I mi cure prstić za utrku imamo!

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
:D I mi cure prstić za utrku imamo!
p.gif
0002003v.jpg

[font=Verdana,Arial]Krastavac (lat. cucumis sativus) - jestiva jednogodišnja zeljasta biljka petorežnjastih listova i valjkastog ploda, pomaže u liječenju bolesti želuca i crijeva, kožnih upala, svraba, osipa, čireva i vanjskih hemoroida[/font]
p.gif
p.gif
Dečki iz razreda ne dolaze u obzir ni za što, ali kad se na vratima pojavi novi te mladi profesor likovnog - trk doma

Frajeri ozbiljno misle da je drkanje olimpijska disciplina, ali jednom kad spoznaju svu raznolikost ženskog masturbiranja, spoznat će i svoju stvarnu svrhu: muškarci nisu ženama ništa više nego stalak za kitu. Eto, sad znate i to.

ps

hehe sad bas ovo nadjoh pa rekoh da ja ovde to lepo pitam
sta ovi nasi muski vele o ovome CINU

jel'?


samo sam pitala :oops:


 
bobba:
muškarci nisu ženama ništa više nego stalak za kitu. Eto, sad znate i to.
pa ovo
da li je to istina
nda... bice to jos surova istina kako je pocelo, kod nas zamalo akceptirali zakon vestacke oplodnje za zdrave, samostalne, samske zene - ili u prevodu zamalo pa bi bilo muskarcima oduzeto pravo na prirodnu reprodukciju :? eh kuda ide ovaj voz :roll:

a vibrator je tu vec vekovima :lol:
 
Pa to ti nama reci, sta ti mislis povodom toga...

Dok se emotivno ne vezu... da...
A u startu nisu ni svesne da ce se vezati...
Tako da uglavnom tvoja teorija moze da se usvoji za sam pocetak druzenja... i to ne bas kod svih... kasnije je to vec obrnuto... samo kod ponekih...
 
blondi:
nda... bice to jos surova istina kako je pocelo, kod nas zamalo akceptirali zakon vestacke oplodnje za zdrave, samostalne, samske zene - ili u prevodu zamalo pa bi bilo muskarcima oduzeto pravo na prirodnu reprodukciju :? eh kuda ide ovaj voz :roll:

a vibrator je tu vec vekovima :lol:

hehe Blondi ovde ima vec svega i svacega
i sto je najtuznije sve je po zakonu i crkvi

pa ja sam za obicno oplodjivanje i za obicno zadovoljivanje
uvek i samo
musko + zensko

ili sam mozda vec ostarila
 
bobba:
hehe Blondi ovde ima vec svega i svacega
i sto je najtuznije sve je po zakonu i crkvi

pa ja sam za obicno oplodjivanje i za obicno zadovoljivanje
uvek i samo
musko + zensko

ili sam mozda vec ostarila
i ja sam glasala protiv - hvala bogu je referendum uspeo ali svet ide u tom pravcu :?

pih, ne kapiram te zene - kako mogu zameniti plastikom dobru tvrdu kitu :mrgreen:
 

Back
Top