Pokloni...

Nikad nisam dobio nesto da mi je bilo bash zanimljivo, uglavnom sam dobijao pare umjesto poklona.

Ali se secam da smo ja i josh dva druga poklonili drugaru iz razredi za 12 rodjendan motiku (samo onaj metalni deo) i potpisali se na njoj.

A ona je bio najbogatiji tip u razredu pa zato.
Bilo mu malo krivo nema sta, nije shvatio nasu salu, mislio je da hocemo da ga uvredimo.
Posle je sve bilo O.K.
E da tu na tom rodjendanu sam upoznao prvu moju devojcicu ali to je vec druga prica...
 
SLUSAJ OVO : Licno sam bio prisutan kad su nekom tipu urucili poklon TANGA GACE , ali slusaj kakve : U DUPE I OKO NJEGA IDE TANKA TRAKICA , NAPRED JE GLAVA OD SLONA , U SURLU SE STAVLJA ONA MUSKA STVAR A USI POKRIVAJU JAJA ... EJ ODVALA GODINE !!!!
 
Poklonio sam matorom magarcu od 28 godina onu glupu kinesku vincesterku na vazduh, sa kuglicama... Kreten se toliko odusevio, da je polomio luster i prekidac za svetlo...
 
Hmmm... nikad nisam nesto mnogo eksperimentisala sa poklonima. Ali zato sam dobila neobican poklon: nesto ljubicasto ljigavo i u njemu neko odvratno oko.... bas zanimljiv poklon... a to je bio samo zez, mada su se oni zeznuli jer ja nisam gadljiva :P
 
Jel zna neko gde ima da se kupi ovakva solja?
Treba da kupim nesto shefu za Novu godinu....

5cf5hs0kq.jpg
 

Back
Top