U braku sam a svidja mi se drugi

tuzna labudica

Početnik
Poruka
3
E ovako moj problem je sledeci! U braku sam 2.5 godine i imam sina od 16 meseci.Naime,prosle godine dam upoznala jednog konobara koji se zainteresovao za mene ali ja nisam za njega.Pre neki dan ga ponovo srecem i on mi daje svpj broj onako na papiricu on ne moze biti lepsi. Ja sam mu se bzv javila i zapocelo je dopisivanje i on mi otkriva da mu se svidjam i da mu ne smeta moj status...A on je razveden i ima dvoje dece. Sad on zeli nesto sa mnom a nije mu stalo da mi porusi brak.Sta biste vi radili na mom mestu?
 
Ne bih izletala iz braka. Ne bih produbljivala startovanje u pravcu flerta, podgrevanja i zaljubljivanja. Svaki covek je po prirodi zaljubljiv, samo se danas potencira na tome da je to jedini validan razlog postojanja veze izmedju dvoje ljudi. I dovoljan razlog za prekidanje odnosa. Malo vredja inteligenciju, ali tako se zivi danas.
 
E ovako moj problem je sledeci! U braku sam 2.5 godine i imam sina od 16 meseci.Naime,prosle godine dam upoznala jednog konobara koji se zainteresovao za mene ali ja nisam za njega.Pre neki dan ga ponovo srecem i on mi daje svpj broj onako na papiricu on ne moze biti lepsi. Ja sam mu se bzv javila i zapocelo je dopisivanje i on mi otkriva da mu se svidjam i da mu ne smeta moj status...A on je razveden i ima dvoje dece. Sad on zeli nesto sa mnom a nije mu stalo da mi porusi brak.Sta biste vi radili na mom mestu?

pitala muža za dozvolu
 
E ovako moj problem je sledeci! U braku sam 2.5 godine i imam sina od 16 meseci.Naime,prosle godine dam upoznala jednog konobara koji se zainteresovao za mene ali ja nisam za njega.Pre neki dan ga ponovo srecem i on mi daje svpj broj onako na papiricu on ne moze biti lepsi. Ja sam mu se bzv javila i zapocelo je dopisivanje i on mi otkriva da mu se svidjam i da mu ne smeta moj status...A on je razveden i ima dvoje dece. Sad on zeli nesto sa mnom a nije mu stalo da mi porusi brak.Sta biste vi radili na mom mestu?
Mani se toga... Gledaj svoje lepo dete i oca tog deteta.
Nisam moralista i ovo mi je treći brak. Ranije sam bila mlada (predpostavljam da si i Ti sada jako mlada), ali nikada nisam varala. Dece nemam, pa je bilo lako prekinuti.
Govorim Ti kao neka mudra stara žena :) Ali ne rasturaj porodicu.
A ako Ti je taj suđen - pa bićete zajedno u svakom slučaju!
 
E ovako moj problem je sledeci! U braku sam 2.5 godine i imam sina od 16 meseci.Naime,prosle godine dam upoznala jednog konobara koji se zainteresovao za mene ali ja nisam za njega.Pre neki dan ga ponovo srecem i on mi daje svpj broj onako na papiricu on ne moze biti lepsi. Ja sam mu se bzv javila i zapocelo je dopisivanje i on mi otkriva da mu se svidjam i da mu ne smeta moj status...A on je razveden i ima dvoje dece. Sad on zeli nesto sa mnom a nije mu stalo da mi porusi brak.Sta biste vi radili na mom mestu?

e jadna li si i ti i tvoj brak :dash:

ako je istina ovo sto govoris, najpametnije ti je da se pocnes malo baviti sobom, na svim planovima.

Sa ovakim stavom i odgovornoscu, stalno ces imati problema ove vrste
 
E ovako moj problem je sledeci! U braku sam 2.5 godine i imam sina od 16 meseci.Naime,prosle godine dam upoznala jednog konobara koji se zainteresovao za mene ali ja nisam za njega.Pre neki dan ga ponovo srecem i on mi daje svpj broj onako na papiricu on ne moze biti lepsi. Ja sam mu se bzv javila i zapocelo je dopisivanje i on mi otkriva da mu se svidjam i da mu ne smeta moj status...A on je razveden i ima dvoje dece. Sad on zeli nesto sa mnom a nije mu stalo da mi porusi brak.Sta biste vi radili na mom mestu?

Pitaj muza, valjda sa njim delis sve? Ustvari, ako ne delis onda je samo na tebi. Iz ovog teksta bih rekao da ni jedan od njih dvojice nije onaj pravi, pa je skoro nevazno koji put izaberes.

- - - - - - - - - -

Ako nisi spremna na rizik...BATALI! Ako ti muž ne sazna i konobar ne pravi probleme... pa, sve je ok.

- - - - - - - - - -

Javi kako je sve bilo...

Nisu valjda ukinuli spanske, turske i indijske srije na TVu?
 
UOTE=Manastirka;37104737]Očigledno nisu.

- - - - - - - - - -

Kako to da pita muža?Bože... pa nisu 100 god. u braku?To jest, sad već imaju dobar staž, ako se do sad već nisu raskantali.Da pitam, muža mogu li da se j... m sa drugim? Bože, bože... ovde su ljudi ipak u braku. Pa, nije joj on makro, nego muž.
[/QUOTE]

Ako je vec u dilemi, pita muza kako da je resi, pa ako on misli da to nije neki problem onda nema vise dilemu, ako on misli da je to problem opet je resila dilemu, a sve je to postenije nego da se krije muva, laze ili svaki dan razmislja sta bi bilo, kad bi bilo.
Zamisli koliko je to mizerno da sve vreme treba da krijes, a lazi se gomilaju i tu povratka nema. Na kraju znas da si kriva, ali ne popustas i tada vise nema dogovora ni o najbanalnijim stvarima.
 
pitala muža za dozvolu

И то је исто поштена варијанта. Не бих ја сад нешто претерано осуђивао ову "Малу". Рекао бих да је још јако млада. Нисмо сви саткани од истог материјала. Нпр. она воли флерт а види се да је и неиживљена у том погледу. Не вреди јој говорити да треба да чува брак и породицу, ако сматра да су вредни чувања. Нити вреди говорити да се то коси са опште прихваћеним моралним нормама. Она у себи једноставно носи тај потенцијал и сигуран сам да ће га кад тад испољити. Њу само живот може да промени а не наши ставови. Дакле, по мени, треба да пита мужа за дозволу а на њему је да разговара, не са њом, јер је то завршена прича, већ са самим собом, да ли му је потребан тај тип жене и може ли да прихвати брак са њом, обзиром на њене склоности. ПС. ако га пита, ништа му друго не преостаје него да јој дозволи. Ја лично се не бих трудио да спутавам њену природу. Волим увек да знам са ким имам посла.
 

Back
Top