tetovaze

Још једном, благо теби. Ја сам остао ускраћен читања силних тема са тог чаробног сајта.

Што се тиче теме - нећу пуно да тупим. Мислим да је главни ''кривац'' моје фобије према тетоважама - Венера.
Венера у Ваги и у првој кући, воли естетику, чисту и лепу кожу лишену било каквог скрнављења.
 
Читав живот нисам кукао, а прошао сам кроз срања разних димензија.
Морам и ја мало да покажем слабост. Мушкарци Девице су типични ОКП (опсесивно-компулизивни) типови, а жене Девице су нешто најгоре што постоји у зодијаку.
 
Шта могу, кад мој Марс у Близанцима не вари Девице, као што моја Венера у Ваги и подзнак - Вага не варе Јарчеве.
Јел ме треба уваљати у катран и перје, због ваздуха у мени?
 
Није мене тешко придобити, ни припитомити.
Веома сам лојалан и захвалан према људима који према мени покажу трунку доброте, племенитости, искрености, љубави, итд...
 
Они који су ''мазни'', који воле да добијају пажњу у превеликим количинама, су размажени, егоцентрични. На такве особе не можеш да се ослониш када си у тешким животним ситуацијама, зато што на први знак невоље и проблема окрећу леђа. Они који су мрачнији, циничнији, су увек ту, увек су спремни да потуре своја леђа за разлику од сензитиваца, романтика, зато што знају да се носе са мраком, зато што знају шта је живот, зато што знају да све што је добро долази после тешких изазова, искушења.
 
Keva me ubeđuje da uradim tetovažu. I nisam 100% sigurna da je neću poslušati.
Imam Ve u Vagi, ali ostatak horoskopa joj se suprotstavlja.
Kao i uvek ne znam u šta ću se pretvoriti sledećeg časa.
 
Они који су ''мазни'', који воле да добијају пажњу у превеликим количинама, су размажени, егоцентрични. На такве особе не можеш да се ослониш када си у тешким животним ситуацијама, зато што на први знак невоље и проблема окрећу леђа. Они који су мрачнији, циничнији, су увек ту, увек су спремни да потуре своја леђа за разлику од сензитиваца, романтика, зато што знају да се носе са мраком, зато што знају шта је живот, зато што знају да све што је добро долази после тешких изазова, искушења.

Ali džabe ako je nekome suđeno da bude budala :mrgreen: šalim se naravno, s tim što sam mislio na to da je nekim ljudima izuzetno teško da uče na kontu tuđih iskustava. Dok ne osete na svojoj koži, ništa nisu uradili.

Inače, nisam usaglašen oko ovoga. Ako je nekome suđeno da pati, boluje i da trpi teškoće, to je sve deo procesa. Moja leđa, moja sudbina. Tuđa leđa, tuđa sudbina. Ljubav samo jedna, iskrena i vredna za šta se treba boriti. Sve drugo je sprdnja najobičnija.
 

Back
Top