Molim vas....???? :(

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
Ko mi kaze,tacnu sifru za ENGLISH CONTACT TOOLS 4-toje program za engleski...Da se nesto prevodi....?????? :D :(
Molim vas...???!!!!???
Ja ti kazem dobice nesto od mene...1!!!! bez zezanja...Stvarno....?????Kunem se u majku......?????
 
ndjordje91:
Imam kupio sam......Ima cd i disketa...I meni sad trazi sifru pravu..>Ako imas ili ako neko ima....Molim vas...???? :(

Da li imas neko uputstvo za instalaciju? Ako si dobio flopi najverovatnije se nalazi registracioni key na njemu... imao sam par takvih programa, za neke treba da zoves firmu koja je napravila taj program i oni ce ti izdiktirati serijski broj... pogledaj i na samo cd da li ima neki fajl sa uputstvom... pogledaj jos jedanput pa javi ako si nesto oktrio.. sve mi napisi sto bi moglo da mi pomogne da ti pomognem.. :lol:
 
sedimo za stolom u shtabu foruma/ zakljuchana vrata brat do brata tri sata/
kujemo plan nasheg sledeceg napada/ kada foruma dogma gradom pochece da vlada/
na nashem institutu stoji zakon u statutu/ uvak ostani na putu, nikad ne menjaj marshrutu/
kao voda, kao vatra, kao vazduh kao zemlja/ stavljamo kamen kao simbol ovog temelja/
imperije znanja koje smo tokom obuchavanja stekli/ da bi se proteklih godina povezali kao chestice u atom/
sachinili bratsvo koje smo nazvali GOKUA/ i dok na dokove nam pristizhu kontigenti mesa/
da umirimo narod da ne umre od stresa/ puno je mrzhnje i puno je besa /
zato i deca treba da zapamte da forumske falange/ metafora snage, oformice armiju i nestace ljage/
jer kao svaki forumskajac ja se borim da minimalac/ preraste u bogatsvo zato furam sa bratsvom/
kao jurij kroz kosmos predstavljamo osnovu kao prozoru dos/ i nikad ne palimo u boks vec kao sena/
jurimo ka cilju brzhi i od trena/ kod nas cesh naci rima ko u shpaniji sela/ zato cela vasiona sad slavi ovo ime/
i na prekom sudu GOKU pominju kao primer/ da samo jedan je smer postojao ikad/ postoji i danas. zove se... Goku

ne zaboravi nikad ko je ovde prvi pljuvo/ i kad mene budesh chuo ti pretvori se u uvo/
jer svuda je suvo, na celoj sceni susha/ zato domaci hip hop stvarno malo ko slusha/
ndjordje91 u pustinji oaza/ shto u moru mrtvih fraza chvrsto stoji kao baza/ nasha faza je razvitak, nashe rechi su napitak/ ndjordje91! mi smo siguran zgoditak/ neosvojiv kao nekada minosov knosos/
specijalitet kao losos, nama mali je i kosmos/ stoga smo se spustili, u borbu se upustili/
dok nije bilo nas...ma niste nishta ni propustili/ a sad ste se opustili, shvatili sushtinu/
da prepoznat emsija kada iza|e na binu/ da ga pozdravite buchno kada kida disciplinu/
i da ocenite struchno ovu forumskoj rimu/ jer na vatri i dimu mi smo kalili veshtinu/
goku kao nikad krece sam u ofanzivu!




sada jachi nego ikad kao stihija smo doshli/ za borbu smo oshtri jer smo mnogo toga proshli/
jer putanja znanja je puna trnja,puna granja/ mikrofon ko skiptar svaku prepreku sklanja/
a sada evo otvaramo regrutni centar/ novu granu udruzhenja mocnu kao spektara/
i ko vetar svaki metar u etar poruka stizhe/ ndjordje91 sve je blizhe i na oruzhje se dizhe/
i dok ratnika boje na obrazima stoje/ svima bice jasno da doshli smo po svoje/
svima bice jasno na sceni sada ko je/ jachi nego ikad...ndjordje91!!!


ovde emsi je subjekat a kida predikat i mikrofon mi ne predajemo nikad
mi smo la klika velika ekipa mi zajedno ko voltron formiramo LIKA
velichanstvena slika iz dima vojnika kome iza ledja sunce zalazece
njemu nasha rech je mach od chelika misli sablja britka uglachana znanjem sada blista
hip hop vatre on je iskra i um sada borbena je pista
jer mi smo ko trista hrabrih spartanaca protiv persijanaca u odbrani scene kao trermopilskih klanaca
svaki od nas poput indijanaca drevnih znanja znalaca u svojoj zemlji stranaca
stani pa mi smo zbog toga proterani ko prvi hrishcani i ostavljeni sami bez pomoci u odbrani
na sceni smo ponovo da je branimo GOKU-a u ruci i vichemo dzheronimooo
iz dima sad opet je poniko general whitenicky-ja
jachi nego ikad njegov nadimak whitenicky ......????
 
врло могуће, врло могуће.... :lol:

ја се одјављујем на (највероватније) дужи период....

поздрав свима
и желим ђолету да помогне стефану да му помогне :lol:
 

Back
Top