ANDJUS i BARD!!!

Bari'91

Poznat
Poruka
7.855
Mislim da zasluzuju temu! Aj kacite klipove (kontam da ce grobari da likuju al zaboli me) bolje to nego da troluju temu....

Da pocnemo sa jednim klasikom!

Prica o Bejlu kao on ga snimio znas edukovo se u Realu hahahahhahahahaha a on lik najskuplji igrac svih vremena!!! Kaze mu Ferguson upravu ste za Trezega i Anrija!!!

- - - - - - - - - -

Mene samo zanima s kakvim likovima visi Andjus 'ozbiljni tipusi' likovi ga bice loze sprdaju pa se on lozi da kao ima neke pouzdane informacije i onda lupeta gluposti i prica dijametralno suprotne stvari od emisije do emisije...
 
Cuj ovoga Parma!!!! A ovaj opasno je da ti padne Deportivo!!!!

Najbolje kaze Andjus javljaju mi iz rezije da je Levandovski dao 4 komada Volsburgu kakav Voslburg i ta boranija kad da 4 komada Barselonu i Realu tad cu verovati da Poljaci imaju cenarfora svetske klase! U toj emisiju napadnu nekog lika sto hvali Antica Bard se pomami i pocne da proziva Antaru koga je on vodio lako mu je Atletiko Real sto nedodje u SUBOTICU! A Andjus potvrdjuje to si upravu teze je voditi Spartak nego Atletiko1

- - - - - - - - - -

Nemogu tu da nadjem tu emisiju tu je bas puno klasika...
 
Lupetanje o Anticu Milovan u svom elementu...A sto je najgore stvarno mislim da Milovan nema zadnje namere kad pljuje i lupeta ovako neko jednostavno nezna pojma nema o fudbalu a ovi ga filuju glupostima...Dok su Ziva i Andjus bezobrazni iako Ziva deluje simpaticno namazana je to lopina...A Andjus radi po narudzbini ocigledno...
Unistio je i klub i grad i okolna mesta hahahhahahaha Kad spomenes slovo R u spaniji ili u Belgiji A odmah se pale lampice ja mislim i na onim terminalina pasoskim kad se procita ime u Belgiji Aleksandar oni se odmah alarmiraju tako je i u Spaniji :hahaha:...
:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Koje si ti godiste??? Jel pamtis ti Bardove ekipe kakav je to bio fudbal??? Ja sam isto ubedjen da pojma nema po lupetanju al bi voleo da mu makar neko ekipu u nasoj ligi da vidim oce li ikakvih obrisa fudbala tu biti...

Milovan legenda!!!

- - - - - - - - - -

Pa u redu al nije dinamo bio Slaven Belupo u staroj jugi...A tu Hrvatsku 98 mislim da nije toliko bilo tesko voditi...A Cuveni skandal sa Prosineckim kako ga je otero pa i na svetskom je bio sujetan kolko se secam...A i Bosni je u tom trenutku stigla jedna solidna generacija + Dzeko...Oce ga ko budalu ona stvar meni se cini...

- - - - - - - - - -

Ako se dobro secam Ciro je od nekih madjarskih prestavnika popio petardu dok je vodio Hajduk to kad je Niko Kranjcar preso u Hajduk...:hahaha:
 
Nisam gledao Bardove ekipe, u Jugi premlad, kasnije nisam imao prilike a ni razloga, ali sam pogledao koga je vodio i što je osvojio. Nije Dinamo bio Belupo u Jugi al dovoljno govori da ima 4 naslova dok ostali iz velike četvorke imaju preko 10. Jbg, nije bilo teško vodit Hrvatsku, nije ju bilo teško vodit protiv Estonije ili Ukrajine u Zagrebu, ali uzimanje bronce na SP je nešto drugo. I to ne uzimanje bronce na način na koji su je uzeli Turci 2002. da nisu pobjedili nikog. Ćiro je tukao Nijemce i Nizozemce, jbg, nije malo. I proglašen je za trenera tog SP-a od strane ostalih izbornika. Za Žutog je istina, jeo je govna što se njega tiče i 1998. Ovaj bio u formi, Ćiro ga protiv Francuza ostavi na klupi, Boban ozljeđen, gubi loptu.... 100% ispričana priča šbbkbb. za 3. mjesto ga je ipak stavio, Žuti odma zabio svjetski gol. Populist je, sve stoji, ali neke rezultate ipak ima.
S Hajdukom je popio petardu na Poljudu od Debrecena. A prije ždrijeba je galamio dajte mi Liverpool :D
 
Poslednja izmena:
Ćiro nije neki trener, ali je bio prvak Juge s Dinamom, bio je 3. na svijetu s Hrvatskom, Bosnu je doveo do Playoffa za SP 2010. bio 2. u skupini iza Španjolske, a ispred Belgije i Turske. Ispali su od Portugala jbg. On je baš podigao ljude u BiH da prate tu reprezentaciju. To je sam Džeko rekao. Istina da je Ćiro uz to i klaun koji od svega radi show i puno lupeta gluposti. Bard je samo klaun koji lupeta gluposti.
Btw, ovaj dio di kaže "ma **** te Batistuta" je sa SP 1998. odgovor na pitanje stranog novinara da li se boji Batistute, ili da li je bolji Batistuta ili Šuker, tako nešto je bilo :D

Kako nije dobar trener ? Moj omiljeni. Porediti ga sa ovim budaletinama je greota...Uz to je po inteligenciji za tri koplja iznad bilo koga od njih.
 
Jel se to sprdas druze?...Cuj popio petardu od Debrecena na poljudu :hahaha:

Joj davno sam gledo neku emisiju sa Cirom i nekim ludjakom krokapricar neki lik se dere u emisiju prica Ciri kako ga treba centrirati tako ensto a Ciro vidno upasen :hahaha:

- - - - - - - - - -

Evo ga!!! Kakva je ovo budaletina??? Skrivena kamera?
 
Evo ga!!! Kakva je ovo budaletina??? Skrivena kamera?

Nije skrivena kamera. To je težak luđak. Pogledaj malo klipove po yt s njim. 90-ih su ga neki kreteni u Hr popušili. Na -20 tjerao majke s malom djecom na kupanje u jezeru. To valjda kad čovjek ima problema sa zdravljem pokušat će sve, ovaj ih tjero da mu čiste kuću, da skupljaju čikove, da mu ližu cipele valjda. Bio u zatvoru par puta, premlatio nekog. Hrpa priča ima s njim, uglavnom bolesnik.
 

Back
Top