Da li je tačna tvrdnja...

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
224.842
Juče mi je u poseti bila radnica Telekoma Srbije u cilju da me ubedi da potpišem ugovor za Box 3 paket (fiksni, mobilni i Internet).
Tada mi je rekla da će u Srbiji iz upotrebe biti povučen "Prepaid" (dopuna kredita).

Molim Vas da mi odgovorite da li mi je terenska radnica Telekoma rekla da će Prepaid biti povučen iz upotrebe da bi me ubedila da potpišem ugovor na Box 3 paket ili je stvarno istina da će u Srbiji "Prepaid" biti povučen iz upotrebe?
 
Juče mi je u poseti bila radnica Telekoma Srbije u cilju da me ubedi da potpišem ugovor za Box 3 paket (fiksni, mobilni i Internet).
Tada mi je rekla da će u Srbiji iz upotrebe biti povučen "Prepaid" (dopuna kredita).

Molim Vas da mi odgovorite da li mi je terenska radnica Telekoma rekla da će Prepaid biti povučen iz upotrebe da bi me ubedila da potpišem ugovor na Box 3 paket ili je stvarno istina da će u Srbiji "Prepaid" biti povučen iz upotrebe?

Nije ti bila u poseti radnica Telekoma jer radnici telekoma ne idu u kućne posete.
U poseti ti je bila radnica Teledirekta koji je privatna firma koja radi za Telekom .
Pošto joj plata zavisi od toga koliko će ugovora potpisati, priča priče za primamu.

Postpejd nije nigde ukinut, pa zašto bi u Srbiji bio?

- - - - - - - - - -

Čitaj pažljivo ugovor koji potpisuješ pre nego što ga potpišeš.
 
Mnogo Vam hvala na odgovoru.
Nije reč o postpejdu nego o pripejdu.

Radnica Teledirekta mi je saopštila da će pripejd biti uklonjen iz upotrebe te će biti samo postpejd što nakon vašeg odgovora govori da mi je radnica napričala priče kako bi zaradila više novca.
 

Back
Top