tetovaze

Ami.

Ami-James-1-e1402936054418.jpg


ami-james.png
 
Mazohisti i satanisti se tetoviraju. Nikada nisam imala zelju za njima, a tudje telo mi deluje prljavo kada vidim.

to što ih ti ne voliš ne znači da su oni koji ih vole dileje. već da si ti dileja ako mrziš nešto za šta nemaš muda, ili te je strah da nećeš u raj... ne znam koji problem tačno imaš, nisam lekar.

a na temu... prvih par sek je neprijatano, kasnije taj bol prija... rekoše mi da sam redak slučaj s obzirom na mesto koje bi trebalo da izazove poprilično bola.
nije mi prijatno kada gledam iglu, ako je ne gledam (a ne vidi se baš :lol:) umem da se pravim da ne postoji.
neptun na asc, mesec na kraju ribetina, mars/Saturn polusextil... :p

starije dete baš voli tetovaže i ima ih već par... prvi put se tetovirao sa 16. ne znam ko mi nije rekao kako nisam normalna što sam mu dozvolila.
ne vidim zašto bih... možda bi otišao sam kod nekoga za koga ne znam kakve igle koristi... ovako sam ga ja odvela. :lol:
 
Nisu me nikad privlačile, ali ne vidim zašto bih one koji se time bave smatrao nenormalnim.

Štaviše, lepo mi je kad neko zna dobro da tetovira, volim da vidim lepu tetovažu. A i bilo bi mi interesantno da razgovaram sa tatu majstorom.

Ne bih želeo da se tetoviram. A i ne volim igle.
 
Za mene pitaš posle spominjanja bolesti i žaljenja. z:mrgreen: Pa, da, logično.

Pa šta ću ja na ovoj temi. Niti znam zašto neko to radi, mislim da mu je dosadna svoja koža (Saturn), tj. ne dosadna, nego ima potrebu da od nje pravi predstavu (Lav)... Ja nikad nisam poželela da drndam svoju kožu i da šaram po njoj. Ne znam koji aspekti kod mene to dokazuju, niti znam da nađem aspekte zašto nekome to treba. Ali ne dovodim čak to toliko u vezu sa bolom. Ima većih mazohizama od bockanja. Možda je ovo način da prikažeš tu svoju bol, da je nekako ovekovečiš. Da pokažeš drugima da voliš bol na koži. Jer ovde je ipak u pitanju eksponiranje, nešto čime želiš da šokiraš (Vodolija), da radiš nešto što je većini čudno.

Meni nije čudno, pozdravljam sve što je nekonvencionalno i individualistički.

Ovo kao neki umetnički bunt...

Inače nije da ne volim da vidim sve tetovaže... Ne volim one hekleraj tetovaže, i mušeme. Volim tetovaže koje izgledaju amaterski... Čudne, unikatne, specijalne. Ne ovo kad stave mušemu preko ruku i trupa...
 
retke su tetovaze koje mi se dopadaju, ali na svojoj kozi ni takve ne bih mogla da zamislim...

cerki nisam dozvolila da je uradi, a sad vishe ne treba moju saglasnost, preshla je 18, pa ochekujem da se negde pojavi sa violinskim kljuchem na gleznju...
 

Back
Top