Call of Duty 2 Online play

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e to me zanima.
sta se u stvari ucitava kad se konektujes na server.
Ta ucitavanja su od 100kb a nekad je hteo i 50MB (tadsam udaro samo esc i nasao drugi server :lol: )
Mape se ne ucitavaju (kao recimo u UT2004) jer se uvek igraju iste mape ali brate svaki drugi treci put nesto hoce da ucita kad se konektujem na server :lol:
 
Ljudi... znam da ce me mnogi ispljuvati sto trazim nesto ovako, ali mi je dosadilo i pravo da vam kazem iznerviralo da na svakom j+++ om serveru ima onih koji varaju sa aimbot-om. Igram vec godinu dana cod2 i nikad mi nije palo na pamet da varam, ali kada posle toliko truda i igre shvatite da vas deru idioti koji imaju aimbot, dodje mi da samo zbog njih ubijam sa tim glupostima. Ima da ih jurim po mapi i samo njih da zvekecem :).
Evo vec dva sata trazim na netu aimbot za cod2 i da ne verujete, ne mogu da nadjem link za download. Svi pricaju o tome i svi znaju gde i kako da se skinu, ali jednostavno nema linka. Da li je neko dovoljno otvoren pa da postavi taj link za bot?
Puko sam ;)... koliko puta sam pokusao da ih preko vote-a izbacim, ali oni izbace mene odmah posle zato sto sam ih imenovao za kick ;). Kao da su svi zajedno. Vise ne mogu ni da igram normalno, jer se uvek nadje neki kreten da me izuje sa sto metara posle nisanjenja od 1 milisekunde ;)
 
ljudi treba mi pomoc
kad god ukljucim punk buster automatski me izbaci iz igre
udjem u multi options
kliknem da bude na on i kvrc
izbaci me

isto u poslednjih par dana me je izbacilo masu puta sa servera
zbog punka

kaze mi bad memory

sta da radim a da ne reinstaliram igricu ako je moguce

tnx
 
Zato sam i ja pitao za PUNK BUSTER,zato sto se desava da me zadnjih dana izbaci sa servera zbog nekog GLOBAL BUSTERA e78...........,ali to za bad memory nisam imao prilike da vidim!!!
Koristim patch 1.41 i opcija Auto-update kao i neki domaci linkovi, nude patch 1.51!
Da li treba da uradim update i sta time dobijam?Da li patch 1.51 sadrzi nove mape ili bilo sta novo?
 
Dali je toliko tesko ukucati u google ???? Ja sam te pitao dali znash shta je google a ti nisi odgovorio.....

Ajde sad pogledaj shta dobijash za rezultat kad ukucash u google kljucne reci: http://www.google.sk/search?hl=en&q=Call+of+Duty+2+patch+1.3+&btnG=Google+Search

Ako ti je sad teshko da ti pomognem josh vishe:
idi na drugu stranu i pogledaj odgovor broj 2 ( znaci brojish 1.i kliknesh na drugi )
onda kad ti se ovori strana kliknesh na "Download Now"
onda kliknesh na save.....

Ako treba josh neshto da objasnjavam javi se ;)

Po ovom objasnjenju moja baba bi znala da downloaduje patch 1.3 za COD2.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top