DarkComet

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
Untitled.png


Tokom instalacije pocele su da iskacu reklame i sajtovi u donjem desnom uglu (slika iznad), pokusao sam da neutralisem preko opcije - Resetovanje podesavanja i vracanja na pocetne vrednosti.

Kad udjem u difolt i brisem instalacije, neke se ne mogu ukloniti, traze odobrenje administratora i slicno. Trenutno koristim Yahoo, deinstalirao Chrome i Operu.
 
Untitled.png


Tokom instalacije pocele su da iskacu reklame i sajtovi u donjem desnom uglu (slika iznad), pokusao sam da neutralisem preko opcije - Resetovanje podesavanja i vracanja na pocetne vrednosti.

Kad udjem u difolt i brisem instalacije, neke se ne mogu ukloniti, traze odobrenje administratora i slicno. Trenutno koristim Yahoo, deinstalirao Chrome i Operu.
Probaj instaliraj "Revo Uninstaler",pa sa njim deinstaliraj.Pogledaj u All Programs,da li u folderu tog programa ima nesto od tog programa,mozda ima i svoj uninstaler.Ako ne pomogne ni jedno od ovoga,onda udji u "Program Files",pa potrazi gde se nalazi taj program i mozda ce tu imati svoj uninstaler,ako ne uspe ni to.Onda instaliraj "Unlocker",pa sa njim idi na taj program desnim klikom,pojavice ti se prozor sa komandama "Unlock i Unlock All",klikni na ovu drugu komandu,pa odmah ponovi desni klik i izaci ce manji prozor sa komandama sa strelicom i kad kliknes na strelicu u padajucem meniju imace komanda "Delete",klikni na to pa "Ok".Ako ne bude htelo da izbrise ceo folser sa tim programom,onda otvori folder i pojedinacno stavku po stavku.jeste da ume da bude malo dosadno,ali sigurno uspeva.
 
Pokusacu, hvala. Blokirao sam iskacuce prozore na Podesavanjima u Hromu, Avast ga ne prepoznaje, instalirao antivirus Search and Destroy ali opet isto.
 
MBAM bi ovo trebao očistiti.
Malwarebytes Anti-Malware bi verovatno upozorio da je taj sajt nepouzdan i taj program,ali da ga izbrise nece.Problem je sto mi skidamo razne programe sa raznih sajtova i kada instaliramo,samo udaramo po "Next" ili IAcept.Ako se vec skida sa tih losih sajtova,gde god ima komanda Decline,treba je koristiti,jer ce to dosta spreciti nepouzdanih programa pored zeljenog da se instalira,mada ni to vise nije sigurno.
 
Neutralisan je u smislu da se vise ne pojavljuje, instalirao sam sinoc Malwarebytes, probna verzija 14 dana. Pokusao sam sa Revo Uninstaler ali nije dozvolio registraciju.
 
Poslednja izmena:
Pogledacu, hvala. Za sada se racunar ponasa ok. Jedino sto se sam ugasio, jel to uradio virus ili antivirus?
Virus pre.Nece AV da gasi, samo objavi da ima virusa.Preskeniraj komp i sa AV-om i Malwarebytes Anti-Malware,jer Malwarebytes ponekad nadje pre problem nego AV.Nadam se da ti taj program nije naneo vecu stetu OS-u,pa da moras da ga Instaliras ponovo.
 
Ranije se dasavalo da ga Avast restartuje, ali kad podigne sistem onda trazi viruse. Ponudi da preskocim klikom na Esc ili da nastavi.
Malwarebytes je resio iskacuce reklame.
 
Ranije se dasavalo da ga Avast restartuje, ali kad podigne sistem onda trazi viruse. Ponudi da preskocim klikom na Esc ili da nastavi.
Malwarebytes je resio iskacuce reklame.
Za bilo kakve reklame na browseru ti je dobar AddBlock Plus,ali obavezno u pretrazi naglasi za koji je browser.I lako se instalira,a mali je program,a čini čuda.
 

Back
Top