ANDJUS i BARD!!!

Najjace je kad je u jednoj emisiji, posle Andjusovog jednocasovnog uvodnika, konacno upao u kadar Bard a ispod stoji ona traka na kojojpise "Milan Zivadinovic - legendarni trener" :hahaha:

- - - - - - - - - -


O trenerskom lobiju kaze...Zivadinovic je bolji trener i od Murinja i Ancelotija i Van Gala a Ziva govori tako je!

Ovo je verovatno jedan od najboljih klipova na YT ikada.
 
Šta je radio ovaj pokušaj pokušaja novinara? Zašto je u zatvoru?

Kobajagi je reketirao nekog biznismena da ce objaviti javno njegove tajne i lopovluke pa je trazio nekih 30000 evra za cutanje. Ovaj ga prijavio policiji i namestili mu hapsenje.
Mislim da se zamerio ljudima iz vlasti i da su resili da ga se na brzinu rese. Mozda i gresim ali stalno prica protiv najmocnijih ljudi u Srbiji a to ce mu tesko proci nekaznjeno.
 
Kobajagi je reketirao nekog biznismena da ce objaviti javno njegove tajne i lopovluke pa je trazio nekih 30000 evra za cutanje. Ovaj ga prijavio policiji i namestili mu hapsenje.
Mislim da se zamerio ljudima iz vlasti i da su resili da ga se na brzinu rese. Mozda i gresim ali stalno prica protiv najmocnijih ljudi u Srbiji a to ce mu tesko proci nekaznjeno.

A otkud njemu 30 soma eura da nekome posudi?

Lako moguće da su mu namjestili zbog ovoga što ti kažeš. Ali on mi ne djeluje kao čovjek koji je ovom drugom (koji je biznismen) posuđivao pare. Pa vodi emisiju koja ide blizu ponoći i gostuju mu ista 3 klauna. kakvih 30000 eura :D
 
A otkud njemu 30 soma eura da nekome posudi?

Lako moguće da su mu namjestili zbog ovoga što ti kažeš. Ali on mi ne djeluje kao čovjek koji je ovom drugom (koji je biznismen) posuđivao pare. Pa vodi emisiju koja ide blizu ponoći i gostuju mu ista 3 klauna. kakvih 30000 eura :D

Taj je vlasnik neke firme koja pravi puteve. Popularnije nazvani kao kontraverzni biznismeni. Kakve li su to informacije koje Andjus ima o njemu kada mu je dao 30000 evra. Da je neki posten covek pa da ga otera u tri lepe p.m. ali se ocigledno radi o nekoj vucibatini. Pod uslovom da je informacija o reketiranju tacna!

- - - - - - - - - -

Otkud ursanoj zutoj novini zvanican policijski snimak necijeg privodjenja? Jasno ko dan da se veliki vodja naljutio i svog bivseg druga smestio u bajbok.

Rezimske novine sa onim na celu ne znam kako da ga nazovem a da ne uvredim neku zivotinju.
 
Andjara radio u firmi kod tog za puteve i doveo ga kod Vodje koji mu namesta poslove. Rece Sasa Mirkovic na svoj fb profil, a preneo Kurir.

Mislim da ovaj dosta zna, jer se druzi sa mutivodama. To plasira u svoji sou program sa svoja tri gosta (dva gosta i nekad on i kamera). Tako blati ostecene koji ce mu se javiti da smire situaciju i krece igranka. Nije mutav za pare, samo je naivno snimljen kako uzima kovertu na sred ulice u po bela dana. Ok, nema se, treba malo da se pozajmi za letovanje do Grcke.
 
Milan Kamponeski
4 h ·
Anđus kaže - Odveo sam Milojicu Markovića 2014. godine kod Vučića, da bih ga izbavio iz zatvora, onomad kad je "padala Putarska mafija" i zauzvrat sam postao partner u poslu sa putevima. Onda je moj deo profita iz zajedničkog posla Milojica počeo da nosi braći Vučić.

Anđus i Vučić su bliski prijatelji pola života.

Vučić kaže - Video sam Milojicu jednom u životu, doveli su ga kod mene (misli; Anđus ga je doveo kod mene) jer je čovek imao problema, nije mogao da radi posao.

Tako je,
Milojica Marković u tom trenutku nije mogao da radi posao jer je bio u uhapšen, a onda ga je na Anđusovu molbu i dogovor o zajedničkom "talu", Vučić izvukao napolje, jer on odlučuje ko će biti uhapšen, a ko pušten na slobodu, ko može da krade, a kome se pleni imovina. Ko plaća porez, a ko ne, čije kamere idu sa operativcima BIA, a kome policija ne izbija iz medijskih kuća.
 
Andjus je zaista bio godinama dobar drugar sa Vucicem bili su na prst u dupe sto bi se reklo ..... E sad Andjus kakav je sav retardiran istripovo je da tera neku kontru dok je Vucic bio opozicija bio je uz njega svim srcem ukljucivo se u Utisak nedelje i prico kako je Vucic patriota , itd . . E od kada je Vucic dosao na vlast odjednom su svi za Vucica a Andjus se istripovo kao e ja sam sad za opoziciju kao tera inat .. Msm lik je budala .... Stvar je eskalirala u trenutku kada je Vucic odyebo Boska Djurovskog kog mu je Andjus predlozio da ga dovede ali da ostane na duze staze tu je Andjus puko i poco da galami sa naslovne strane Kurira kako Vucic namesta tendere EPS-a navijacima .. Realno tu je Andjus ispo olos jer je pogazio drugarstvo i ovo sada sto gledamo je Vuciceva osveta starom drugu .... Msm kako bas sad da ga navataju ??? 10 dana posle onoga u Kuriru .... A najjace sto se Andjus koji je inace veliki nacionalista i Srbin u zadnje vreme zalaze za EU i NATO i pokusava da se uvuce u dupe opozicionim krugovima na N1 .. on se sad nada da ce oni da stanu uz njega i da ga brane a oni oce boli ih khurac hahahaha zato sto ga pamte dok je bio za Veliku Srbiju zato mu je Cosic u onoj emisiji na N1 rekao gospodine Andjuse jel jos uvek mislite da je DOS kriminalna banda ?? A ovaj kao aa pa ne ne ima tu i dobrih ljudi u DS ....
 

Back
Top