tetovaze

Нема ту шта да се чисти. Ово је тема која је испуњена досеткама, шалама, позитивном енергијом, добрим сајбер проводом, зајебанцијом, и мудрим поукама.
Ретко која тема је успела да уједини све ово што сам набројао, а управо Анђа као мајстор, изузетно мудра и духовита особа и врхунски организатор је успела да све то сконцентрише на једном месту.
 
Али, то што кажеш, не кажеш из неких малициозних намера, у фазону - да неког покопаш, сјебеш, да га убедачиш,
него из управо супротних, алтуристичких мотива, да укажеш где греши, како би на тој грешци, погрешном потезу, исправио себе,
и самим тим ту грешку/ману искоренио, и самим тим себе, апгрејдовао, унапредио, усавршио себе, своју личност уздигао на виши ниво.

Чињеница је да постоје људи који кад испале сурову истину, то раде с намером да униште, понизе, срозају самопоуздање и тотално руинирају животе тих људи које суочавају са истином,
али исто тако постоје људи који кад кажу истину, раде на томе да помогну тим људима, а не само да им кажу где греше и да их потом оставе да се носе са шоком, али најгора категорија људи
су они који знају где неко/нека греши и још га/је подржавају у томе, тапшу тог или ту по раменима, и хушкају да тај или та настави са таквим понашањем, уживајући у посматрању те особе како дубље и дубље тоне.

Apstraktno mi je da nekoga bacam u bedak ili da se neko zbog mene loše oseća. Ako to pokaže ili mi kaže, odmah se izvinim jer ne trpim nepravdu (Mesec Vaga). To je uvek tako.

Na sreću veoma malo ljudi poznajem koji su istinski zlobni. Problem je što je nadmudrivanje nešto što ljudi ne mogu da olako zaborave ili ostave po strani.

S druge strane mi je takođe apstraktno kada neko živi u strahu od toga šta drugi kaže, misle ili čine (iako imam Mesec u Vagi koji pazi na pošanje).

Ne volim da se mešam u ono šta drugi vole ili čine, ali isto očekujem i od drugih. To je već fantaziranje jer je nemoguće očekivati da će drugi pokloniti istu dozu pažnje ka detaljima ili poverenja kao što to ja činim. I to je onda scenario u kom se gubi, scenario u kom je potrebno gaziti po tankim žicama jer ljude je tako lako uvrediti za najobičnije sitnice... Od tih je najgora sujeta.
 
Нема ту шта да се чисти. Ово је тема која је испуњена досеткама, шалама, позитивном енергијом, добрим сајбер проводом, зајебанцијом, и мудрим поукама.
Ретко која тема је успела да уједини све ово што сам набројао, а управо Анђа као мајстор, изузетно мудра и духовита особа и врхунски организатор је успела да све то сконцентрише на једном месту.

Da nije tako-drugačije bih reagovala
Nikom nije draže nego meni kad se ljudi druže kao što mi je mrsko kad se svađaju
Nego Anđa najavljuje fajt a svi ste temperamentni pa reko da odem mirno da meditiram-izgore mi insens:zcepanje:
 
Da nije tako-drugačije bih reagovala
Nikom nije draže nego meni kad se ljudi druže kao što mi je mrsko kad se svađaju
Nego Anđa najavljuje fajt a svi ste temperamentni pa reko da odem mirno da meditiram-izgore mi insens:zcepanje:
Мени изгоре мозак од силног напрезања.
Људи, поздрав. Настављамо сутра ову добру причу.
 
Uzmete parče limuna, fin sok, može i koka-kola ako ništa drugo, led puna čaša i uživancija. :) Kakvo natezanje i svađanje :mrgreen:

Dobro se dobrim vraća uvek.
 
Sreca pa sve vrvri od ljudi koji su od poverenja :lol:

ps ne verujem malim ljudima
Ne verujem ni rođenom bratu.
Danas med, sutra nož...tako ti je to kad imaš Mo u Ovnu.

Apstraktno mi je da nekoga bacam u bedak ili da se neko zbog mene loše oseća. Ako to pokaže ili mi kaže, odmah se izvinim jer ne trpim nepravdu (Mesec Vaga). To je uvek tako.
Tako dakle.
Da se osetiti.

Meni ne, ali mi se ne svidja nista sto je suvisno. Ni kg ni tetovaze. Ne nosim ni nakit aksesoare prtljag. Samo kad bas moram, i diskretno. Eto, mozes da otoris temu o modi kroz astrologiju
Isto. I jedan prsten mi je nepodnošljivo nositi. Stoga ne nosim, jer samo mi stvara nervozu.

- - - - - - - - - -

Seka Aleksić, čije su mi tetovaže vrhunac neukusa - ima Mars u Ovnu u kvadratu sa asc-om u Jarcu.
Pošto su u pitanju slova, to bi mogla objasniti Me0Ma.
 
Tako dakle.
Da se osetiti.

Odlično se uklapa za kombo Mars Pluton Škorpija.

''Dobar dan, kako ste?''

Mercy_is_for_the_weaki_will_sell_your_meaningles.png
 
To je položaj prevaganja. Ako je negde isuviše jaka funkcija, ulaže se napor da se izjednači proaktivno.

Na primer ako neko previše nešto hvali, ja ću da to lagano spustim. Balans se mora održati. :mrgreen:
 
Tu osobinu imam i ja. Čini se da moram da budem opozicija ukoliko ima minimum racionalnih razloga da to budem.
Kada se većina složi oko nečega, izuzetno mi je teško da im se pridružim tj. u najmanju ruku mi je dosadno.
Ne razumem taj profil ljudi koji se uvek slaže sa autoritetom, sa većinom ili sl.

Nekad se osećam kao advokat koji je plaćen da brani čas jednu tezu, čas drugu. :lol:
Što je najbolje, moguće je biti na obe strane a ne doći u protivrečnost.
 
Neko reče da Vaga svemu nalazi manu. Svakako je to znak vrlo objektivan i sposoban da da ocenu valjanosti nečega.
Pored Vage, tu je i Vodolija koja oseća (ili logički izvodi) budućnost i moguće posledice.
Napredan vodolijski um kao da je nezavisan od iskustva. Vodolijama je put najbolje osvetljen.
 
U skladu znaka Bika počela diskusija na kontu hrane na pdf Zdravlje :mrgreen:

Pitam se šta bi jedan Bik istetovirao na sebi... Verovatno neku kiflu, nešto... :per:
 
Neko reče da Vaga svemu nalazi manu. Svakako je to znak vrlo objektivan i sposoban da da ocenu valjanosti nečega.
Pored Vage, tu je i Vodolija koja oseća (ili logički izvodi) budućnost i moguće posledice.
Napredan vodolijski um kao da je nezavisan od iskustva. Vodolijama je put najbolje osvetljen.

Moja veca vaga,a ja blizanac...Ima i ša da vaga...:hahaha:

- - - - - - - - - -

:sad2:
 
U skladu znaka Bika počela diskusija na kontu hrane na pdf Zdravlje :mrgreen:

Pitam se šta bi jedan Bik istetovirao na sebi... Verovatno neku kiflu, nešto... :per:

Da sam hipoteticki antihrist i sklona tetoviranju, istetovirala bih pocetno slovo muzevljevog imena na domali prst desne sake pisanom cirilicom
( Venera u blizancima)
 

Back
Top