Frekvencija WIFI i Mikrotalasne ista - da li je moguce da niko ovo ne vidi?

Nemoj više da se baviš autima, ne ide to tebi...prvo - blutut ne radi dok ga ne uključiš,
Kao prvo ja uglavnom radim na konstruisanju automobila.. za blu tut - jesi siguran??
drugo -basovi u kolima se podese po potrebi treće - u Alfi nema, znači nema delova, oplata od drveta.
ovo je presovano drvo unutar vrata sluzi da basovi ne tuku ko kad lupas u metalnu kantu http://img3.annuncicdn.it/27/52/27524984c71d2e37499758b1b82577eb_orig.jpg
pole ide neka folija (ne znam za cega) https://forum.clubalfa.it/data/MetaMirrorCache/images6.fotoalbum.virgilio.it_v_www1_6_335_33568_277680_100_3965_vi.jpg
posle ide unutrasnja presvlaka vrata: http://pnzdetailing.it/wp-content/uploads/IMG_4482.jpg

E sad ono najvažnije. Glava može da boli od ustajalog vazduha, direktnog sunca u oči, zamora vratnih mišića, stresa a u tvom slučaju i od blage šizofrenosti.
- definitivno ne (niti od ustajalog vazduha, ne pusim i ne pijem), gledam u sunce kada ga ima ujutru i uvece direktno oko 2 minuta i ne boli me glava niti imam problema sa ocima!!!! (i to je upravo najveci problem sa doktorima koji uglavno kazu ma to ti je od promaje!!??)
Molim te ne ljuti se na mene ali ti jednostavno imaš potrebu da budeš žrtva zračenja, zavera i loših prirodnih uticaja. Postao si zavisnik. Pozz !
- ne ljutim se.. ja sam vec poceo da okupljam oko sebe ljude sa posla koji takodje nisu mogli da spavaju.. ja im kazem samo se stavi u faradejev kavez ili stavi telefon u faradeja, u zemlji se i nema glava da te boli.. polovina je probala i sada mi veruje (na poslu!!, ne virtualno na forumima)
 
Poslednja izmena:
Openboxe, mogli bismo da probamo da testiramo neke proizvode koji stite od zracenja?
ja sam kupio kapicu od srebrnog tkanja (malo deru 50eura za nista), nesto ovakvo: https://lessemf.com/images/a217-2.jpg.. moram reci da pomaze kada me boli glava a nemogu da ugasim komsijske wifijeve. Mada sa alufolijom imam bolje efekte!

E sada ima dosta odece..koja mislim da pomaze po istom principu..

Sto se tice nekih uredjaja mislim da to nista ne radi.. jer zamisli da ti neko kaze: "prodacu ti uredjaj koji ce ti ugasiti svetlo u sobi", to je nemoguce da neki uredjaj ponisti sva zracenja. Teorijski je moguce da znas kako tacno izgleda talas, tada bi u istom trenutku morao da emitujes talas sa suprotnom amplitudom tako da ovaj ponisti polazni.. ali to je prakticno ne moguce. Nema uredjaja koji "upijaju" zracenje.. seti se da li postoji uredjaj koji upija svetlost iz sobe? (mozda samo crna rupa ali nije prakticna za sobu :) )

Ili ja jos ne znam neke zakone fizike koji mogu da poniste zracenja.. tacno je da su kristali nesto posebno. Nedavno sam bio u jedom muzeju kristala i ostao sam vrlo ocaran onim sto sam video!

To sto se vidi na prethodnom videu, je mislim, samo magnetno polje koje se nalazi u blizini vrhova provodnika i generalno oko provodnika. Tacno je da se moze poremetiti drugim provodnicima a kristali su mislim vecinom provodnici.

Ja sam kupio nesto ovakvo: https://www.ebay.co.uk/p/Smart-EM-Checker-Electromagnetic-Wave-Detector-Tester-for-Phone/2222297679
za merenje elektro zagadjenja ali sam skontao da meri samo jacinu magnetnog polja .. nesto mi je davao cudne rezultate
 
Poslednja izmena:
Svetlost ne indukuje struje, u tome je glavna razlika. Takodje svetlost se prostire u fotonima, za razliku od ovih zracenja (kod 50 Hz se stavise magnetno i elektricno polje posmatraju odvojeno, dok se delovanje mikrotalasa uspesno tumaci zakonima klasicne fizike).
Postoji i nesto sto je Tesla nazvao skalarnim talasima, moderni istrazivaci torzionim poljima, Vilhelm Rajh orgonskom energijom, astrofizicari tamnom energijom, a ovaj autur "kinetickom energijom ogranicenja elektrostatickog privlacenja" (!?)
Nije bitno kako se naziva nego da li funkcionise:

Another important observation is that when the opposing computers within the scalar energy room are operating,
the normally present 60 Hz electromagnetic field (EMF) within the room is no longer detectable using an
EmdexII/1400 EMF meter. Moreover, a considerable reduction also occurs in the ambient radio frequencies as
measured using a Wandel & Geltermann EMR-30 radio frequency meter (unpublished).

It is reasonable, therefore, to propose that KELEA can be competitively transferred between different sources
of available electromagnetic radiation. The worldwide transmission of electromagnetic energies is continuing to
increase with technological advances in communications and with more extensive transmissions of electrical
power [17]. This has been especially marked in the Northern Hemisphere, which has warmed in excess of the
Southern Hemisphere [18]. Some of the KELEA that might normally participate in cloud formation may instead
be diverted to the increasing atmospheric levels of mankind generated electromagnetic radiation. Global warming
may, therefore, comprise an added feature of what is commonly called “electropollution.”

http://file.scirp.org/pdf/ACS_2016030114370302.pdf

Jos je korisno ovde rastumaciti i pojam koji alternativci cesto koriste "pozitivna energija" i "pozitivna zracenja". Sudeci po ovim rezultatima kao i nacinom na koji deluju orgoniti, "pozitivna energija" nije nista drugo do blokada negativne (tj. elektromagnetih talasa).

Jer autor ovog eksperimenta je "sobu sa skalarnom energijom" koristio kao vrstu terapije za pacijente, a propustio je da izvede zakljucak da se pozitivan efekat terapije upravo i sastoji u tome sto 50 Hz i radio talasi vise ne mogu da se detektuju (!?). slicno kao u ruskim sungitnim sobama koje koristi Putin

This conclusion stems from apparent KELEA-related health benefits occurring in individuals
spending several hours in “energy” rooms equipped with two of more pairs of facing computers. The computer
screens, which are continually displaying complex changing patterns, are placed so that their light emissions
are directed to a centralized area within the room (www.eesystems.com). The attraction and subsequent
release of KELEA (scalar energy) is predictably occurring because of fluctuating propulsion towards one another
of opposite electrical charges from the electrical fields of the converging light paths. Accordingly, a similar
effect can be achieved by using four diagonally placed, inwardly facing, LED traffic lights with an overhead
strobe light [4]. A heightened level of KELEA in the therapy room is supported by a reduction from 72 dynes/sq.
cm to <50 dynes/sq. cm in the surface tension of water placed into the therapy room. (The reduction in surface
tension is taken as a surrogate marker for water activation). Water placed within the area illuminated by the traffic
lights similarly becomes activated, as shown by its increased volatility [4] and by its lower surface tension.
 
Poslednja izmena:
Чисто мало апдејта.. ево и руси развијају микроталасно оружје https://www.rt.com/news/440021-microwave-guns-tested-russia/ а нама рекоше да су безбедни микроталаси?? :hahaha:

- - - - - - - - - -

Плус, не знам по који пут прелазим оног вулфенштајна и на неком нивоу близу радара пронађем текст:
rtcw microwave.jpg

просто не могу да верјуем.. игрица је изашла 90тих, мислим да је доста рађено по узору на немце из 2 св рата...
интересантно да такве ствари трпају у игрице...
 
СПАЉУЈУ РАКЕТНЕ СИСТЕМЕ: Русија тестира микроталасно оружје за летелице шесте генерације!

01.10.2018 Ратни извештаји Наоружање Фокус 2 Свет Планета
Микроталасно усмерено енергетско оружје се тренутно тестира у Русији. Прототипи су дизајнирани да спаљују ракетне системе и могу бити инкорпорирани у арсенал борбених авиона шесте генерације.

Најсавременији системи оружја "постоје и напредују прилично ефикасно", рекао је Владимир Микејев, заменик шефа "КРЕТ-а", водећег произвођача борбене електронике.

"Тестови се стално спроводе, како у лабораторијама, тако и на полигонима", рекао је он за агенцију ТАСС.

Микроталасно оружје су у основи пројектори моћног електромагнетног зрачења који узрокују да електрична кола сагоре. Оружје није само за једнострану намену, за разлику од електромагнетних импулсних уређаја, који се могу користити за сличне сврхе.

Такво усмерено-енергетско оружје може се користити за онемогућавање долазних пројектила уништавањем њихових система навођења. Званичник "КРЕТ-а" раније је рекао да би руски борбени авиони шесте генерације могли бити опремљени таквим уређајима.

Микејев је предвидео да ће неколико електронских компоненти у авиону бити спојено у интегрисани уређај који би комбиновао функције радара и других сензора, електронски систем ратовања, систем за навођење ракета и вероватно комуникациони уређај. Његова офанзивна употреба довела би до велике емисије микроталасног зрачења, што би било штетно за пилоте, што значи да би употреба била само на беспилотним летелицма, а како су планирани и авиони шесте генерације.".

 
Poslednja izmena:
Nego, pitam se kad ce o ovom smradu moci da se progovori na ulici, u radnom kolektivu, sa obicnim ljudima? Iskreno, poceo sam na ljude da gledam kao na osobe sa posebnim potrebama...

Nije kulturno prici coveku i reci mu da se usmrdeo, medjutim smrad je po zdravlje potpuno bezbedan, dok ovo go*vno em se "oseca", em intenzivno nanosi stetu...

Ajde sto ne moze da se govori u medijima, cenzura je, revolucija je, Tito-partija-omladina-akcija, ali do kada ce narod privatno ovako da tunjavi, muljavi, stidi se, gleda preda se...?
 
Poslednja izmena:
Nego, pitam se kad ce o ovom smradu moci da se progovori na ulici, u radnom kolektivu, sa obicnim ljudima? Iskreno, poceo sam na ljude da gledam kao na osobe sa posebnim potrebama...

Nije kulturno prici coveku i reci mu da se usmrdeo, medjutim smrad je po zdravlje potpuno bezbedan, dok ovo go*vno em se "oseca", em intenzivno nanosi stetu...

Ajde sto ne moze da se govori u medijima, cenzura je, revolucija je, Tito-partija-omladina-akcija, ali do kada ce narod privatno ovako da tunjavi, muljavi, stidi se, gleda preda se...?

U radnom kolektivu,neće osim ako se nešto nije pokrenulo,pa taj razgovor nije za izbegavanje.
Medjutim privatno kada se drugari skupe,pa zapiju,pa kad se razveže jezik o svemu,ne postoji tema koja može da se ne priča.
 
Nego, pitam se kad ce o ovom smradu moci da se progovori na ulici, u radnom kolektivu, sa obicnim ljudima? Iskreno, poceo sam na ljude da gledam kao na osobe sa posebnim potrebama...

Nije kulturno prici coveku i reci mu da se usmrdeo, medjutim smrad je po zdravlje potpuno bezbedan, dok ovo go*vno em se "oseca", em intenzivno nanosi stetu...

Ajde sto ne moze da se govori u medijima, cenzura je, revolucija je, Tito-partija-omladina-akcija, ali do kada ce narod privatno ovako da tunjavi, muljavi, stidi se, gleda preda se...?

Daleko smo mi od toga, nadam se da ce se raja ubrzo probuditi, samo mi jos nije jasno kako ce toliki sved da se odrekne mobilnog telefona i bezicnog interneta?

Nikoga nisu ni pitali da im instaliraju radio predajnik na 2cm od mozga ili po svim kucama (wifi ruteri).. zapravo ja uvek gledam da opazim stvari za koje nisu pitali raju...jer tu je 100% neka zvrcka protiv raje.

evo jos dva poucna videa Radisica, u kojima izmedju ostalog kaze, "da sistem uopste ne reaguje kada neko kaze da su antene opasne po zivot"!

 
Detektor pokazuje da mnogi desktop kompjuteri zrace vise od rutera. Postoji tzv. kompromitujuce EMZ koje nastaje prilikom pokretanja nekih programa kao i ono koje je cista posledica konverzije naizmenicne u jednosmernu struju.

Isto vazi i za oko 20% LED televizora, iako za razliku od katodnih ne emituju rendgenske zrake i 50 Hz.

Skoro pa nista nije bezbedno. U jednom trznom centru, oko koga inace nisu postavljene bazne stanice, sam detektovao jako zracenje na trakama za pokretne stepenice (!?), kao da je nesto uzemljeno na njih, sto je neretko slucaj i sa radijatorima u hostelima...
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo

Apolo astronauti imaju visoku stopu smrtnosti od kardiovaskularnih bolesti povezanih sa svemirskim zračenjem
https://hr.sott.net/article/8602-Ap...nih-bolesti-povezanih-sa-svemirskim-zracenjem
"Veoma malo znamo o uticaju zračenja u svemiru na ljudsko zdravlje, posebno na kardiovaskularni sistem", izjavio je Majkl Delp, glavni autor studije. "Studija nam daje prvi pogled na negativan uticaj koji to zračenje može imati na ljude", dodao je istraživač sa Državnog univerziteta Floride.

Prosle nedelje je objavljena i NASA-ina studija koja potvrdjuje da je kolonizacija Marsa prakticno nemoguca zbog ovih razloga. Takodje, vestacka inteligencija ne moze da kolonizuje Mesec jer zbog nedostatka jonosfere tamo nema zastitu od solarnih vetrova.

Duža kosmička putovanja bi mogla da unište tkiva u stomaku kosmonauta
https://hr.sott.net/article/19889-D...bi-mogla-da-uniste-tkiva-u-stomaku-kosmonauta

Dakle, sva saznanja o zracenjima dovode do zakljucka da je pozitivan razvoj tehnicke civilizacije nemoguc. To je razlog zasto nema signala iz kosmosa i zasto nas vanzemaljci nisu posetili.

samo mi jos nije jasno kako ce toliki svet da se odrekne mobilnog telefona i bezicnog interneta?

Isto onako kako smo se odrekli i snova o intergalaktickim putovanjima (a sad je doslo vreme da astronaute ne mozemo da posaljemo ni na medjunarodnu stanicu!). Mnogi snovi su propali, propasce i ovaj o digitalnoj revoluciji.

Kad pogledas sve fantazmagoricne procese i revolucije koji se su desavali u proslosti, kako bi glasio odgovor na pitanje "Da li je to trebalo raditi?" Naravno da nije, ali treba biti general pre bitke a ne posle.
 
Poslednja izmena:
Detektor pokazuje da mnogi desktop kompjuteri zrace vise od rutera. Postoji tzv. kompromitujuce EMZ koje nastaje prilikom pokretanja nekih programa kao i ono koje je cista posledica konverzije naizmenicne u jednosmernu struju.
I ne cudi me da bi softwerom mogli da generisu zracenje.. cak sam tako nesto i pretpostavio.. pitajuci se cemu windows 10 zauzima onolike gigabajte na disku.. (pronasao sam kao neki klon windowsa xp.. zove se reactos .. instalacija je 100mb.. i moze da pokrece sve programe za win..) Dakle moze i sa 100mb a sta su stavili u ostatak.. pa ne cudi me nesto da napravi od korisnika bolesnog korisnika...

Skoro pa nista nije bezbedno. U jednom trznom centru, oko koga inace nisu postavljene bazne stanice, sam detektovao jako zracenje na trakama za pokretne stepenice (!?), kao da je nesto uzemljeno na njih, sto je neretko slucaj i sa radijatorima u hostelima...
cime meris? ja sam mislio da kupim nesto da proveravam i ja... doduse glava mi radi skoro izvrsno u tu svrhu.. kada sam blizu radio predajnika odmah me zaboli!
 
kako to misliš "kontrolisati duvanskim dimom"... šta ima tu da se kontroliše

Samo postojanje takve zavisnosti ukazuje da neka daska u coveku nije najbolje konstruisana, i da se (zlo)upotrebom iste njime veoma lako moze zavladati.
Druga mogucnost je da ljudi po prirodi imaju neku autodestruktivnu crtu koju zivotinje nemaju (koja bi to zivotinja bila zavisna od duvanskog dima i kako bi to izgledalo?)

Da se vratimo na temu, evo neceg najnovijeg (prevod sa engleskog). Naucnici apeluju, niko ih ne hebe 2%, ceo apel je objavljen na samo jednom sajtu (!?) i u pdf obliku. Podvukao bih ovaj deo koji se odnosi na povezanost klimatskih promena sa poremecajem magnetosfere izazvanim EM zagadjenjem planete.
http://www.thelibertybeacon.com/international-appeal-stop-5g-on-earth-and-in-space/

УН, СЗО, ЕУ, Савету Европе
и владама свих народа

Ми доле потписани научници, лекари и организације за заштиту животне средине из (__) земаља, хитно позивамо на зауставу успостављања бежичне мреже 5Г (пете генерације), укључујући 5Г од свемирских сателита. 5Г ће значајно повећати изложеност радио-фреквенцијском (РФ) зрачењу на врху мреже 2Г, 3Г и 4Г за телекомуникације које су већ на месту. РФ зрачење је доказано штетно за људе и животну средину. Распоређивање 5Г представља експеримент на човјечанству и животној средини који је према међународном праву дефинисан као злочин.
Резиме
Компаније за телекомуникације широм свијета, уз подршку влада, спремне су у наредне двије године за успостављање бежичне мреже пете генерације (5Г). Ово је постављено да испоручи оно што се признаје као без преседана друштвена промјена на глобалном нивоу. Имаћемо "паметне" куће, "паметне" послове, "паметне" аутопутеве, "паметне" градове и ауто-аутомобиле. Практично све што имамо и купимо, од фрижидера и машина за прање до кутија за млеко, четкица за четкице и пелена за бебе, биће садржане антене и микрочипове и бежично повезана на Интернет. Свака особа на Земљи имаће тренутни приступ бежичним комуникацијама са супер-брзим, ниским латенцијама из било које тачке на планети, чак иу кишним шумама, средњим оцеанима и Антарктику.

Оно што није широко прихваћено јесте да ће то резултирати и без преседана промјена у околини на глобалном нивоу. Планирана густина предајника радио-фреквенција је немогуће предвидјети. Поред милиона нових 5Г базних станица на Земљи и 20.000 нових сателита у свемиру, 200 милијарди преноса објеката, према процјенама, биће дио Интернета ствари до 2020. године и један билион објеката неколико година касније. Комерцијални 5Г на нижим фреквенцијама и споријим брзинама развијен је у Катару, Финској и Естонији средином 2018. године. Планирање 5Г на екстремно високим (милиметарским таласним) фреквенцијама планирано је за почетак крајем 2018. године.

Упркос широко распрострањеном порицању, докази да је радиофреквентно зрачење штетно за живот је већ огромно. Акумулирани клинички доказ болесних и повријеђених људи, експериментални доказ о оштећењима ДНК, ћелија и органских система у различитим биљкама и животињама и епидемиолошким доказима да су главне болести модерне цивилизације - рак, болести срца и дијабетес - у великој мери узрокован електромагнетним загађењем , формира литературну базу од преко 10.000 пеер-ревидираних студија.

Ако планови телекомуникацијске индустрије за 5Г постану остварени, ниједна особа, ни једна животиња, ни птица, ни инсекти и нема биљке на Земљи неће моћи избјећи изложеност, 24 сата дневно, 365 дана годишње, до нивоа РФ зрачења које су десетине до стотине пута веће него што постоји данас, без икакве могућности за бекство било где на планети. Ови планови 5Г прете да изазову озбиљне, неповратне ефекте на људе и трајну штету свим земљиним екосистемима.

Потребно је предузети хитне мере за заштиту човечанства и животне средине, у складу са етичким императивима и међународним споразумима.

5Г ће резултирати великим порастом неизбежне, нехотице изложености бежичном зрачењу
Земљиште 5Г
Да би пренели огромне количине података потребних за Интернет ствари, технологија 5Г, када је у потпуности распоређена, користиће милиметарске таласе, који се слабо преносе кроз чврсти материјал. То ће захтијевати од сваког превозника да инсталира базне станице на сваких 100 метара [1] у свакој урбани зони у свијету. За разлику од претходних генерација бежичне технологије, у којима се једна антена емитује преко широког подручја, 5Г базне станице и 5Г уређаји ће имати више антена распоређених у "фазним низовима" [2] , [3] који раде заједно да емитују фокусиране, ласерски снопови који прате једни друге.

Сваки 5Г телефон ће садржати десетине ситних антена, који заједно раде за праћење и усмеравање уско фокусираног зрака на најближу ћелијску кућу. Америчка федерална комисија за комуникације (ФЦЦ) усвојила је правила [4] која дозвољавају ефективну снагу тих греда до 20 вати, десет пута снажније од дозвољених нивоа за постојеће телефоне.

Свака 5Г базна станица ће садржати стотине или хиљаде антена које истовремено усмеравају више ласерских снопова на свим мобилним телефонима и корисничким уређајима у својој сервисној области. Ова технологија се зове "вишеструки улазни вишеструки излаз" или МИМО. ФЦЦ правила дозвољавају да ефективна зрачна снага греда 5Г базне станице буде чак 30.000 вати на 100 МХз спектра, [2] или еквивалентно 300.000 вати по ГХз спектра, десетине до стотинама пута моћнији од дозвољених нивоа тренутне базне станице. Просторно базирани 5Г

Најмање пет компанија [5] предлажу да обезбеде 5Г од свемира од комбинованих 20.000 сателита на ниско-и средњо-Земљиној орбити која ће покривати Земљу моћним, фокусираним, управљачким носачима. Сваки сателит емитује милиметарске таласе са ефективном зрачном снагом до 5 милиона вати [6] из хиљада антена распоређених у фазном низу. Иако ће енергија која достиже земљу од сателита бити мања од оне од земаљских антена, она ће зрачити подручја Земље која нису стигла од других предајника и биће додатни за пријенос 5Г преноса из милијарди објеката ИОТ.Још важније, сателити ће се налазити у магнетосфери Земље, која има значајан утицај на електрична својства атмосфере. Промена електромагнетног окружења Земље може бити још већа претња за живот него радијација антена на земљи (види доле).

Штетни ефекти радијационог зрачења су већ доказани
Чак и пре него што је предложено 5Г, десетине петиција и жалби [7] међународних научника, укључујући и апел који је потписало више од 3.000 љекара, затражили су зауставити ширење бежичне технологије и мораторијум на нове базне станице. [8]

У 2015, 215 научника из 41 земље упутило је аларм Уједињеним Нацијама (УН) и Светској здравственој организацији (СЗО). [9] Они су изјавили да су "бројне недавне научне публикације показале да ЕМФ [електромагнетна поља] погађају живе организме на нивоима који су знатно испод већине међународних и националних смјерница". Више од 10.000 истраживачких научних истраживања показују штету људском здрављу од РФ зрачења. [10] [11] Ефекти укључују:

Промена срчаног ритма [12]
Измијењена експресија гена [13]
Промењени метаболизам [14]
Размијењени развој матичних ћелија [15]
Канцери [16]
Кардиоваскуларне болести [17]
Когнитивно оштећење [18]
Оштећење ДНК [19]
Утицаји на опште добробит [20]
Повећани слободни радикали [21]
Дефицити у учењу и меморији [22]
Поремећена функција и квалитета сперме [23]
Сметње [24]
Неуролошка оштећења [25]
Гојазност и дијабетес [26]
Оксидативни стрес [27]
Ефекти код деце обухватају аутизам , [28] поремећај хиперактивности дефицита (АДХД) [29] [30] и астму . [31]

Штета прође далеко изнад људске расе, пошто има обиље доказа о штетности различитих биљака и дивљих животиња [32] [33] и лабораторијских животиња , укључујући:

Мрави [34]
Птице [35] [36]
Шуме [37]
Жабе [38]
Воћне мушице [39]
Медене пчеле [40]
Инсекти [41]
Сисари [42]
Мишеви [43] [44]
Биљке [45]
Пацови [46]
Дрвеће [47]
Негативни микробиолошки ефекти [48] такође су забележени.

Међународна агенција за истраживање рака СЗО-а (ВХО) закључила је 2011. године да РФ зрачење фреквенција 30 кХз - 300 ГХз потенцијално канцерогено за људе (група 2Б) . [49] Међутим, недавни докази, укључујући и најновије студије о употреби мобилних телефона и ризику од рака мозга, показују да је зрачење РФ доказано канцерогено за људе [50] и сада би требало да буде класификовано као "карциноген групе 1" заједно са дуванским димом и азбест.

Већина савремених бежичних сигнала су импулсно модулисане. Харм је узрокован и високофреквентним таласним носачем и пулсацијама ниских фреквенција. [51]
 
Poslednja izmena:
Земља, јоносфера и нижа атмосфера чине глобално електрично коло [52] у којем живимо. Добро је утврђено да биолошки ритмови људи, [53] [54] птица, [55] хрчака, [56] и паука [57] [58] - контролишу природно електромагнетно окружење Земље и да добро свих организама зависи од стабилности ове средине, укључујући и електрична својства атмосфере . [59] [60] [61] [62] Вишња , у револуционом раду, [63] објашњававажност Шуманових резонанса [64] и зашто јоносферски поремећаји могу променити крвни притисак и мелатонин и изазвати "рак, репродуктивна, срчана и неуролошка обољења и смрт".

Ови елементи нашег електромагнетног окружења већ су измењени радијацијом из далековода. Хармоничко зрачење електричних линија [65] достиже јоносферу Земље и магнетосферу, гдје се појачава интеракцијама таласних честица . [66] [67] Др Роберт О. Бецкер је 1985. упозорио да је хармонично зрачење на електричном воду већ променило структуру магнетосфере и да наставак ширења овог ефекта "угрожава одрживост целог живота на Земљи". [68] Постављање десетина хиљада сателита директно у ионосфери и магнетосфери, емитовање модулисаних сигнала на милион ватата и милионе фреквенција, вероватно ће променити наше електромагнетно окружење изван наше способности прилагођавања . [69]

Неформални мониторинг је већ пружио доказе који указују на озбиљне ефекте на људе и животиње од приближно 100 сателита који су пружали услуге 2Г и 3Г телефон са ниских орбита од 1998. године. Такви ефекти не могу се разумјети само узимајући у обзир ниске нивое зрачења на терену. Потребно је узети у обзир знање из других релевантних научних дисциплина, укључујући области физичке атмосфере и акупунктуре. [70] [71] [72] [73] Додавање 20.000 5Г сателита додатно ће загађивати глобално електрично коло [74] [75] и могло би да измени Сцхуманнове резонанце , [76]са којим се све живот на Земљи еволуирао. Ефекти ће бити универзални и могу бити дубоко штетни.

Одбијање прихватања и примјене релевантних и валидних научних сазнања је етички неприхватљиво. Постојеће истраживање показује да су 5Г-а нарочито свемирски принципи 5Г-цонтравенес садржани у низу међународних споразума.

Молимо одговорите пре 1. децембра 2018. године,

детаљно описујући мере које намеравате да предузмете како бисте заштитили глобално становништво од излагања РФ зрачењу, посебно 5Г зрачењу. Ваш одговор треба послати администратору жалби наведеном у наставку.

Ова жалба и ваш одговор ће бити јавно доступни на ввв.5гСпацеАппеал.орг .
 
Poslednja izmena:
Mislim da je pravi trenutak da se ulaže u proizvodnju alu folije.
Mislim da ce je ubrzo biti i u deficitu jer nema toliko aluminijuma.. mislim da ce se narod ukopavati u zemlju tamo nemoz da probije

- - - - - - - - - -

@Schrodinger
pa to je vec n-ti apel koji vidim ali malo ti sektashi reaguju na to ... mislim forsirace 5g jer im je u planu da pobiju ostatak naroda, i onda kada ga pobiju samo iskljuce 5g i "reset" gotov
 

Back
Top