Procena karaktera po omiljenom modelu automobila

citroen AX dizel .........preko 20 godina star.Trosi 3,4 l
sta ima a sta nema znate i sami...............idem sa njim na letovanje i do 1000 km.
Ne izlazim iz njega i vec sam postao legenda u gradu jer AX ima samo jos dva-tri u gradu.
Najlepse mi kada na autoputu pichim 100 na sat i svi koji me preticu gledaju me ko da sam u Aston Martinu.............kud ces bolju prezentaciju. Dok svi okrecu glave od kojekakvih Jaguara, mecki,... ..i drugih drumskih zveri.........jer se zna ko sedi u takvim kolima.

A ono sto imam u garazi vozim samo kada sklapam poslove...........da navucem "klijente".
 
Svako od nas ima simpatije prema nekoj marki ili modelu kola.Za ljude koji voze najnovije,najsnaznije BMW Mercedes i slicne skupocene, snazne dzipove, obicno smatram da su agresivni,da su kriminalci ili teski kompleksasi zeljni kojekakvog prestiza.
Cak i ove napaljene klince u osnovnoj skoli kad pitas koji auto vole, 90% njih kazu Lamburdzini.A niko od njih nije ni prosao pored takvog auta :)
Za sebe mislim da sam poprilicno neobican i neuklapajuc u moderne tokove.A mozda malo i "opicen" :D
Otkako sam ga prvi put ugledao (a imao sam oko 3 godine) najvise sam zavoleo bas taj model.On nije bio lamburdzini a nije ni ferari,nije bio ni najjaci, ni najbrzi, ni najlepsi, a nije ni najskuplji.
On je bio samo AMI 6. Tako prost,jednostavan,a izgledom neobican.Mnogima cak i ruzan,ali za mene je njegov dizajn oduvek bio impresionirajuci,cak i dan danas



Kada bih imao milione,ne bih kupio nijedan drugi auto,koliko god bio on savrsen,vec bi bas jednostavnog amija sesticu.Mozda mnogima deluje cudno da sam tako ravnodusan prema skupocenim kolima,ali mene danasnji modeli automobila uopste ne impresioniraju,ne palim se na njih, jer su tako obicni i dosadni.Neki su mi cak i iritirajuci (svojim izgledom asociraju me na kriminal).Isto tako mislim da suvise jake automobile najvise vole oni najveci praznoglavci.
Sta bi ste vi rekli za one koji vole prestiz - automobile tipa Mercedes, BMW, Audi...?

evo sta bih ja procenio,prvo se klinac lozi na bmw,posle poslovan covek na audi i na kraju penzos na merdzu,to je 100% tacno,sve ostalo izmedju sviraju kyrcu
 
Ja sam prilično ravnodušan na automobile. Dobro, ajde sad da ne preterujem - mrzim ih iz dna duše! I automobile i volan i saobraćaj i sve što ima veze sa tim. A vozač sam 8 godina. Oko kola se prilično ne razumem, to u fazonu mehanika, elektrika i slične gluposti jer me to ne zanima. Razumem se kao neka žena, ono, kao, dobar je Mercedes i Audi i BMW isto lep i tako to.
 

Back
Top