ZATEKAO JE SVOJU PIJANU DEVOJKU U KREVETU SA DRUGIM: Svi mu se DIVE zbog onoga što je

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.093
ZATEKAO JE SVOJU PIJANU DEVOJKU U KREVETU SA DRUGIM: Svi mu se DIVE zbog onoga što je uradio! KRALJ!

Daston Holovej iz Teksasa uhvatio je svoju devojku u krevetu s drugim, ali umesto burne reakcije on je napravio nešto što niko ne bi očekivao.

Ovom mladiću ljudi širom sveta skidaju kapu. On je uhvatio svoju devojku u prevari, ali nije napravio dramu, pa je čak nije ni probudio.

Kada je ovaj mladić došao kući imao je šta da vidi. U njegovoj spavaćoj sobi na njegovom krevetu spavala je njegova devojka, ali s drugim muškarcem. Devojka mu je bila toliko pijana da se nije probudila kada je Daston ušao u sobu.

Umesto da napravi scenu, mladić je napravio nešto za šta bi malo ko imao snage. On je tako izvadio mobilni telefon i počeo fotografisati par kako spava, pa je napravio nekoliko selfija sa svojom devojkom i mladićem s kojim ga je prevarila.

Te fotografije je potom objavio na Facebooku uz potpis:

"Kada dođeš kući i zatekneš drugog muškarca u svom krevetu s onom koju voliš."

Njegova objava brzo se proširila društvenim mrežama, a njegovoj reakciji svi su se divili. Daston je priznao kako je poželio da prebije ljubavnika svoje drage, ali nije.

"Smireno sam napravio selfije i izašao kao šef. Potapšao sam je po ramenu da se probudi, ali je bila toliko pijana da nije. Hteo sam da je pitam da li treba da spavam s drugoj sobi i kakav doručak voli frajer" rekao je Daston.

Nakon što je njegova objava postala pravi hit na Fejsbuku, mladić je priznao kako mu je bilo užasno teško zbog prevare, ali da će uz podršku koju dobija sa svih strana sveta to mnogo lakše preboleti.

http://www.kurir.rs/zabava/zena/zat...source=Facebook&utm_medium=mi&utm_campaign=mi

18056692_1521211294556697_2810902503313025729_n.jpg

:worth::rotf:
 
ZATEKAO JE SVOJU PIJANU DEVOJKU U KREVETU SA DRUGIM: Svi mu se DIVE zbog onoga što je uradio! KRALJ!

Daston Holovej iz Teksasa uhvatio je svoju devojku u krevetu s drugim, ali umesto burne reakcije on je napravio nešto što niko ne bi očekivao.

Ovom mladiću ljudi širom sveta skidaju kapu. On je uhvatio svoju devojku u prevari, ali nije napravio dramu, pa je čak nije ni probudio.

Kada je ovaj mladić došao kući imao je šta da vidi. U njegovoj spavaćoj sobi na njegovom krevetu spavala je njegova devojka, ali s drugim muškarcem. Devojka mu je bila toliko pijana da se nije probudila kada je Daston ušao u sobu.

Umesto da napravi scenu, mladić je napravio nešto za šta bi malo ko imao snage. On je tako izvadio mobilni telefon i počeo fotografisati par kako spava, pa je napravio nekoliko selfija sa svojom devojkom i mladićem s kojim ga je prevarila.

Te fotografije je potom objavio na Facebooku uz potpis:

"Kada dođeš kući i zatekneš drugog muškarca u svom krevetu s onom koju voliš."

Njegova objava brzo se proširila društvenim mrežama, a njegovoj reakciji svi su se divili. Daston je priznao kako je poželio da prebije ljubavnika svoje drage, ali nije.

"Smireno sam napravio selfije i izašao kao šef. Potapšao sam je po ramenu da se probudi, ali je bila toliko pijana da nije. Hteo sam da je pitam da li treba da spavam s drugoj sobi i kakav doručak voli frajer" rekao je Daston.

Nakon što je njegova objava postala pravi hit na Fejsbuku, mladić je priznao kako mu je bilo užasno teško zbog prevare, ali da će uz podršku koju dobija sa svih strana sveta to mnogo lakše preboleti.

http://www.kurir.rs/zabava/zena/zat...source=Facebook&utm_medium=mi&utm_campaign=mi

18056692_1521211294556697_2810902503313025729_n.jpg

:worth::rotf:

Jadan decko. Meni je ovakvih dobrica zao.
 
napravio je sebi antireklamu. sad pola planete zna da su mu porasli rogovi.
ja mislim pokrio ih i ušuškao da se ne prehlade a on egzibicionistički pravi selfije sa ljubavnicima u pozadini
kakav tikvan.
Perfectica je biser...

Mora covek da ide u crkvu da pali svecu da slucajno takva ne nailazi u blizini...

Pazi, najbitnija stvar je da li planeta zna da su njemu izrasli rogovi....

Sa 2g mozga vise, mozda bi se neko zapitao da li ovaj momak uopste voli tu devojku...

Narocito zene sa balkana vole i neke i mastaju da ih decko stisne da osete njegovu ljubav tako sto vide da mu pregoreva razumnost pa makar je i patosirali jedanput....(ovo stvarno postoji kod nekih devojaka, provokacija i uzbudjenje u dokazu da je voli, a on moze da progoreva i zbog svoje sujete...totalno nevezano)...
 
decko je do jaja posramio je to je najvaznije

Ne, to se kaze obelezio, a ne posramio, zabole nju mamurluk sutra ujutro...

- - - - - - - - - -

Nee,ja muskarce obozavam..

Tvrdis da mislimo kitom, pica nije tvoj argument, znaci totalno si nenaoruzana, nevidljiva...To je za normalnu osobu znak ili da ona nista ne vredi ili da druga strana nije korektna...
 
Ne, to se kaze obelezio, a ne posramio, zabole nju mamurluk sutra ujutro...

- - - - - - - - - -



Tvrdis da mislimo kitom, pica nije tvoj argument, znaci totalno si nenaoruzana, nevidljiva...To je za normalnu osobu znak ili da ona nista ne vredi ili da druga strana nije korektna...

Jeste i obozavam da se mazim

- - - - - - - - - -

Tiha i poslusna..a volim i da udarim po guzi
 
Znas sta mi pade na pamet...
Da je u tekstu pisalo , zatekao svoju devojku treznu, da se kladimo da bi ga ubedila da mu se pricinio frajer i da se nista nije desilo , nego marija tereza iz samilosti ucinila strancu neznancu , a posto mu gace bile prljave, stavila ih na pranje....nije mogla da dozvoli da pomisli da je negostoljubiva...

- - - - - - - - - -

I tako dolazimo do jednacine da je razlika izmedju neverstva i verstva u njenom pijanstvu....da je nije uhvatio u pijanstvu, u raskoraku , ubedila bi ona njega...
 

Back
Top