Tai Chi Chuan majstor pokusao da dokaze da je to najbolja BV, izazvavsi MMA borca

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Ne znam samo gde im je pamet, dokle vise... Koje je bre to lazno samopouzdanje i leprsajuca sigurnost u sebe :roll:

Ajde kada neko prica u prazno, ali kada zaista se i pojavi i odradi mec, onda vidis da tu "nisu cista posla" i da covek bio uveren u "svoje moci" 100% i tek tada vidimo sta je sve ljudima u glavi i koliko su iracionalni i deluzioni.

Pokusao covek da dokaze da je Taci Chi Chuan najbolja borilacka vestina. :roll Ajde da izazvao nekog "Kung Fuistu" nego gde nadje MMA borca. :dontunderstand:


http://tmzgo.com/martial-arts-combat/
 
Ne znam samo gde im je pamet, dokle vise... Koje je bre to lazno samopouzdanje i leprsajuca sigurnost u sebe :roll:

Ajde kada neko prica u prazno, ali kada zaista se i pojavi i odradi mec, onda vidis da tu "nisu cista posla" i da covek bio uveren u "svoje moci" 100% i tek tada vidimo sta je sve ljudima u glavi i koliko su iracionalni i deluzioni.

Pokusao covek da dokaze da je Taci Chi Chuan najbolja borilacka vestina. :roll Ajde da izazvao nekog "Kung Fuistu" nego gde nadje MMA borca. :dontunderstand:


http://tmzgo.com/martial-arts-combat/

Ovaj mučenik nije ni svestan šta ga snašlo...
:
 
Poslednja izmena:
Ne znam samo gde im je pamet, dokle vise... Koje je bre to lazno samopouzdanje i leprsajuca sigurnost u sebe :roll:

Ajde kada neko prica u prazno, ali kada zaista se i pojavi i odradi mec, onda vidis da tu "nisu cista posla" i da covek bio uveren u "svoje moci" 100% i tek tada vidimo sta je sve ljudima u glavi i koliko su iracionalni i deluzioni.

Pokusao covek da dokaze da je Taci Chi Chuan najbolja borilacka vestina. :roll Ajde da izazvao nekog "Kung Fuistu" nego gde nadje MMA borca. :dontunderstand:


http://tmzgo.com/martial-arts-combat/

Desava se ...
 
Није све ни тако црно бело:
Tebi 'Kyokushin Karate' jeste ustvari isto sto, po tvom misljenju, i obican, tradicionalan, i KARATE. To nije karate.
Predstavnik Karatea nije kyokushin, zato to ne zovi karate...bar predamnom koji znam, i pred laicima koji treba da znaju...

I u videu je neka pravara,jer ne mogu da ga usporim, ali vidim nesto cudnokod prvog udarca: Tai ci ga je blokirao i, nije ga dobio, ali je krenuo nazad, tu je naka prevara...
 
Poslednja izmena:
Evo oglasili se i Kinezi. Te uvreda za njihov zivot i stremljenje, te ovo, te ono.... Te nisu tradicionalne BORILACKE vestine nasilno borenje vec akt umetnosti pokreta koji se treba usavrsavati celog zivota itd itd. Smaraju previse.

Ko im to i zamera? Zamera im se sto lupetaju svasta, sto izazivaju MMA borce i pricaju da su besmrtni, najjaci, brutalni, da ubijaju samo jednim udarcem, da im niko ne moze nista, a onda ovako zavrse za 10 sekundi....

I jos sad im kriv ovaj MMA Kinez sto je pokazao istinu i Kinezima i svetu? Koliko su u zabludi Kinezi, kao i po pitanju nadrimedicine akupunkture i slicno, ceo svet im kaze da je to pseudonauka i da NE LECI (vise od placebo efkta), ali se oni i dalje pozivaju na "tradicinu" tj poznatu logicku gresku pseudoargumenta iz tradicije.
Ne postoji gluplja logicka greska od te. "Znate nama je u tradiciji da nam volovi vuku kola i zato mi ne vozimo ovde nemacke a ni bilo koje druge automobile", ili bilo koja izreka od Amisa....

http://tribunist.com/news/chinese-o...ter-in-exhibition-fight-video/?utm_source=MOH
 
ta Ti ni8je jasno?Da nacrtam?naslov je pogresan th.netacan-niti jedan borac izvodi Tai Chi niti drugi Shaloin Kung Fu..

По чему закључујеш да борци који су најављени као Тиј чи борци не приказују своју бештину коју су развијали кроз Тај чи?
Дакле, по теби није само наслов погрешан већ је и официјелни спикер лажно представио борце као борце из неке од Тај чи школа?
 
По чему закључујеш да борци који су најављени као Тиј чи борци не приказују своју бештину коју су развијали кроз Тај чи?
Дакле, по теби није само наслов погрешан већ је и официјелни спикер лажно представио борце као борце из неке од Тај чи школа?

Ajde probaj da razmisljasvojom glavom-ukucaj u Google u pretragu Shaolin i Tai Chi chuan i ma koji klip da pogledas NIJEDAN ni ne lici na ovo iz movog klipa...Izvini molim te ali ja sam tipa coveka koji veruje SVOJIM OCIMA i SVOM RAZUMU!!Ono sto vidim i ZNAM-jer sam trnirapo Taci CHi-Yang i video uzivo Chen stil-ovo NIJE NI BLIZU ni jednog od tih...A pogotovo ovo ne lichi na Shaolin stil borenja...Kod njih bas mozes da vidis kako izgedaju njihovi sparinzi u hramu...A a da ne pricamo da je monasima iz Hrama ZABRANJENO da se bore u ringu/za novac...Koliko ja znam.,...itd itd ima tu puno nelogicnosti...
 
По чему закључујеш да борци који су најављени као Тиј чи борци не приказују своју бештину коју су развијали кроз Тај чи?
Дакле, по теби није само наслов погрешан већ је и официјелни спикер лажно представио борце као борце из неке од Тај чи школа?

Brate, pa i Kikija Golubovica do skoro na TVu prikazivali, najavljivali i stavljali kajron da je on SLIKAR, UMETNIK I ESTRADNA LICNOST. Just sayin' . :lol:

Onog 555 333 ludaka Miroljuba Petrovica, svi zivi najavljuju kao dr mr, i doktor filozofije i doktor medicine, i obracaju mu se sa doktore, a covek je ono, kita od slepog misa, ne razume biologiju za 5 razred osnovne skole.
 

Back
Top