Hajte zene

latisa

Veoma poznat
Poruka
13.668
Vidim da se ovde svele teme na doopeta. Pa aj i ja da pocnem. Al s nekog sireg ugla, Sto se mene tice, mogu svi goli da setaju.Ali... Biko mi je cudno kad sam u Fr videla zenu pred porodjajem maltene, pizzda viri otpozadi. U Moskvi u suknjicama duzine 25 na -40. Ne osudjujen. Kako ko hoce.Ne mislim da je trudna zena u manastiru, bebu sam imal kad sam gurala u minicu kollica. Al nije mi se videlo...ono. Odvedem sad ceru na ljuljsku, pa znam st planiram da cu se morati trtim, pa idem u farmerkama+da izvinete ja imam 60 kg na 173 visine i nisam ruzna uopste, al mi glupo. Poenta gde POCINJE I GDE SE ZAVRSAVA TO PUSTO DOOPE? GDE POCNE I ZAVRSI SE IZREZ, DUZINA SUKNJE, STA GOD
I\volite
 
Vidim da se ovde svele teme na doopeta. Pa aj i ja da pocnem. Al s nekog sireg ugla, Sto se mene tice, mogu svi goli da setaju.Ali... Biko mi je cudno kad sam u Fr videla zenu pred porodjajem maltene, pizzda viri otpozadi. U Moskvi u suknjicama duzine 25 na -40. Ne osudjujen. Kako ko hoce.Ne mislim da je trudna zena u manastiru, bebu sam imal kad sam gurala u minicu kollica. Al nije mi se videlo...ono. Odvedem sad ceru na ljuljsku, pa znam st planiram da cu se morati trtim, pa idem u farmerkama+da izvinete ja imam 60 kg na 173 visine i nisam ruzna uopste, al mi glupo. Poenta gde POCINJE I GDE SE ZAVRSAVA TO PUSTO DOOPE? GDE POCNE I ZAVRSI SE IZREZ, DUZINA SUKNJE, STA GOD
I\volite

Meni se desilo, na nekoj praksi, kao srednjoskolka, da budem prisutna dok je direktor drzao slovo nekim sluzbenicama o tome koliko dugmeta treba da im je otkopcano i kaze - odozgo dve dugmete najvise - a meni pada pogled na neku gospodju sa suknjom do ispod kolena, ali dugmete raskopacane odozdo do gaca i samo mi izleti pitanje, na njegovo "odozgo" - a odozdo?! Poce covek da zamuckuje, prevideo i te dugmete. :lol:

A gde pocinje doope, valjda kad se rodi namera da se zadivi neko golomguzom, a zavrsava tu negde u glavudzi, kad se skapira da je to (cesto) ruzan, neukusan i pogresan nacin.
 
ne znam da li sam pravilno razumela ovu temu koja je prilicno zahtevna :sad2:, a ako jesam, samo bih da kazem da (ako iskljucimo krajnosti) jedan isti odevni predmet moze na jednoj osobi da izgleda vulgarno, a na drugoj ne i to verovatno najvise zavisi od kilaze, gradje i godina, mada ima veze i sa licnoscu

ukus, neukus, neka cveta hiljadu cvetova:z;:
 
Pa msm, totalno sam zbunjena, znamo svi na kojoj temi goozica citirana 100 puta... Ako ja slikam doope i postavim oce i moje tako i da ga lajkuju? Zbunjena sam
 
Meni se desilo, na nekoj praksi, kao srednjoskolka, da budem prisutna dok je direktor drzao slovo nekim sluzbenicama o tome koliko dugmeta treba da im je otkopcano i kaze - odozgo dve dugmete najvise - a meni pada pogled na neku gospodju sa suknjom do ispod kolena, ali dugmete raskopacane odozdo do gaca i samo mi izleti pitanje, na njegovo "odozgo" - a odozdo?! Poce covek da zamuckuje, prevideo i te dugmete. :lol:

A gde pocinje doope, valjda kad se rodi namera da se zadivi neko golomguzom, a zavrsava tu negde u glavudzi, kad se skapira da je to (cesto) ruzan, neukusan i pogresan nacin.

Znas sta, prva sam isla u minicima ko devojka. Imala sam 55 kg na moju visinu, sa 32 g 53 kg. Evo sad posle deteta, nemam vise od 60. I na moru zmisli IDEM U GACAMA/gornjem delu kupaceg mimo nudisticke plaze.o MENI NE POSTAVLJAJU TEME. sTV. SAM ZBUNJENA

- - - - - - - - - -

to su vrednosti danasnjice...
bar vecine populacije :(

prave vrednosti nisu opticki vidljive,
bar ne na prvi pogled :)

nE OBJASNJAVA MI I DALJE 3 STRANE TEME O GOOZICI...
Ma oce neko da mi kaze cija je ono goozica, sad me kopka majku mu
 
Znas sta, prva sam isla u minicima ko devojka. Imala sam 55 kg na moju visinu, sa 32 g 53 kg. Evo sad posle deteta, nemam vise od 60. I na moru zmisli IDEM U GACAMA/gornjem delu kupaceg mimo nudisticke plaze.o MENI NE POSTAVLJAJU TEME. sTV. SAM ZBUNJENA
- - - - - - - - - -
nE OBJASNJAVA MI I DALJE 3 STRANE TEME O GOOZICI...
Ma oce neko da mi kaze cija je ono goozica, sad me kopka majku mu

To sto smo elementarno neupucene u neciju (belo)svetsku goozicu nas diskvalifikuje za bilo kakvo iscudjavanje. :lol:
 
To sto smo elementarno neupucene u neciju (belo)svetsku goozicu nas diskvalifikuje za bilo kakvo iscudjavanje. :lol:
Pa vidis, mozda ja nisam trebala ovu temu, al postoji nedoumica zaista GDE POCINJE I GDE SE ZAVRSI? Da li je vezano sa zivotnim okolnostima illi ne? Da li je muskim privlacno i sta? Ima tu pitanja...

- - - - - - - - - -

Skontala sam d muski nece da pricaju, njima ako moze da gledaju goozicu
 
Ne razumem, je li sex nesto moralno lose, pa je gledanje zene kao seksualnog objekta nesto moralno lose?

Da li su ljudi toliki retardi pa misle da neko ko gleda zenu kao seksualni objekat, to znaci da ne postuje tu zenu? :dontunderstand:
 
Ne razumem, je li sex nesto moralno lose, pa je gledanje zene kao seksualnog objekta nesto moralno lose?

Da li su ljudi toliki retardi pa misle da neko ko gleda zenu kao seksualni objekat, to znaci da ne postuje tu zenu? :dontunderstand:

Zašto bi gledao npr. doktoricu kao seksualni objekat kad si kod nje došao zabrinut, sa detetom koje povraća i ima temperaturu? Njen dekolte i mini suknja će ti smetati, odvlačiće ti pažnju sa onoga što ti je bitno, a i sa pravom će ti se pobuditi sumnja u njenu posvećenost poslu.
Ili si ti na pregledu, u bolovima, a doktor zagleda medicinsku sestru kojoj sve viri, a što ne viri, vidi se kroz providni mantil.Pa nije pažljiv i ti trpiš zbog toga.
Da li bi i onda rekao da je namernom navođenju na seksualne misli pravo mesto uvek i svuda?
 
Poslednja izmena:
zna se kad i gde se deo ili cela ****** ili sise pokazuju.
to je do bontona.

nego, gledam ove današnje devojke, pa i žene
kad obuku one teeeesne farmerke koje pucaju, em je neudobno (nemoj da me neko ubeđuje da im ne smeta onoliko tesno)
em je ružno, msm ajd meni je ružno, kolko god da je devojka zgodna, mislim da bi joj lepše stojale helanke
a ne farmerke koje oće da puknu, sve se useku ispod dupeta ili uđu di već uđu.
 
Vidim da se ovde svele teme na doopeta. Pa aj i ja da pocnem. Al s nekog sireg ugla, Sto se mene tice, mogu svi goli da setaju.Ali... Biko mi je cudno kad sam u Fr videla zenu pred porodjajem maltene, pizzda viri otpozadi. U Moskvi u suknjicama duzine 25 na -40. Ne osudjujen. Kako ko hoce.Ne mislim da je trudna zena u manastiru, bebu sam imal kad sam gurala u minicu kollica. Al nije mi se videlo...ono. Odvedem sad ceru na ljuljsku, pa znam st planiram da cu se morati trtim, pa idem u farmerkama+da izvinete ja imam 60 kg na 173 visine i nisam ruzna uopste, al mi glupo. Poenta gde POCINJE I GDE SE ZAVRSAVA TO PUSTO DOOPE? GDE POCNE I ZAVRSI SE IZREZ, DUZINA SUKNJE, STA GOD
I\volite

madjaric su neprejebive po tom pitanju
sto one jadne ne umeju da se obuku pa to ni nase ciganke ne omanu
i sto je najsmesnije ove starije generacije, 40 - 50 pa navis god, se prostije i perverznije oblace od mladih 20 god klinki
klinke farke starke majice
zene te starije nema koja nema minic, pa jos kad navuce one mrezaste carape, pa dzulija roberts stil iz zgodne zene :fdlan: dodje mi da ih pitam sestro posto pola cuke :lol:

sledece su na redu crnjkinje u americi, konkretno juzni deo usa, ono dzorzija, karolina florida i sl....sunce ti hebem ta imala 200 kg ili 60 ta se utegne u helanke, one ne izlaze iz helanki, svih mogucih dezena i boja, ne znas od muke gde da gledas, posto su vecinski predebele jelte, da su neka zgodna dupeta pa i da blenes, ono da ti se smuci

a ja sa 55kg necu da nosim minic neprijatno mi jelte :roll: pa ko je tu blesav

eto elaborat :malav:
 
Pa vidis, mozda ja nisam trebala ovu temu, al postoji nedoumica zaista GDE POCINJE I GDE SE ZAVRSI? Da li je vezano sa zivotnim okolnostima illi ne? Da li je muskim privlacno i sta? Ima tu pitanja...

- - - - - - - - - -

Skontala sam d muski nece da pricaju, njima ako moze da gledaju goozicu

kad nateras muskarca da o tome prica onda dobijes prilicno slicno misljenje kao kod zena, da je to prosto i vulgarno ali da im se hebe gledace jer je servirano, da je zene nece, da je opamprace sto da ne
sto je po meni potpuno ok
ona je zeljna paznje natukla dopicnjak

a ovo sto je distance rekal je kljucno, ne izgleda dopicnjak na svakoj guzi isto, moze isti model biti jako vulgaran na nekome, a na nekome ukusno iskombinovan model
mnogo zavisi prvo sa cime ga kombinujes, a drugo od godina statusa i gradje

nije isto kad dopicnjak obuce trudna mama koja gura bebu u kolicima, ja, i zena od 50 god
(zna se da sam ja najbolja :malav:)
 
Sto vise vreme prolazi, sve jasnije kapiram da bas Pancevke imaju skladan a opet in stil oblacenja. Svaka u skladu sa svojim godinama gradjom ili statusom.
Tu se helanke skoro i ne nose, a i ako ih nose to rade ekstremno zgodne zene.
Minici u kombinaciji sa decijim kolicima su jako retka pojava, a opet i te mlade mame umeju da se hebacki obuku a da budu u granicama pristojnosti.
Pancevke su najbolje:zaljubljena:
 
Vidim da se ovde svele teme na doopeta. Pa aj i ja da pocnem. Al s nekog sireg ugla, Sto se mene tice, mogu svi goli da setaju.Ali... Biko mi je cudno kad sam u Fr videla zenu pred porodjajem maltene, pizzda viri otpozadi. U Moskvi u suknjicama duzine 25 na -40. Ne osudjujen. Kako ko hoce.Ne mislim da je trudna zena u manastiru, bebu sam imal kad sam gurala u minicu kollica. Al nije mi se videlo...ono. Odvedem sad ceru na ljuljsku, pa znam st planiram da cu se morati trtim, pa idem u farmerkama+da izvinete ja imam 60 kg na 173 visine i nisam ruzna uopste, al mi glupo. Poenta gde POCINJE I GDE SE ZAVRSAVA TO PUSTO DOOPE? GDE POCNE I ZAVRSI SE IZREZ, DUZINA SUKNJE, STA GOD
I\volite
Ako imaš dobro dupe ljepše će ti pristajati hlače

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
kad nateras muskarca da o tome prica onda dobijes prilicno slicno misljenje kao kod zena, da je to prosto i vulgarno ali da im se hebe gledace jer je servirano, da je zene nece, da je opamprace sto da ne
sto je po meni potpuno ok
ona je zeljna paznje natukla dopicnjak

a ovo sto je distance rekal je kljucno, ne izgleda dopicnjak na svakoj guzi isto, moze isti model biti jako vulgaran na nekome, a na nekome ukusno iskombinovan model
mnogo zavisi prvo sa cime ga kombinujes, a drugo od godina statusa i gradje

nije isto kad dopicnjak obuce trudna mama koja gura bebu u kolicima, ja, i zena od 50 god
(zna se da sam ja najbolja :malav:)

dopicnjak je dopicnjak i ni na kome ne moze da izgleda kao ukusno iskombinovan model.
 

Back
Top