Kviz "Trostruka sansa" na 3k

natasha2506

Obećava
Poruka
54
Gleda li neko? Sta mislite? Malo iritira sto voditelji ne zatvaraju usta, ali posle nekoliko emisija se naviknes...Stvarno ne znam odakle vade one slike sto su iza 16 polja,.sve nejasnije od nejasnijeg...Kad smo kod toga ako je neko gledao kad je ona Milica pogodila sta je na prvoj slici nek mi napise sta je to bilo posto me zivo interesuje a tad nisam gledala...
 
Sizzlym:
e da, setila sam se ja toga ali ne mogu nikako wezu da dobijem!!!
Ima li tu neka fora?
Naravno da ima fora, 1000 ljudi je na cekanju i oni uzimaju repa, ukljuce jednog i on uzme 2000 din, a ovi ostali inkasiraju 60-ak hiljada za to vreme, i tako u nedogled dok se neko ne javi i ne tresne pa ostane ziv.
Kviz je njesra...i to zesce...
Bus je u pravu za foru...snimis, stopiras, izbrojis, a za konacni lik, snimis otvorena polja,, sklopis ih i pogodis, e, al` dobit` ces vezu na ****...
 
Meni brat lepo reko kastanjete ja mu reko da nije normalan,da sam dobio vezu izginuo bi
pazite kradu pare meni uzeli 80 din na cekanje(ono od dva minuta)sto je legalno ali i jos 200 din i ako me nisu ni ukljucili(kad je bilo ono zakrcenje veza skidalo mi na svaki poziv malo po malo i ode kredit)
 

Back
Top