tetovaze

Meni je toliko trebalo da prevaziđem strelački strah od braka da taj uspeh vidim u burmi
A i donekle štiti od smarača

Prstenovanje nosi simbol vecne ljubavi. Sa danasnjim trendom, ljudi pre posegnu za trajnom tetovazom, ne poznajuci njenu simboliku ( tj izmisljajuci je), nego sto bi prihvatili Svetu tajnu.
 
Kada sam bila mala, zaridala sam u marketu kad sam videla pile u celofanu shvativši o kojoj se životinji radi. Hit. :lol:
Eh da sam i dalje to dete...nego sam navikla da ih jedem.

Negde sam našla da je meso u simbolici Ovna ili Marsa, nisam sigurna.
 
Živo meso je Mars, pečeno je Venera.

Ipak, jako pozicioniran Mars te udaljava od mesa. Isto kao i Mars na Asc. Kombinacija Mars - Saturn isto tako u konjunkcijama i trigonima. Mars kvadratira Veneru. Saturn I ili Saturn II takođe.

To je primarno.

Sekundarno su opozicije drugoj kući ili teške planete u drugoj kući.

Na trećem mestu su opasnosti na Suncu poput Marsa ili Plutona. Često ispoljeno kod militantnih vegana.

- - - -

Ovo se lako uoči jer na prvo mesto se stavlja ugroženo zdravlje, od čega je gvožđe primarno, a to su kombinacija Marsa i Saturna. Saturn takođe smanjuje unos i otvara mogućnost za potencijalne bolesti. Zbog toga se veganima često preporučuje da unose gvožđe na druge načine, ponekad kao suplemente.
Kada je na Suncu Mars ili Pluton, dolazi i do problema sa krvotokom i na pritisak se mora i te kako paziti, pogotovo u poznim godinama.
 
Poslednja izmena:
Mesec u Biku u ovom slučaju. Iz mog iskustva su to ljudi jako osetljivi na životinje.
Eto, Venera i Mesec u jednom. :mrgreen:

Moja sestra ima Mesec u Biku i boji se životinja. Naročito pasa. A i inače je jako plašljiva. Mesec opozicija Saturn, može biti da je zbog toga.

I da, ne voli da jede, što me čudi za Mesec u Biku. Jede sat vremena i duže, i to jako malo pojede. Doduše, i ja jedem sporo, ali zato što uživam u hrani. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ibrahimovic
Vaga/Lav ,Mesec u Strelcu
Mars u Lavu,Venera u Skorpiji
IMG_20170512_234100.jpg


- - - - - - - - - -

IMG_20170512_234238.jpg
 
Pa gde joj je Venera?
Moja je u sedištu i volim da jedem, nekad čak i mnogo, ali se ne gojim (Ma u 1., Mo0Sa).

Venus in Virgo.
Ni ja se ne gojim. Ne mogu da se ugojim i da jedem više nego što jedem, mada mi nije ni želja da budem deblji. Mršav sam i time se dičim.
Meni u prvoj Neptun i Uran. Na ana forum baš vole taj Neptun u prvoj, kažu da daje neku harizmu, meni ljudi s vremena na vreme kažu da izgledam ko narkoman. :lol:
 
Harizma, tajanstvenost, bolje bilo šta od toga nego narkomanija. :)
Pluton mi u 11., konjukcija Venera u Škorpiji.
Ja to tumačim da se na društvenim mrežama dopisujem sa fatalnim ženama. :lol:
 
Venus in Virgo.
Ni ja se ne gojim. Ne mogu da se ugojim i da jedem više nego što jedem, mada mi nije ni želja da budem deblji. Mršav sam i time se dičim.
Meni u prvoj Neptun i Uran. Na ana forum baš vole taj Neptun u prvoj, kažu da daje neku harizmu, meni ljudi s vremena na vreme kažu da izgledam ko narkoman. :lol:
Pa to ti je to. I moj brat (jedan) ima Veneru u Devici i uopše ne voli da jede, ali voli pare.
Ve u vi je "loša" Ve, u dostojanstvu je pada.


- - - - - - - - - -

Po meni Pluton pre donosi harizmu,Neptun tajanstvenost
I jedno i drugo daju harizmu, ali Pl i omraženost takođe.

Imam So0Pl i u osnovnoj sam bila predmet mržnje, na kraju sam iznapušavala sve redom.

- - - - - - - - - -

Baš se poklopilo - Mirka je Devica sa Ve u Devici, Mo u Jarcu...a debela Maja je Bičarka.
 
Obratite pažnju

Harizma je Sunce (Lav), često u kombinaciji sa Merkurom i Venerom za blage nastupe (johnny depp), a Merkur i Mars za napete nastupe (heath ledger)

https://www.astrotheme.com/astrology/Johnny_Depp
pirates-caribbean-5-johnny-depp-injury.jpg


https://www.astrotheme.com/astrology/Heath_Ledger
NEAAx9usk45XDE_1_b.jpg


Kada se pojave na ekranu oni apsolutno odvlače svu pažnju.

Bruce Lee slično tome, ali on nema Asc u Lavu, nego u Strelcu, pa je sva pažnja usmerena na borilačke veštine pre nego li na harizmu.

https://www.astrotheme.com/astrology/Bruce_Lee

Eto par primera Harizme sa Suncem u Strelcu i sa Suncem u Lavu.

tenor.gif


Ljudi sa Asc Pluton su poprilično bombastični. Kada ulaze u prostoriju recimo obavezno se najavljuju, zvižde ili dozivaju nemajući apsolutno nikakvog obzira za to da li neko spava ili miruje...možda priča telefonom.

- - - -

Pluton donosi magnetizam pre nego li harizmu. Harizmu je lako odrediti, a Pluton je uvek jedna vrsta želje da se dosegne nešto više ili nešto još, kao mali i prikriveni osmeh koji skriva nešto.

A, naravno, može da donese i apsolutne debile sa konstantno ratnim filmovima u kojima se vrši neka vrsta inflitracije (Plutoova teritorija)

Recimo, horoskop Stivena Sigala, tipičan Pluton u Lavu iliti Supermen sindrom.
https://www.astrotheme.com/astrology/Steven_Seagal

- - - - -

U situacijama kada su i Sunce, a i Pluton vezani za Asc, uvek preovlada Pluton koji bukvalno drži osobu idealom apsolutne povučenosti ali, takođe, sa puno unutrašnje konflikta. To je kao vampir koji želi da se sunča.

https://www.astrotheme.com/astrology/Keanu_Reeves

Nikako da ne zaboravimo i da ljudi sa Plutonom na Asc nisu uvek najbolji primer seksualnog magnetizma. Kada im je treća kuća žešće napadnuta, a Pluton dominira, dešava se izuzetna mržnja prema osobi.

https://www.astrotheme.com/astrology/Justin_Bieber

Kod nekih ljudi čini da izgledaju kao serijske ubice

a9aba327e6c467ec158bd010b0b730bc20f15f2083fe64cdc4864e38c84511f6.jpg


A mogu biti i ratni zločinci visokog kalibra, kao George Bush.
 
Da, baš vampir koji hoće da se sunča.

Mnogo nestabilnosti u spoju Pl i So, krizira se svako malo. Nestanem iz života, ne pojavljujem se više među ljudima. Svi skontaju da sam ponovo "pukla".
Postoji velika želja da se bude zapažen, ali dalje sledi raspad. Kao da Pl čini Sunce trulim.
 
Da, to je onaj škorpionski princip - mora da sagori da bi se uzdigao i tako stalno. Sunce i Pluton ne gode jedan drugom. Sunce bi da osvetljava, prži a Pluton bi u mrak.
A i moje Sunce je čudno - neaspektovano je. Odnosno, na astro com pokazuje samo aspekat sa Uranom - kvadrat. Ali Uran je na 26. u Jarcu, a Sunce na 3. u Škorpiji.

- - - - - - - - - -

Ili imas fatalne drugarice :zkez:

Nisu. Ili barem po mene nisu. Možda bude u budućnosti, ne isključujem.
 
Jackson je blizanac u podznaku, a mesec mu je u ribama. Boju koze nije menjao nosio je tesku sminku, u pocetku tamnu, kasnije svetliju. Veliki procenat koze je izgubio pigment (vitiligo). Onomad se o tome nije znalo, koliko je danas obelodanjeno.
 
Mislim da grešiš jer mu je podznak u Ribama, a ne u Blizancu.

Njega je krajem 2008.-me i početkom 2009.-te godine dotukao opasan tranzit Saturna preko Sunca, a završio praveći opasan kvadrat sa natalnim Saturnom na MC-u u Strelcu.

Njegov Jupiter pored Neptuna(Lekovi) u 8-oj kući, a Saturn tranzitirao kućom prirodnog neprijateljstva (7).

Na dan kada je poginuo imao je tranzit Marsa preko Marsa u Biku, tako da se radilo o nekom ishitrenom i nesrećnom slučaju, činili su kvadrat ponovo postavljenim Jupiteru i Neptunu (konjunkcija) u znaku Vodolije.

Njegovi najveći problemi su počeli kada mu je Pluton aktivirao MC na kom je imao Saturn, a ovo su vrlo teške optužbe za bilo koga ko se bavi javnim životom (MC). Bukvalno (Saturn) su ga demonizovali (Pluton).

Mesec je ipak u Ribama jer ipak je on život posvetio muzici. Sigurno je u Asc jer je odradio ''Moonwalk".


Na ovim arkadama sam potrošio malo bogatstvo kada sam bio mali :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
"Iz duhovnog ugla, nošenje tetovaže ne donosi nam nikakvu dobrobit."

No shit :D

On another topic - wtf je ovo?

science-underlying-conducts-before-bathing.jpg


Da i našim đubretarima ponudimo duhovni epitet na uklanjanje smeća. :mrgreen: Moralni boost. Ipak se okreće. Ufrćkana reciklaža.

Ne bi bilo loše indijcima da malo upotrebe to znanje za sopstvenu zemlju :mrgreen:

main-qimg-d5279379bf7dd7fcd8e5e410ed553500-c.jpg


Svakome po jedna ovakva kutijica, gratis sveća i sapun.

30dde7ae69d28fa2ca3902f31e6ad4bc.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top