogoditi samo mojim ponovnim rođenjem, dakle reinkarnacijom - nikako drugačije.

Ja imam dušu, reinkarnirao sam se mnogo puta, i mnogo puta ću se reinkarnirati, i vi koji je nemate, i kojima je ovaj sadašnji život jedan jedini, govorite u svoje ime kad kažete da nema reinkarnacije, ali ipak verujete da će nekakav bog onima koji ne misle kao vi dati neka nova tela da bi ih mučio u nekakvom paklu, čime priznajete postojanje reinkarnacije.

Na mene je veoma inspirativno delovao deo iz govora jednog Velikog majstora: “Mi illuminati obožavamo Velikog Arhitektu, Neimara svih svetova, a da pri tom ne znamo ništa o tom biću.” Koliko je to suprotno od onoga u šta veruju hrišćani - da je njihov bog “on”, dakle muškarac, koji je od Mojsija tražio da mu prinosi krvne žrtve, da je oplodio nekakvu siroticu Mariju, a svog sina Isusa žrtvovao na krstu samome sebi, da bi kroz taj sadomazohistički čin iskazao svoju veliku ljubav prema čovečanstvu, a mene i meni slične, koji ne verujemo u boga neba i zemlje, već u Graditelja svih svetova, baciće u nekakav pakao, pošto nam dâ nova tela, da večno gorimo zato što ne verujemo u krv, hleb i večni život u telu, u raju na Zemlji, a da se vi hrišćani naslađujete našom patnjom...

Ne znam odakle vam ideja da verujete u bolesne vizije nekih duševnih bolesnika od strane ljudi prozvanih svecima i prorocima, da će prvi biti poslednji a poslednji prvi? Ako je neko bio kralj ovde, odnosno ako se izborio za to da bude kralj, zašto bi negde tamo (u vašem raju ili paklu) bio prosjak ako i tamo postoji mogućnost borbe; a zašto bi neki prosjak, koji ništa nije učinio da to ne bude, već je samo sedeo i čekao da padne nebo, tamo negde bio kralj, a da se za to uopšte ne izbori? Dakle, kako reče nemački kompozitor Richard Wagner, samo borac ima sva prava, a onaj koji nešto čeka nikakva...

I, najzad, nekakav satana, ako se pobunio, zašto mislite da bi morao biti poražen u nekakvoj predstojećoj bici? Pa ko je to u istoriji mogao da zna ishod neke buduće bitke? I ko je ulazio u bitku da bi bio poražen?

Zaključak ove priče bio bi sledeći: dok astronauti masoni (a jedino masoni imaju pravo da putuju u svemir) odlaze u daleke svetove o kojima Isus Hrist nije mogao čak ni da mašta, dotle hrišćani i u XXI veku slepo vjeruju u krv, hleb i večni život u raju na Zemlji. Samo mi nije jasno kako veruju da je Zemlja loptasta planeta kad su do šesnaestog veka zbog takvih izjava spaljivalji ljude (“jeretike”) na lomači? I gde su u ogromnom svemiru postavili pakao?

Nekome nije dobro, a to nisam ja... ha ha ha...
 
Ne da se posranom do potoka! :hahaha:

Je6o te Đoka iz tog tvog potoka. :rida:

- - - - - - - - - -

Kada fizičko telo umre, svako živo biće nastavlja da egzistira, zato što egzistencija (a ne samo život) ne zavisi samo od fizičkog tela. Posle smrti svako ostaje potpuno isti. Naravno - isti u odnosu na stanje svesti, ali se oslobađa ograničenja fizičkog tela. Doduše, i dalje je ograničen frekvencijom energije koju je dostigla njegova svest. Ako je vibracija svesti niska, pomenuto biće će se naći na nižim nivoima astralnog plana. Niži nivo svesti znači odsustvo kontrole fizičkih impulsa, što može izazvati akcije kao što su krađe ili ubistva. Zbrka emocija takođe odražava nizak nivo svesti i sadrži veliku količinu bola. Niži astralni nivo je baziran na ovakvim emocijama, to je mesto koje većina ljudi naziva - pakao. Ako je svest više vibracije - onda pomenuto biće ide na mesto koje ima takvu istu vibraciju. Tamo nalazi mir. Energija najviše frekvencije se naziva ljubav. Ova energija se observira kao bela svetlost. I zato se kaže da smo svi mi jedno, svi smo ljubav, svi smo sačinjeni od božanske svetlosti... dok se za tajna društva može reći da su oni kao društvo davno izgubili busolu i danas su samo kancerogene ćelije koje izjedaju ovo društvo, prastaro društvo, koje je krenulo potpuno krivim putem, i znanje koriste za pridobijanje moći i za svoje lične interese. Znanje pripada celom čovečanstvu, a oni ga prisvajaju i ljubomorno čuvaju. Razumem da postoje ljudi koji nisu dostojni znanja, ali van njihovog reda postoje ljudi koji su dostojniji znanja više nego oni sami... Treba da znate da prava, unutrašnja istorija masonerije još nije obelodanjena ni u samom esnafu. Mnogi istraživači, a ni većina masona, ne znaju za pravo poreklo, kao ni pravi cilj ove organizacije. Velika većina članova posmatra svoje članstvo kao pripadnost nekim klubovima ili trgovačkoj komori. I sa njihovih stanovišta to je tačno. Čak i masonska literatura jasno daje do znanja da su samo oni koji napreduju dalje od 32-gog stepena upućeni u prave ciljeve i tajne ove grupe. Nekadašnji starešina reda, izvesni Vilmshurst, potvrdio je da „prva faza“, ili početni stepeni masonerije, imaju veze samo sa površnim vrednostima učenja, i da iz ove faze velika većina nikada ne izlazi; da ga citiram: „Oduvek postoji spoljna, popularna doktrina, koja služi za obuku masa koje su nepripremljene za dublja učenja. Ali postoji i unutrašnja, naprednija doktrina, tajno znanje koje je rezervisano za zrelije umove, i u koje se uvode samo vešti i dobro pripremljeni kandidati.“ Mason 33-ćeg stepena, Menli P. Holl, napisao je: „Masonerija predstavlja bratstvo unutar bratstva - pri čemu spoljna organizacija skriva unutrašnje bratstvo odabranih; spoljna je vidljiva, a unutrašnja nije. Vidljivo bratstvo je veličanstvena zajednica ʽslobodnih i prihvaćenihʻ ljudi koji su se udružili da bi se posvetili etičkim, obrazovnim, bratskim, patriotskim i humanitarnim ciljevima. Dok je nevidljivo društvo tajno i uzvišeno bratstvo čiji su članovi posvećeni službi „arcanum arcandrum“ (svete tajne). Čak i istaknuti mason iz XIX veka, Albert Pike, priznao je da masoni imaju dva učenja, jedno skriveno, i rezervisano za majstore, i drugo javno. Mnogi masoni visokog ranga nikada ne uspeju da uđu u unutrašnji krug. Poznati mason, Kazanova, zapisao je u svojim memoarima, da ʻčak ni oni što su sedeli na stolici velikog majstora celih 50 godina možda nisu bili upoznati sa misterijamaʼ. Proučavao sam šta su te misterije i došao sam do zanimljivih podataka, odnosno shvatio sam da je jezgro shvatilo naučne, kao i metafizičke principe, što pokazuje i njihovo uvažavanje zbirke starogrčkih spisa koje su Platonovi učenici nazvali ʻHermes Trimegistusʼ, po grčkom bogu Hermesu, koji je osnovao alhemiju i geometriju. Masoni takođe pripisuju poreklo svoje filozofije grčkom matematičaru Pitagori, koji je mnogo uticao na Platona. Govorilo se da su i Pitagora, koji je rekao da se Zemlja okreće oko Sunca, i Hermetički spisi, koristili ʻtajnu naukuʼ koja je preživela potop. Hermes, koga su Egipćani obožavali kao Thotha, i za koga su smatrali da izbliza poznaje bogove i zvezde, istako je princip ʻkako gore - tako doleʼ (As Above, So Below). To je značilo spoznaju jedinstva kosmosa, a može se uporediti sa Ajnštajnovom teorijom o jedinstvenom polju - ʻOd najmanje ćelije do najvećih prostranstava galaksija preovlađuje stalni geometrijski zakonʼ. Osoba koja stigne do vrha masonskog znanja postaće svesna da je mera svemira, ona shvata da su zemlja, nebo i svi njihovi sadržaji spoljašnjosti - projektovane slike odgovarajućih realnosti koje su prisutne u njoj samoj...“ Sve je to u redu, i ja se slažem sa time, oni su možda nekad davno bili na pravom putu, ali ih je moć korumpirala i postali su samo karijeristi... Ne želim nikog nad sobom, jer mi je bog omogućio da rođenjem imam pravo da budem jednak sa svim bićima na ovoj planeti... Ne zavaravajte se. Radi se o moći i psihotičnoj kontroli nad čovečanstvom, željom da se utvrde pozicije i zadrže zauvek, i spreči bilo kakva promena. Sloboda pojedinaca je njihov neprijatelj, sama struktura im govori ko su, šta su i koji im je cilj... Probudite se...

- - - - - - - - - -

Nije to doktrina samo masona. Sva tajna bratstva tako funkcionišu, od asasina, jezuita, raznoraznih vitezova pa sve do indijanskog plemenskog društva... s tim što su indijanski šamani radili za dobrobit svih u skladu sa prirodnim zakonima (verovatno je i kod njih bilo „skretanja“), a ovi za dobrobit sebe i malog broja odabranih, i ako je moguće (a jeste, s obzirom na sveopštu komiranost populacije „najsvesnijih“) iskoristiti što veći broj „neodabranih“. Isto tako nisu mogli manipulisati i narodima pre hrišćanstva, jer su ljudi uglavnom živeli u skladu sa prirodnim zakonima i za dobrobit celog roda; stari Sloveni su odličan primer... Crne rase je teško (gotovo nemoguće bilo) programirati, zato su ih desetkovali i asimilovali sa ostalim „najsvesnijim“,da ih razvodne i ubace u globalističko-luciferijanske tokove koje grade. I, da, možemo to mesto zvati pakao, jer nas praćenje svih tih kretena željnih neke moći vodi upravo tamo, jer nas pojačavaju i smanjuju na skali života kako hoće i kad hoće (i veoma to uspešno rade - čast izuzecima). Ali, u paklu će i oni proći identično kao i svi oni koje povuku sa sobom. Ja se nadam i pokušavam da živim ovaj život onako da kada odem sa ovog sveta dobijem još šansi da ispravim što sam zaje6ao i da se setim zaboravljenog...
 

Back
Top