da li vas nervira

EL ovako.............
kimmarkroddenberrybig.jpg
 
Ne znam sto se opterecujes time, sta te briga kad ti popushi, moz da pravi kakve oces face...Nego, mnoge ribe vole da popuse tipu zato sto se i same loze na to, a ona brate ako to radi ne bi li tebi udovoljila, pa normalno je da ocekuje da je pomazis po glavi, heheheh
 
nesons:
a kad si se probudio .............?
( pokazi nam taj izraz lica za medalju - majke ti ! :lol: )


( ko sto rece jedan clan foruma ovde negde nedavno: )
pa dobro jel' ti stvarno nista ne yebesh? mislim, zar je toliko tesko poverovati u oral? wow, pa odatle se pishki? ju, ju, ju, sramota - to rade samo na TV-u posle ponoci? daj bre vise gubi se i pusti ljude da raspravljaju... vrati se kad vidis "piku"
 
hulahopka:
Ne znam sto se opterecujes time, sta te briga kad ti popushi, moz da pravi kakve oces face... Nego, mnoge ribe vole da popuse tipu zato sto se i same loze na to, a ona brate ako to radi ne bi li tebi udovoljila, pa normalno je da ocekuje da je pomazis po glavi , heheheh

ne bi se opterecivao da sam je platio za to, ali radi se o devojci do koje mi je stalo...


ne pomaze mazenje po glavi i sl. jer meni nije problem ni ono sa ljubljenjem, kao sto sam gore rekao...
 
A u chemu je problem,evo objasni meni,jer ja ne razumem? U tome shto ona ochekuje da joj uzvratish oral? Ili shto zheli da je poljubish? Koliko sam shvatila,to ti nije problem... Mazhenje po glavi?...zvuchi patetichno.... :? Smeta ti njen izraz lica,jer te uzhasno nervira,jel to problem? ...
Jesam ja ovde jedina koja ne razume problem ovde? :?
 
Peta W.:
A u chemu je problem,evo objasni meni,jer ja ne razumem? U tome shto ona ochekuje da joj uzvratish oral? Ili shto zheli da je poljubish? Koliko sam shvatila,to ti nije problem... Mazhenje po glavi?...zvuchi patetichno.... :? Smeta ti njen izraz lica,jer te uzhasno nervira,jel to problem? ...
Jesam ja ovde jedina koja ne razume problem ovde? :?

pazi - ne ocekuje da joj uzvratim oral, poljubac i sl (100%, jer ga odbije)

mazenje po glavi je i meni glupo (sve u stilu "kuco, maco" koji ja ne volim - a ni ona!)

nego jednostavno kad god to uradi (oral) nabije neki izraz lica kao da je cudo napravila i time zasluzila bog zna sta! (medalju na primer ;) )

mislim, ako joj je to problem, pa misli da je nesto VELIKO uradila - neka to ne radi! A kad god pricam o tome s njom, razgovor traje 2-3 recenice jer njoj je kao oral OK, kao ne vidi u cemu je frka, zasto m uopste pada na pamet da joj to smeta, sve kao super i normalno! a da joj vidis tu facu - ma sve ti jasno u sekundi!

eto, to me nervira, a ne radi se o kres-varijanti, vec nekog do koga mi je stalo (sto pokusavam nekima ovde da objasnim, al dzaba)
 
Peta W.:
Ako je sve tako sjajno k'o u cupu punom meda,zashto pobogu ona odbija oral? Nekako mi to bash nije jasno.... Mislim,jel ga uvek apsolutno odbije... ?


skoro uvek


i lepo bre kaze da joj nije frka da daje oral - lepo sam je vise puta pitao? cesto ne direktno kao ono "a jel ti to volis??" i bezazlena faca i slicni fazoni, nego na razne nacine vise puta i sve kao ok, a nakon orala - ma, nobela bi htela...

meni je jedino objasnjenje da ona ne voli to, ali kako da toliko onda se.re da joj je OK, nemam pojma (jer inace nije takva)

ne znam, dodje mi da batalim taj oral, samo da ne gledam taj izraz lica, al je.bi.ga kad volem (sto bi reko lala!) - to mi je nesto najbolje...

i tako ti se ja zlopatim s tim...
 
E ovako: Nemoj mi zameriti shto ce post biti malo bezobrazan,ali..mislim da treba jednom dobro da je dohvatish,onako mushki i pokazhesh joj da je to shto ona radi nula spram onog shto ti znash jezikom prstom...ili chime vec... :wink: valjda ce se onda malo spustiti na zemlju...i nema da nece,ima da 'oce! :wink:
 
Peta W.:
E ovako: Nemoj mi zameriti shto ce post biti malo bezobrazan,ali..mislim da treba jednom dobro da je dohvatish,onako mushki i pokazhesh joj da je to shto ona radi nula spram onog shto ti znash jezikom prstom ...ili chime vec... :wink: valjda ce se onda malo spustiti na zemlju...i nema da nece,ima da 'oce! :wink:

mislis da ona to voli? jedva je probala uopste...

sve mi se cini da ce me zaye.bavati dok mi ne pukne film, a onda nek se slika...

zar je toliko tesko biti iskren.

u stvari, sta ja lupetam, pa to je najteze...!
 
Pa,ako ne voli,onda je to zato shto je jedva i probala... Kad je jednom tako lepo obradish,videcesh da ce zavoleti... :wink: Ako ne,onda...ebiga...shta da ti kazhem....neka te neko drugi posavetuje,.... :wink:
 
Peta W.:
Pa,ako ne voli,onda je to zato shto je jedva i probala... Kad je jednom tako lepo obradish,videcesh da ce zavoleti... :wink: Ako ne,onda...ebiga...shta da ti kazhem....neka te neko drugi posavetuje,.... :wink:


ma znas sta, kontam vec neko vreme da joj malo banujem sex, pa kad "otposti" par nedelja, nece joj vise padati na pamet da se izmotava...
 

Back
Top