Francuski sud odbio zahtjev za izručenje Haradinaja

А сви су у фазону, то се знало, очекивано је, а шкргућу зубима. :mrgreen:

pa naravno da smo znali - jer zapadnjaci svi odreda mrze Srbe i zele da nas bioloski uniste

Pa ovo je 101 slucaj da zapadni fasisti pustaju optuzene ubice Srba protiv kojih su raspisane pravosnazne poternice Interpola - na slobodu

Zapadnjaci mrze nas Srbe jer smo pravoslavni Hriscani. Zato podrzavaju sve srpske neprijatelje ubice i slicne zlikovce

Cak i kada protiv njih postoje cvrsti dokazi oni ih pustaju na slobodu

Ako nista to samo pokazuje i dokazuje da nema pravde i zakona na zapadu - i da su tamo pravda i zakon selektivni od slucaja do slucaja , a sudstvo nije nezavisno vec pod kontrolom vlasti

ZAPAD JE ZLO!

Zato nemamo kao narod drugog spasa i alternative nego da se ujedinimo sa Rusijom jer na zapadu zive jako zli i pokvareni ljudi koji nam zele zlo

- - - - - - - - - -

MIslim da je sada svima jasno da je on operativac zapadnih službi i da je sve što se tamo događa direktno pod njihovim uticajem. Naravno albanci su oduševljeni naklonošću zapadnih zemalja ali oni su samo pioni..

ma normalno tako je bilo od samog pocetka.

Pa nas nisu napali siptari vec Amerika i NATO pakt .

Siptari su njihove najobicnije sluge i poduzne muve.
 
Politika jača od prava i zakona...

pa ništa , franzuzi su postali obična vukojebina gde kozoebci vozaju kamione po pešačkim stazama . Eto takvi kažu da onaj kozoebac nije kriv :sad2:

Ko zna mozda je tako i bolje jer plasim se sta bi bilo sa Srbima onda dole.Izbio bi neki sukob g e bi kao uvek najebali mi odnosno nas narod.

Reciprocitet je magična reč za sve te probleme . Kažu da ima oko 150.000 šiptara u beogradu .....pa lepo počneš sa njima . Za svaki proteran Srbin , jedan šipac manje , pa kome pre dosadi .
Ne možeš sa džukelom na fino , nego špic pa u rebra . To je naš problem previše miroljubivi i plaše nas sa reakcijom kozoebaca , umesto da se oni plaše naše reakcije
 
MIslim da je sada svima jasno da je on operativac zapadnih službi i da je sve što se tamo događa direktno pod njihovim uticajem. Naravno albanci su oduševljeni naklonošću zapadnih zemalja ali oni su samo pioni..

Патолошки лажов, шибицар и преварант и издајник заказао је "хитан" састанак Владе Србије....... ...
 

Back
Top