Pitanje za korisnike Box paketa Telekoma Srbije

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.555
U avgustu će mi prestati ugovorna obaveza za Box 2 paket (fiksni telefon i Internet) na dve godine koju sam potpisao 2015. godine.

1. Šta se dešava nakon prestanka ugovorne obaveze?
2. Ukoliko ne obnovim ugovor da li će mi Telekom povećati cenu pretplate?
3. Da li je tačan podatak koji mi je saopštila terenska radinca Telekoma da Box 3 paket (fiksni telefon, mobilni telefon i Internet) košta 2499 dinara?
 
U avgustu će mi prestati ugovorna obaveza za Box 2 paket (fiksni telefon i Internet) na dve godine koju sam potpisao 2015. godine.

1. Šta se dešava nakon prestanka ugovorne obaveze?
2. Ukoliko ne obnovim ugovor da li će mi Telekom povećati cenu pretplate?
3. Da li je tačan podatak koji mi je saopštila terenska radinca Telekoma da Box 3 paket (fiksni telefon, mobilni telefon i Internet) košta 2499 dinara?

1. Nastavlja se svaki mesec.
2. Ne bi trebalo.
3. Sudeci po sajtu nije tacno. Jedino ako je neka njihova promocija, jer si njihov korisnik vec 2 godine verovatno.
 
Ово ти је цена без ПДВ . Укупна је око 2.800
Имаш на сајту све цене.
Мени је истекао уговор пре годину и по, и аутоматски се наставило под истим словима. Онда сам га сад обновио, јер дају 2 месеца бесплатно за Бокс 3 а 3 месеца за Бокс 4.
Али више нема једногодишњих уговора, него мораш на 2 године. У међувремену се можда појави неко повољнији, Пошта нет или неко трећи, али шта је ту је. нема раскида уговора.
Иначе, у пословницама је увек гужва, девојке често не знају све одговоре.
Имаш на Фејсбуку њихов профил, само укуцаш MTS и изађе, пошаљеш поруку са питањем и одговоре ти брзо.
 

Back
Top