MIRIS

Alexandr

Početnik
Poruka
43
Priznajem da se slabo razumem kada je doticna tema i pitanju i zato bih voleo da cijem neki vas savet. Dakle : vas omiljeni muski i zenski parfem/dezodorans ili sta vec...
 
Nisam od onih koji su 'u kontaktu sa svojom zenskom stranom' :wink: ali mnogo vise mi se svidjaju zenski parfemi.Kada bolje razmislim to je i u redu jer oni i sluze da privuku suprotan pol.Zato devojke,kako bi ste reagovale na decka sa zenskim mirisom ?
 
Alexandr:
Nisam od onih koji su 'u kontaktu sa svojom zenskom stranom' :wink: ali mnogo vise mi se svidjaju zenski parfemi.Kada bolje razmislim to je i u redu jer oni i sluze da privuku suprotan pol.Zato devojke,kako bi ste reagovale na decka sa zenskim mirisom ?

Ne ne ne ne :shock: ... bice da si ti i suvise u kontaktu sa svojom zenskom stranom :wink:. Ja nekad koristim bratov parfem (hugo boss) i najvise volim univerzalne parfeme: CK One, Bvlgari(onaj u crnoj bocici) od ostalih Amarige, Sensi(Gorgio Armani)itd...
 
nista losije od tih vestackih mirisa i alkohola, kad se ljudi NAAAAAAAAASPRICAJU pa mi stanu u GSP, udavim se :twisted:
ako mene pitate, dvaput-triput dnevno pod tush dobro se okupash i sta ce ti veshtacki "mirisi"
 
leptirica:
Chan Shaolin Si:
Alexandr:
Priznajem da se slabo razumem kada je doticna tema i pitanju i zato bih voleo da cijem neki vas savet. Dakle : vas omiljeni muski i zenski parfem/dezodorans ili sta vec...

volim adidas,Armani,Boss zenski parfemi me ne interesuju tako da se i ne razumijem.
A šta ako budeš dragoj kupovao parfem za neku prigodu????? :lol: :roll: :shock:

a zasto postojite vi odje, pitacu vas...
 

Back
Top