Apelacioni sud preinačio presudu: NIN nije kriv, Stefanović plaća troškove postupka

Pa tako sam mislila.....Sve u svemu ovo nije preporuka za nase sudstvo, stvarno tako ispada (a ne bi trebalo).

Oni tako rade. Presude 21-og pa kad stigne da se uradi pa posle i odstampa. Sta mislis, da li je to jedina presuda u Apelacionom? Onda kad se uradi salje se stranama u postupku i firmi koja odrzava sajt i tako.
 
Ma Dacic, to sam vam rekao davno.
Mada sve ovo moze da znaci i da su odlucivali sudije pred penzijom koje zabole da li ce ih posle ovaj sutnuti.

Ja mislim da je to moguće samo ako se izađe sa stavom da je to tehnička vlada, koja treba da se spremi za prevremene parlamentarne izbore u vreme lokalnih beogradskih.
 
Аууууууууу....... значи и судијама "пук'о филм"...........:hahaha:

Polako, jesu jednom rekli pa porekli?!

I otkud ovo baš danas posle oslobađanja one zveri Haradinaja i naslova gde se vidi njegova veza sa zenom Tonija Blera kojeg mi plaćamo iz svojih džepova dok nam ljude isteruju iz kuća zbog duga od iljadu dinara, a seljacima otimaju zemlju i domacinstva?

Onog Blera koji istovremeno gazduje kod nas, a drugom rukom se pajta sa Ramom.
 
Samo danas su objavili tri presude. Otprilike im treba oko mesec dana i moze im se.

Nisam znala za to, zaista.U svakom slucaju, nije preporka, a neko se o to i okoristio ili zloupotrebio kao paravan za pustanje Haradinaja. Tj.ne neko nego sud u Francuskoj, ukratko, samo mu je pomoglo ovako nesto.

Polako, jesu jednom rekli pa porekli?!

I otkud ovo baš danas posle oslobađanja one zveri Haradinaja i naslova gde se vidi njegova veza sa zenom Tonija Blera kojeg mi plaćamo iz svojih džepova dok nam ljude isteruju iz kuća zbog duga od iljadu dinara, a seljacima otimaju zemlju i domacinstva?

Onog Blera koji istovremeno gazduje kod nas, a drugom rukom se pajta sa Ramom.

Tacno je i ovo.
 
.... a ti sada se misli kako sam te nazvao ...

Ал си тајанствен...жмијо...:hehe: ....:hahaha: :zcepanje:

Извињава се зека змији: Знам да си љут што се подсмевам да немаш ноге. Нећу више обећавам..јел важи..;)

Змија: Важи :D

Зека: ЕВО ТИ РУКА ....:hehe: .....:zcepanje: :hahaha1: :zcepanje:
 

Back
Top