kako naci ukraden telefon , dali je iko nasao tel. koji mu je bio ukraden

sremski vuk

Elita
Poruka
15.864
zamolio bih sve one koji su imali to zadovoljstvo da im telefon bude ukraden, i jos vece zadovoljstvo da su uspeli da ga povrate , lociraju , nadju ,posto sam i ja u poziciji da su mi drpili tel , sta bih mogao da ucinim da bih ga povratio . molim one koji imaju iskustva da mi pomognu savetom , dali su istinite price da bih ga mogao locirati i sta da radim onda , hvala svima koji odvoje vreme i podele svoja iskustva samnom
 
Prijavi u MUP, vracaju ga 99,9%, samo je pitanje vremena. Za njih je to prosto kao pasulj.

E da, da bi sve bilo veoma brzo (u roku od par dana) i da bi izbegao raznorazne smicalice, zamajavanja i cekanja, nadji i neku vezicu za to....Jbg, takva smo drzava.

vi zaista verujete da se milicija bakce sa takvim stvarima , ja licno neverujem u tu opciju koliko se dnevno ukrade telefona policija bi se bakcala samo sa time . ja nepoznajem nikog kome je vracen telefon :-( :-( :-( poznajete li vi nekoga u vasem okruzenju da su mu vratili tel ??? kako mu je to uspelo

- - - - - - - - - -

Zoves svoj broj i zamolis da ti bude vracen.Moja majka je tako prije par godina nasla i vratili smo ga vlasniku.I poklon smo cak dobili.
Mislim da prijavis serijski broj ili tako nesto operateru tako da ni kradljivac ne moze vise da ga koristi......

sta ja imam od toga sto ga on nece moci da koristi ??? ja zelim da ga vratim i da ga ja koristim
 
vi zaista verujete da se milicija bakce sa takvim stvarima , ja licno neverujem u tu opciju koliko se dnevno ukrade telefona policija bi se bakcala samo sa time . ja nepoznajem nikog kome je vracen telefon :-( :-( :-( poznajete li vi nekoga u vasem okruzenju da su mu vratili tel ??? kako mu je to uspelo

- - - - - - - - - -



sta ja imam od toga sto ga on nece moci da koristi ??? ja zelim da ga vratim i da ga ja koristim



Vracen jednoj komsinici,posle par dana.....Samo je caka sto joj je muz nacelnik u policiji...Mislim da se sa obicnom rajom ne bi ni zamajavali,odhebali bi te....
 
Telefon je ukraden, znači bez namere da bude vraćen...zaista je naivno zvati i moliti telefon nazad.
Policija ne postoji da brani i služi narodu već da održava vlast i represijom drži raju na uzdama.
Valjda 1% korisnika bekapuje podatke sa telefona i uključi google servis za praćenje telefona.
Dalje, lopov odma vadi i baca SIM karticu, telefon briše na fabrička podešavanja tako daaa.... žalim slučaj.
 
zamolio bih sve one koji su imali to zadovoljstvo da im telefon bude ukraden, i jos vece zadovoljstvo da su uspeli da ga povrate , lociraju , nadju ,posto sam i ja u poziciji da su mi drpili tel , sta bih mogao da ucinim da bih ga povratio . molim one koji imaju iskustva da mi pomognu savetom , dali su istinite price da bih ga mogao locirati i sta da radim onda , hvala svima koji odvoje vreme i podele svoja iskustva samnom

da li si sacuvao kutiju telefon?tu se nalazi serijski broj

- - - - - - - - - -

prijavi policiji samo im daj seriski broj,lako se nadje

- - - - - - - - - -

mogao bih preko kalija da ti nadjem,kontaktiraj me preko pp,nesto cemo da probamo
 
Poslednja izmena:
Nikako.
Murija uzme podatke, pa, kao, obavestiće ako pronađe.
Oni imaju naćina da ga pronađu, putem korišćenja, signala i baznih stanica.
Ali, šta se događa ?
Ako je telefon iz kategorije vrednijih i skupljih, onaj murijaš, koji je na redu
prisvaja ga.
Sledeći put, kolega...
I tako u krug.
A, ove manje vredna sokoćala, neće ni da traže...
Prema tome, ne nadajte se mnogo....
 
zamolio bih sve one koji su imali to zadovoljstvo da im telefon bude ukraden, i jos vece zadovoljstvo da su uspeli da ga povrate , lociraju , nadju ,posto sam i ja u poziciji da su mi drpili tel , sta bih mogao da ucinim da bih ga povratio . molim one koji imaju iskustva da mi pomognu savetom , dali su istinite price da bih ga mogao locirati i sta da radim onda , hvala svima koji odvoje vreme i podele svoja iskustva samnom
kao i za sve drugo da imas vezu u muriji

- - - - - - - - - -

Telefon je ukraden, znači bez namere da bude vraćen...zaista je naivno zvati i moliti telefon nazad.
Policija ne postoji da brani i služi narodu već da održava vlast i represijom drži raju na uzdama.
Valjda 1% korisnika bekapuje podatke sa telefona i uključi google servis za praćenje telefona.
Dalje, lopov odma vadi i baca SIM karticu, telefon briše na fabrička podešavanja tako daaa.... žalim slučaj.

ako koristi njegov broj moze se predstaviti kao pandur i zapretiti apsom
 
Telefon je ukraden, znači bez namere da bude vraćen...zaista je naivno zvati i moliti telefon nazad.
Policija ne postoji da brani i služi narodu već da održava vlast i represijom drži raju na uzdama.
Valjda 1% korisnika bekapuje podatke sa telefona i uključi google servis za praćenje telefona.
Dalje, lopov odma vadi i baca SIM karticu, telefon briše na fabrička podešavanja tako daaa.... žalim slučaj.
moze da vadi sta god hoce ;)
 
Nikako.
Murija uzme podatke, pa, kao, obavestiće ako pronađe.
Oni imaju naćina da ga pronađu, putem korišćenja, signala i baznih stanica.
Ali, šta se događa ?
Ako je telefon iz kategorije vrednijih i skupljih, onaj murijaš, koji je na redu
prisvaja ga.
Sledeći put, kolega...
I tako u krug.
A, ove manje vredna sokoćala, neće ni da traže...
Prema tome, ne nadajte se mnogo....

ma jok. znam nekoliko ljudi kojima je vracen telefon. i oko pronalaska telefona vladaju neke bajke pracenja preko baznih stanica.
to uopste ne ide tako. odes u policiju i das IMEI telefona. kada lik napravi poziv policija zove POZVANOG i pritisne ga da kaze ko ga je zvao i priprete da je saucesnik u krvivicnom delu. taj mora da propeva i onda policija zove lopova/nepostenog nalazaca i telefon bude vracen. moj drugar je nacvrcan za svetog nikolu izgubio telefon u troli i ne bude lenj i prijavi da je ukraden. vracen mu je za 20 dana.
 

Back
Top